Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przenoszą krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego. Będzie awantura?

Utworzony przez Tomasz, 3 sierpnia 2010 o 09:25
NIEUDACZNICY ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWAMI WAŻNYMI NIE KAWAŁKIEM DREWNA, Z KTÓREGO ZROBILIŚCIE SYMBOL SWOJEGO ZACOFANIA, LUDZIE POTRACILI MAJĄTKI W POWODZI, CORAZ MNIEJ STANOWISK PRACY DZIĘKI POLITYKOM KTÓRZY DBAJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE O SIEBIE DAJECIE SIĘ PODPUŚCIĆ I ROBICIE Z SIEBIE IDIOTÓW W IMIĘ PRZYNALEŻNOŚCI DO JAKIEJŚ ZGRAI NIEROBÓW ZWANEJ DUMNIE PARTIĄ POLITYCZNĄ!!!!
0
Ludzie zacznijcie w końcu myśleć!!! Nie można już na to wszystko patrzeć i słuchać się nie chce. Wypowiedzi nawiedzonych i fanatyków religijnych ośmieszają nas jako ludzi i kraj już na cały świat. Wierz i czcij krzyż, ale nie manifestuj swojej głupoty.ŻENADA. Gdyby mój proboszcz miał decydujący głos w sprawie tego krzyża - uwierzcie, że nie stał by tam na pewno. I za to mądre podejście do wielu spraw bardzo Go cenię. Myślę,że jest wielu takich kapłanów,ale fanatyków gotowych zlinczować każdego myślącego inaczej jeszcze więcej.Zajmijcie się rozwiązywaniem istotnych problemów ważnych dla każdego obywatela i kraju. Nie jest dobrze- znaczna część tego narodu głupieje!!!
0
Będzie awantura ? Pewnie że będzie - media nakręcają, piszą, pokazują i podpuszczają Solidarność zprzed 30 lat => podzielenie na lewo i prawo Póżniej prawo podzielone na dzisiejsze Pis i PO i co z tego wynika ? Solidarnie "drą koty między sobą" a po wypadku samolotu rządowego w Smoleńsku to zwolennicy Jaroslawa Kaczyńskiego dostałi, od nic nie przewidujących hacerzy, krzyż do walki z Bronislawem Komorowskim i PO. Już zaczełi w sądzie (o wyborze prezydenta) o godz,10 do godz.13 mają czas Na płacu juz stoi 5 krzyży, na to wszysto w domu patrzą biskupi i prymas. Nic nie reagują. Czy potrzeba do tego Benedykta XVI ? Tak jak było 10 lat temu ?
0
Dajcie się wykorzystac w tych głupich potyczkach o krzyż, a vat wam podniosą i nawet się nie spostrzeżecie jak obudzimy się wszyscy z ręką w nocniku i wyższymi cenami na wszystko. Tylko Krzyżacy wyjdą na swoje.
0
"Na płacu juz stoi 5 krzyży, na to wszysto w domu patrzą biskupi i prymas. Nic nie reagują. Czy potrzeba do tego Benedykta XVI ? Tak jak było 10 lat temu ? " Myślę, że wielu z nich patrzy na to wszystko z pogardą i politowaniem. Nie chcę mówić,że klną tych ludzi za ich głupotę tak jak ja. Wyjdź człowieku do tego tłumu i powiedz PRAWDĘ której nie chcą zrozumieć!!!
0
"]"WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" - mawiał JP 2: W samej Warszawie trwa WALKA O KRZYŻ, bo JP 2 kazał "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał "Krzyż do Walki". Żaden Ksiądz nie zrobi burd przed Pałacem Prezydenckim - robi to Nastawiony Lud Boży! Czy warto więc dla dwóch desek przelewać krew? Jak Ksiądz daje przykład Przlewanie Krwi? - z Flaszki do Ampułki, z Ampułki do Kielicha, a z Kielicha..., a z Kielicha w Otwór Gębowy! W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów? Chyba jedynie "W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego". Enter. Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Aby Święte Jadaczki nie ustały w drodze KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC całemu Departamentowi Księży Kapelanów i Kur...iewnej Braci w Kąciku KUL-inaria serwuje: 1) Ciało Pańskie z Grilla; 2) Krew Pańską z Gwinta; 3) Skrzydełka Anielskie z Grilla; 4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej; 5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana Germany 1939; 6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba... DZIECIOM ZAŚ: 1) czeKULadowe Krzyże; 2)czeKULadowego Zbawiciela; 2)czeKULadową Panienkę; 3)i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u! jako, że ?Nie samym chlebem żyje człowiek...? Po 30 Latach SOLIDARNOŚĆI znów z Boską Mocą pokaże się, że W NARODZIE SIŁ A! Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
0
Najlepsze w tym wszystkim jest to że krzyż nie jest symbolem chrześcijańskim. Jak wiele innych symboli został przejęty z kultu solarnego. No ale fanatyzm w naszym kraju jest bardzo mocno rozwinięty. Tylko żeby nie kazali im iść na Mongolię, bo jeszcze wstaną i pójdą bez żadnych pytań. A co nam winna taka biedna Mongolia?
