Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetestuj nowy DziennikWschodni.pl

Utworzony przez wpisz swoje imię, 12 sierpnia 2011 r. o 07:31 Powrót do artykułu
TO NAPEWNO BĘDZIE CUDOWNY NOWY DZIENNIK.JEŚLI BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ REKLAM TO NIE WYŁĄCZAM KOMPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. jesli nie zrezygnujecie z inwazyjnych form reklamy, to zadna zmiana nie pomoze. reklama w prawym gornym rogu ekranu, pasek na dole, cos wyskakujacego i jeszcze dziesiatki innych mrugajacych. to lekka przesada. mozna korzystac z wyskakujacyj form, ale nie do przesady. wszystko za jednym zamachem? dodatkowo reklama, ta cienka, pod menu, po co sie rozwija? czy sam pasek to za malo? Ludzie, opamietajcie sie! Jaki jest efekt Waszych dzialan? AdBlock. Wiecej na tym tracicie, niz zyskujecie... 2. Sama strona jest ok. Dodalbym jednak przeladowywanie wiadomosci z powiatow. Teraz musze wyjsc ze strony glownej. 3. Chyba bym dodal wiecej linkow w wiadomosciach z regionu. 4. Przypominacie stara interie w tej nowej wersji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznajecie się do porażki. Jak by obecny był dobry to byście tak szybko nie chcieli zmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejszą zmianą byłoby gdybyście rozliczali samorządy i wójtów i pisali prawdę o bezrobociu i zarobkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt , pasek goni pasek , atakujące , otwierające się okna z reklamami. A kiedyś było tak przyjemnie poczytać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze raz ja. Nawet Kurier Lubelski ma przyjazne linki. Takich podstaw Wam brak. O natrętnych reklamach nie wspomnę. Albo zarabiacie na nas albo przekazujecie nam informacje. Ciekawe czy tym razem po wielu nieprzychylnych komentarzach również usuniecie tą wiadomość w siną dal ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka wydaje się czytelniejsza, ale stanowczo zbyt długa, generalnie dla mnie najważniejsze jest aby informacje się nie powtarzały na tej samej stronie tzn u góry zajawka w dalszej części rozwinięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainstaluj dodatek google "Ad Block" i po problemie z reklamami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kond: zaciekawiłeś mnie, co to jest ten przyjazny linek o którym piszesz? Macha do mnie łapką? Uśmiecha się? Zaprasza na piwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napisał:
@kond: zaciekawiłeś mnie, co to jest ten przyjazny linek o którym piszesz? Macha do mnie łapką? Uśmiecha się? Zaprasza na piwo?
Nie jest to ważne co to, ważne, że ma Kurier Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że korzystacie z szablonów stron ale dlaczego wybraliście najgorszy? Ja tego nie rozumiem, ta strona wygląda jakby ktoś tam narzygał i zamieszał patykiem, wszystko jest na kupie. Poczytajcie lepiej o metodzie KISS zamiast ślepo pędzić za innymi i ładować na stronę byle więcej i więcej. Chyba że wolicie iść na łatwiznę, wasz wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy krytykują reklamy zapominają,że są one istotne dla istnienia niniejszego portalu. Wszyscy, którzy mogą, zamieszczają reklamy. Takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Ciekawy , @imie: Dla Waszej ciekawości bo widzę, że ciemni jesteście w tym temacie - http://seo.malopolska.pl/kurs/czym-sa-przyjazne-linki/ - http://sf.jogger.pl/2007/05/19/przyjazne-linki/ - http://northpole.pl/przyjazne-linki/ Może teraz najpierw poczytacie zanim kogoś skrytykujecie... Podałem przykład Kuriera jako najlepszy z możliwych - w końcu to bezpośrednia konkurencja DW - do tego tak ostro krytykowana w momencie przejścia KL na system portalowy o czym Wy już pewnie nie pamiętacie... @from toleranted: Masz rację, można zainstalować Ad block ale jak to wytłumaczysz ludziom, którzy do tej pory korzystają jeszcze z IE6 i jest ich jeszcze spory procent ogółu ? Wracając do strony: czy mnie oko myli, że zmienia się tylko kolorystyka? Jeśli tak to obecna jest sto razy lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kond napisał:
To jeszcze raz ja. Nawet Kurier Lubelski ma przyjazne linki. Takich podstaw Wam brak. O natrętnych reklamach nie wspomnę. Albo zarabiacie na nas albo przekazujecie nam informacje. Ciekawe czy tym razem po wielu nieprzychylnych komentarzach również usuniecie tą wiadomość w siną dal ?
