Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorcy: Al. Kraśnicka i al. Warszawska do pilnego remontu

Utworzony przez JO, 23 marca 2009 r. o 08:52
Polecam władzom Lublina wycieczkę do Rzeszowa. Warto obejrzeć jak powinno się remontować drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WJAZD DO LUBLINA OD STRONY KRASNIKA,WYGLĄDA TAK,ŻE W OKOLICACH WIADUKTU SĄ LAMPY,POTEM MIJAMY WIADUKT I SKRĘT NA OPOLE LUBESLKIE SĄ LAMPY I WPADAMY W ODCINEK JAKIEŚ 500-700 M,JEST EGIPSKA CIEMNOŚC,MÓWIĘ O NOCY,PO ZMROKU, JAZDY W ZŁYCH WAUNKACH POGODOWYCH...TAK JAKBYŚMY WJECHALI W TEREN NICZYJI,ZAPOMNIANY PRZEZ BOGA I HISTORIĘ...PONIEWAŻ ZROBIONO(TO BYŁ DLA MNIE SZOK!!)PRZEDŁUŻENIE JP II I SKRZYŻOWANIE Z KRAŚNICKĄ,OSWIETLONE, TO WYPADAMY Z CIEMNI POD LAS LAMP I DALEJ JEST JUŻ JASNO...WCZEŚNIEJ JAK SIĘ JECHAŁO, TO TEN TUNEL MROKU BYŁ AŻ DO PĘTLI PRZY MARKECIE EDEN CZY JAK MU TAM!!!ZRESZTĄ JAK SIĘ JEDZIE OD KRAŚNIKA TO ASFALT TAM NIE WIDZIAŁ KOPARKI ,ŁOPATY,EKIPY REMONTOWEJ LATA ŚWITELNE..JADĄC W DESZCZU, PO ZMROKU,AUTA Z NA PRZECIWKA OŚLEPIAJA NIEMIŁOSIERNIE,GDYŻ ŚWIATŁA ODBIJAJĄ SIĘ OD MARNEGO ASFALTU!!!JAZDA JEST MEGANIEBEZPIECZNA!!WSTYD,ŻE TO TRAKT DO STOLICY WOJEWÓDZTWA!!ALE NASZ WASYL VEL WASILEWSKI MÓWI,ŻE PO CO ROBIĆ DROGI JAK BĘDZIE OBWODNICA, A W OGÓLE TO LEPEIJ CHYBA DLA NIEGO BYŁOBY ZAORAĆ DROGI DO LUBLINA, ZWINĄĆ TORY,BO PO CO...RADNI=BEZRADNI I WASYL UWIERZYLI W CUD POD NAZWĄ LOTNISKO ŚWIDNIK,CO DLA MNIE MEGAŚMIERDZI I JEST CYRKIEM!!!LUBLIN=MIASTO BEZ GOSPODARZA ALE I WOJEWÓDZTWO TEŻ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam nażekania przedsiębiorców. Co tam nazekania mieszkanców Lublina. Ratusz wie lepiej na co przeznaczyc pieniądze. A jak przyjdą wybory to znów gęby będą pełne obietnic. Wybory miną i ... niech wyborcy spadają na drzewo- juz mnie wybrali to niech sie teraz od.... ode mnie - takie własnie jest myślenie naszej miejskiej władzy. Liczę się tylko JA i moja partia. Nie liczą się ludzie, nie liczy się dobro miasta. Byle by mi było dobrze i byle by opozycji zrobic na złość - nawet kosztem setek tysięcy mieszkanców miasta. Ot polska i lubelska rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIestety z uwagi na zły stan nawierzchni Al. Kraśnickiej wycieczkę odwołano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kraśnickiej to bym postawił najpierw pracownie psychologiczną.Powinni badać poziom adrenaliny i oleju w głowie wszystkim z rejestracją LKR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaziuk napisał:
Na Kraśnickiej to bym postawił najpierw pracownie psychologiczną.Powinni badać poziom adrenaliny i oleju w głowie wszystkim z rejestracją LKR.
A takim jak ty przed powinni robić badania przed udostępnieniem komputera. Odcinek od wiaduktu do skrzyżowania wymaga remontu. Powinni też pomyśleć o przebudowie skrzyżowania DK19 z drogą 747 na Opole Lubelskie bo w godzinach szczytu ciężko jest się włączyć do ruchu pojazdom jadącym od strony Opola. Na docinku od JP do skrzyżowania na Węglinie też do najlepszych nie należy. Prawy pas nie nadaje się do jazdy wogóle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co nam drogi skoro będziemy mieć lotnisko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...