Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przerażające nagranie z przedszkola. Co zrobiła dyrektorka? [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2018 r. o 08:59
i po co jakieś procesy.. jest czarno na białym pokazane - dawać ją mnie ! o kolano kręgosłup a potem nad głowę i na beton - a potem ścierwo do rzeki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec tego dziecka powinien sam wymierzyć sprawiedliwość na tej szmacie, a żaden sąd czy policja nie powinna mu nic za to zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatłukł bym chyba i nie patrzył na konsekwencje jakby coś takiego mojemu dziecku zrobiła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za k.... nie da się tego ocenić, brak słów natychmiast zamknąć nie zapierdziela na Państwo, niech pokarzą jej co to znaczy szanować małą istotę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pracownice przedszkola to co święte krowy słyszały widziały i dopiero po czasie tzn zwolnieniu się opowiedziały za zaniechanie tez powinna być kara. To takie typowe zachowanie po dramacie ja niczego nie widziałam nie słyszałam itd ile to już razy było w TV, sąsiedzi nigdy nic nie wiedzą nawet jak w środku nocy jest awantura i krzyki dzieci - bydło nie ludzie. Czemu ta ździra jeszcze nie siedzi za kradzież batonika wsadzają od razu a tu cackają się z babonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i macie to 500+, ludzie zaczynają za to wyrzywać sie na dzieciach, bo jak sobie pomyślą, że muszą pracować za ok. 1500 zł a inni dostają tyle pieniędzy za darmo to rodzi się w nich agresja do niewinnych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jest w przedszkolu na ul. Skautow w Lublinie , walnięta Dyrektorka, zastraszeni rodzice , kuratorium nagradza Panią Dyrektor nagrodami , Ps. Jedna z nauczycielek popełniła samobójstwo ...,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@hejj... to przygarnij dzieciaka, to panstwo "da" ci 2500 zł. Ale już nie zaczynaj gnieść jajc z radości, bo za tę sumę masz mu wszystko zagwarantować. No, ale do kretyna to nie dociera. Cieszy mnie, że 500+ ciebie dobija. Mnie to cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urznąć trostlkiwym paniom cycki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest Pan Ziobro skoro prokuratura zawala :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...