0
katolik napisał:
"Na płacu juz stoi 5 krzyży, na to wszysto w domu patrzą biskupi i prymas. Nic nie reagują. Czy potrzeba do tego Benedykta XVI ? Tak jak było 10 lat temu ? " Myślę, że wielu z nich patrzy na to wszystko z pogardą i politowaniem. Nie chcę mówić,że klną tych ludzi za ich głupotę tak jak ja. Wyjdź człowieku do tego tłumu i powiedz PRAWDĘ której nie chcą zrozumieć!!!
jeżeli są na płacu KATOLICY = ludzie zacietrzewieni, bo takiej nienawistniej wiary, to trudno zrozumieć nie tyłko cudzoziemcom, ale nawet rodakom BROŃCIE KRZYŻA ale gdzie jest miłość do bliżniego ? Pan prezes zaciera ręcę i głaszcze swojego Alika - ale się udało...tak będziemy mieszać do wyborów, i do następnych... az na wieki wieków ...dopuki nie wrócimy do władzy...
0
Jest jedna stara zasada -Tam gdzie został postawiony lub powieszony krzyż - nie przenosi się go.Jesli wizualnie psuje widok na BIAŁY DOM moze trzeba go zmienic wizualnie. To miejsce gdzie stoi zjednoczyło w bólu cała Polskę .MIEJSCE GDZIE STANOŁ NIE BYŁO PRZYPADKOWE.
0
rene napisał:
Dajcie się wykorzystac w tych głupich potyczkach o krzyż, a vat wam podniosą i nawet się nie spostrzeżecie jak obudzimy się wszyscy z ręką w nocniku i wyższymi cenami na wszystko. Tylko Krzyżacy wyjdą na swoje.
VAT podniosą, ale jak będą wykorzystane pozyskane z niego pieniążki ? Napis na fladze narodowej na placu: OBUDZ' SIĘ POLSKO - mają na myśli "rękę w nocniku" ? Ochrona takich imprez też jest z podatków Kto broni krzyż ? ----------------- RP...37,8 milionow obywateli .....30,8 mil.uprawnionych do głosowania ......7,0 mil.dzieci ---------------------- w głosowaniu 4.7.2010 na Kaczyński J.A. oddano 7,9 mil.głosów/47% zwolennicy PiS [broniący krzyż?] ......................na Komorowski B.M.oddano 8,9 mil.głosów/53% zwolennicy PO --------------------------------------------------------------------------------------- ....................................razem.....16,8 mil. obywateli głosowało/ 54,54 % ...A POZOSTAŁYCH (nie obecnych przy urnach)...14,0 mil. obywateli........../ 45,45 % Tych 14 milionów obywateli powinno też wypowiedzieć się w tej sprawie
0
obserwatorka napisał:
Jest jedna stara zasada -Tam gdzie został postawiony lub powieszony krzyż - nie przenosi się go.Jesli wizualnie psuje widok na BIAŁY DOM moze trzeba go zmienic wizualnie. To miejsce gdzie stoi zjednoczyło w bólu cała Polskę .MIEJSCE GDZIE STANOŁ NIE BYŁO PRZYPADKOWE.
TVPInfo Minęła dwudziesta - sms od widzów "Czy krzyż powinien być przeniesiony ?" ..............44 % NIE......................56 % TAK............................. tylko taka sms sondażownia jest za 2,44 zł (razem z VAT) obserwatorka nałeżąca do grupy 44 % - 'STANOŁ' tam całkiem przypadkiem postawiony bez namysłu przez młodzież, która chciała czekającym w kolejce do trumien w pałacu, postawić "drogowskaz" ze wstążką w barwach narodowych Posłanka SZCZYPINSKA na żywo meldowała po telefonie co się tam dzieje Owieczki wrzeszczą -jaroslaw-, judasze-,tu jest Polska, .... Kdzie są pasterze tych zabłąkanych w Warszawie owieczek ? Niech ich zabiorą na swe pastwiska, o swoje stado trzeba dbać ! Judasze - czy to są ty pasterze ? Wyszło SZYDŁO z "wora PiS" (Beata) i już pieje jak sam prezes przed kamerami ^TV
0
SZATAN BOI SIE KRZYŻA
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.