Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjdą do niespisanych i zadadzą wiele pytań

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 24 czerwca 2021 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Jak mi pokaże wynik testu antygenowego wykonanego w ciągu 48 godzin od przyjścia, porozmawiam przez próg. Tylko będzie jeden problem bo nie pamiętam numeru PESEL. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem nic nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spis rozpoczął się 1 kwietnia, a zakończy 30 września." Czyli do "niespisanych" przyjdą po 30 września?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspieraj okupanta. Zobacz na youtube - kanal "Phil Konieczny - Jak odmówić udziału w spisie powszechnym - PiS nielegalnie chce przesłuchać Polaków". Oraz Adw. Jacek Wilk - Jak uniknąć spisu powszechnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, jeszcze jedno pytanie. Co będzie jak ten inkasent przyjdzie a ja będę w stanie po spożyciu alkoholu ? We własnym domu mam prawo, a art. 171 § 5 kodeksu postępowania karnego, który nie pozostawia złudzeń, iż niedopuszczalne jest podanie przez organ procesowy środków chemicznych wpływających na procesy psychiczne osoby przesłuchiwanej, a zatem również alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...