Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwię się po co takim starym właścicielom firm transportowych chce się wykłócać o jakieś tam pieniądze jak i tak dobrze zarabiają. A te stawki podatkowe to i tak nie zrobią wielkiej różnicy w ich życiu. Po co takim starym dziadkom po 50 roku życia tak gnać za tymi pieniędzmi i być tak łakomym? Przecież seksu i tak nie uprawiają bo wiadomo, że w tym wieku już się pojawia rak prostaty i już instrument rzadko staje. Poz za tym w takim starczym wieku to zaraz jakiś zawał serca, wylew krwi do mózgu lub jakiś nowotwór się przytrafi. Przecież tych pieniędzy i tak do TRUMNY i na tamten świat nie zabiorą. Bo po co wsadzać pieniądze do TRUMNY jaki i tak zgniją razem z ciałem. Tym bardziej się dziwię po co takim starym dziadkom ta pogoń za pieniądzem i wykłócanie się o każdy grosz. Nie lepiej ostatnie lata swego życia spędzić w spokoju bujając się w fotelu bujanym, bawiąc się z wnukami lub jeździć na wózku inwalidzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do Pana Jakoniuka: czy jeszcze nie dawno temu pytaał się innych kolegów z branży czego siedzą na Zachodzie a nie jeżdża na wschód a teraz wszedł na tamte rynki i obniżył stawki ??? gra do jednej bramki tylko nie wiem czy to prawda ale podkupować kolegów ceną to nie fer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...