Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegląd tygodnia, czyli w puszczy jak w rodzinie

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 17 września 2021 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Napisano 59 minut temu   Jak można dostawać jakąś kasę i się obijać, to chętnie zostaniemy pełnomocnikami prezydenta. Tematyka dowolna, np. współpraca z deweloperami" - Sułtanowi znowu sK0czy ciśnienie P0 lekturze przeglądziku.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 19 minut temu Te, cfelku z agencji pr - znowu ruszasz dziś wieczór w tango, czy może jedziesz P0 słoiki na gosP0darstwo? W każdym razie pamietaj, żeby, kac/nie-kac, jutro rano naklepać łapek, bo Sułtan znowu się wścieknie, jak zobaczy brak "moderacji".
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano około minutę temu  "Jak można dostawać jakąś kasę i się obijać, to chętnie zostaniemy pełnomocnikami prezydenta. Tematyka dowolna, np. współpraca z deweloperami" - Sułtanowi znowu sK0czy ciśnienie P0 lekturze przeglądziku. Z tego P0wodu dewelocfaniaczki tak usilnie walczyły, żeby zamknąć usta red. kw.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz dodaję czas, kiedy wklepujesz swoje  wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 5 minut temu  Jak można dostawać jakąś kasę i się obijać, to chętnie zostaniemy pełnomocnikami prezydenta. Tematyka dowolna, np. współpraca z deweloperami" - Sułtanowi znowu sK0czy ciśnienie P0 lekturze przeglądziku. Z tego P0wodu dewelocfaniaczki tak usilnie walczyły, żeby zamknąć usta red. kw.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Te, cfelku z agencji pr - znowu ruszasz dziś wieczór w tango, czy może jedziesz P0 słoiki na gosP0darstwo? W każdym razie pamietaj, żeby, kac/nie-kac, jutro rano naklepać łapek, bo Sułtan znowu się wścieknie, jak zobaczy brak "moderacji".
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 41 minut temu "Jak można dostawać jakąś kasę i się obijać, to chętnie zostaniemy pełnomocnikami prezydenta. Tematyka dowolna, np. współpraca z deweloperami" - Sułtanowi znowu sK0czy ciśnienie P0 lekturze przeglądziku. Z tego P0wodu dewelocfaniaczki tak usilnie walczyły, żeby zamknąć usta red. kw.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...