Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłapał żonę na zdradzie. Urwał jądro koledze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 17:14 Powrót do artykułu
Ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny ból
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debil, powinien podziekowac koledze ze wyszło na jaw jaką ma żone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostry balet musiał być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna i żona kolegi to zawsze persona nieruchata. Nie jesteśmy zwierzętami, są jakieś zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myśłałam , że powiedzenie "urwać komuś jaja" to przenośnia. Hmmm..nie wiem, czy to dobrze,że wiem, że można to zrobić NAPRAWDĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO ŻONA DAŁA MU DUPY.JEST TAKIE PRZYSŁOWIE JAK SUKA NIE DA ,TO PIES NIE WEZMIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka nauke z tej informacji wyciagna kilku kilkunastoletnie dzieci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej powinien urwać suta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka nauke z tej informacji wyciagna kilku kilkunastoletnie dzieci??? Taką, że według prawa lepiej zdradzać, niż być zdradzanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest prawo? gość powinien koledze urwać dwa jądra i ***a, a od organów ścigania dostać medal i nagrodę za wyrwania chwasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i słusznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien jeszcze nim tzn.tym jądrem nakarmić psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj ale to boli :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadki się bawią. Jeśli kolega w POdobnym do niego wieku to jądro i tak na niewiele by mu się przydało. Nie produkuje już plemników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł mu wyrwać odbyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mu nie zrobią, działa w afekcie i pod wpływem alkoholu. A kolega inwalida. Cytujac klasyczkę z Brukseli: "Ale jaja, ale jaja, ale jaja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody napisał:
Dziadki się bawią. Jeśli kolega w POdobnym do niego wieku to jądro i tak na niewiele by mu się przydało. Nie produkuje już plemników...
 Młody wiekszość z was nie produkuje wcale plemników i żony nie są w stanie zajść w ciążę problem jest już ogromny chcesz moge cię zastąpić mam 51 lat dziadkiem nie jestem problemów z tymi sprawami żadnych dziewczyny same mnie zaczepiają bo wyglądam młodziej brzucha nie mam a mój dziadek w wieku 82 lat jeszcze miał ochotę i możliwości ale ty dalej żyj swoim małym móżdżkiem i penem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma szczescie ze nie dwa bo to kwestja czasu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...