Dziennik Wschodni opiera się głównie na stałych użytkownikach, powracających na naszą stronę ze względu na atrakcyjne treści, a nie na przypadkowych kliknięciach z wyszukiwarek. Mimo braku przyjaznych linków, nasze artykuły pozycjonują się bardzo dobrze, bo zawierają oryginalne i niepowtarzalne treści. Nie robimy więc wielkiego problemu z braku przyjaznych linków. Co do reklam - jak już ktoś tu słusznie napisał - są niestety nieodzowne w dzisiejszych czasach. Dostajemy od Was informacje na temat bannerów, które szczególnie przeszkadzają w oglądaniu strony i na bieżąco staramy się eliminować te problemy, poprawiać reklamy. Nie usuwamy komentarzy, chyba że są wulgarne i obraźliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
zanim zmieniliście wygląd strony, prosiłem żebyście tego nie robili (takich głosów było więcej), poprzedni był czytelniejszy, teraz wchodzę bardzo rzadko na waszą stronę, bo jest fatalna, moja rada (wasza sprawa czy jej posłuchacie, najwyżej za pół roku znowu będziecie zmieniać bo nie będzie zainteresowania)jest taka: strona powinna być maksymalnie prosta, bez żadnych bajerów, prosty również powinien być sposób tworzenie komentarzy itd,
Zgadza się, cały świat dąży do prostoty i przejrzystości. Popatrzcie chociaż na Google. Tak na prawdę na stronie DW nie są potrzebne żadne linki bo wszystko jest na stronie głównej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo ramek, za mało światła między nimi. Strona jest długa, długo się ładuje, a kiedy chce się ją przewinąć do samego dołu to mozna się w trakcie zgubić. Moim zdaniem lepiej podlinkowac wyraźnie do podstron/podserwisów niż umieszczać skróty ich treści w ramkach - dla dobra naszego zepsutego wzroku... Tyle że wymagałoby to zupełnie nowego spojrzenia na portal i prawdziwych testów funkcjonalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat z tymi linkami coś zrobić to jest dobry pomysł, też tak ostatnio pomyślałem testując mobilną wersję. Wszystko skromne jak trzeba, poza długimi/napakowanymi linkami [: Tu podobnie: apps/pbcs.dll/ - i już 14 znaków mniej w adresie. --- przy nowej wersji zdałem sobie sprawę, że ja osobiście wykorzystuje naprawdę, skrajnie niewielką część rzeczy która umieszczona jest na tej stronie, część mam wrażenie, że się niepotrzebnie powiela jednak trudno coś z nimi zrobić. Sorry, bo pewnie źle trochę to zabrzmi, ale gdzie nie spojrzeć to każdy portal napakowany jest takim chłamem i taki ich teraz urok, że mają w sobie wszystko, i zarazem poza paroma elementami jedno wielkie nic w postaci różnej e-komercji. Grunt, że graficznie ładnie i wszystko wydaje się czysto i bardziej przejrzyście. poza tym: http://img193.imageshack.us/img193/5996/001cm.png (przy rozdzielczości 1280x1024) - kontakt z... + mail + gg + skype = za bardzo w kupie - klauzula o rozpowszechnianiu niepotrzebnie rozbita - serwisy za blisko kontaktu, a Świdnik - maila. --- @stefan - http://m.dziennikwschodni.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa wersja dziennika podoba mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za konstruktywne komentarze. Zbieramy, notujemy, będziemy działać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...