Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedstawiciele 98 państw oficjalnie zgłosiły udział w uroczystościach w Krakowie (lista)

Utworzony przez Jan, 16 kwietnia 2010 r. o 21:54
To się nazywa pogrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taką bombkę zdetonować na Wawelu. Pół świata wtedy pójdzie na wybory... Głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
I taką bombkę zdetonować na Wawelu. Pół świata wtedy pójdzie na wybory... Głupota
Zaraz do ciebie CBA zapuka BUCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodda napisał:
Zaraz do ciebie CBA zapuka BUCU.
Fakt straszny fi*** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodda napisał:
Zaraz do ciebie CBA zapuka BUCU.
Jeśli już,to zapukać do niego może nie CBA-bo ta instytucja ma z potencjalnymi terrorystami niewiele wspólnego a ewentualnie ABW,chociaż ma trochę racji,myślę że odpowiednie służby będą przygotowane.Ja zapytam tak z ciekawości i może odpowie mi ktoś kto ma o tym pojęcie:przyjazd na uroczystości do Krakowa zapowiedział podobno prezydent USA.Ciekawy jestem w jaki sposób planuje on tam dotrzeć.Air force one (Boeing 747-2G4B) do startu potrzebuje około 3500 metrów.Pas startowy na lotnisku Balice ma niewiele ponad 2800... Jak by nie patrzeć,co najmniej siedemset metrów za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
Jeśli już,to zapukać do niego może nie CBA-bo ta instytucja ma z potencjalnymi terrorystami niewiele wspólnego a ewentualnie ABW,chociaż ma trochę racji,myślę że odpowiednie służby będą przygotowane.Ja zapytam tak z ciekawości i może odpowie mi ktoś kto ma o tym pojęcie:przyjazd na uroczystości do Krakowa zapowiedział podobno prezydent USA.Ciekawy jestem w jaki sposób planuje on tam dotrzeć.Air force one (Boeing 747-2G4B) do startu potrzebuje około 3500 metrów.Pas startowy na lotnisku Balice ma niewiele ponad 2800... Jak by nie patrzeć,co najmniej siedemset metrów za mało...
NA NIEDZIELE ROZWINA WIECEJ,I MOZE STYKNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...