Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przesypujesz śnieg na drogę? Możesz zapłacić mandat

Utworzony przez Gość, 22 grudnia 2010 r. o 21:04
niech ta konfidentka lepiej ogląda TV lub słucha radia a nie dzwoni. Co jej to przeszkadzało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne te panstwo z drogi na chodnik to mozna zgarnac snieg, a z chodnika na droge juz nie - widac podejscie do pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem mieszkańcy prywatnych domów powinni być srogo karani za odrzucanie śniegu na ulicę. Przecież zalegający śnieg można przerzucić na trawnik przy posesji. Ludzie nie myślą i stwarzają w ten sposób zagrożenie na ulicy. Przykładem jest ulica Trześniowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech teraz przejedzie pług po ulicy i zgarnie mi śnieg na podjazd i drogę dojazdową do posesji!!!! od razu dzwonię na psy (chyba już można tak mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sama obserwowałam w ubiegłym roku jak u mnie na osiedlu pan sprzątający odśnieżając chodnik wrzucał odgarnięty śnieg ...na parking wprost pod zaparkowane auta i szlag mnie chciał trafić.Jak można być tak bezmyślnym i krótkowzrocznym.Później chcąc wyjechać z miejsca parkingowego bujałam się godzinę przód-tył lub saperka w dłoń i odkopywałam auto(zresztą nie byłam jedyna).Powinien przyjechać jakiś ciągnik z przyczepą i wywieźć ten śnieg a nie robić na złość innym,utrudniać drugiemu życie jak się da.Zresztą zgłaszałam tę sprawę zarówno do administracji jak i do"zieleni miejskiej",która była wówczas zarządcą parkingu.Bezskutecznie.Tzn.obiecywali interwencję ale na obietnicach się zakończyło.Takie praktyki powinny być karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak to wieśniak, za własną stodołę nie wywiezie bo to jego, lepiej na cudze- na gminną drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbaauuaaa przypomniała mi sie stytuacja jaka widziałem dosłownie tydzien temu: jadący pług z ulicy całym lemieszem wywalał snieg na chodnik a za jakies dwiescie metrów jechał mały traktorek po chodniku icaly snieg co ten pług zgarnął na chodnik wracał spowrotem na ulice!!! komu teraz wlepią mandat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na to jeśli gospodarka komunalna ,(pracownik ,)Przy odśnieżaniu drogi zasypał odśnieżonym śniegiem drogę dojazdową do posesji kilku domów w mieście gminnym powstała zaspa do 1 m wysokości , Przecież to zwykły idiota,Za to mandaty się nie należą prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...