Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ścierwo które zabiło a wcześniej maltretowało tą dziewczynkę powinni wypatroszyć żywcem!!! A wcześniej zrobić kilkuletni objazd po wszystkich zakładach karnych w tym kraju wsadzając ścierwo do najgorszej recydywy i co miesiąc zmiana... Z kolejnym ścierwem nazywanym ''matką'' zrobić to samo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka też jakaś głupia pipa, pewnie wiedziała o tym ze przydupas bije dziecko. powinni poddac ta panią zabiegowi, zeby nie mogła więcej rodzic dzieci, bo jak widać matka z niej żadna. a faceta mam nadzieję że dojada w więzieniu. zrobią mu z dupy jesień średniowiecza, aż biedny nie będzie mogl usiąść na ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmieć dostanie znów jakieś kiepskie 25 lat to pojadę do Ziobry i będę się domagał dożywocia bez możliwości warunkowego zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta jest w ciąży obecnie.. z tym je.anym zwyrolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić gonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienie o chlebie i wodzie bez dostępu do tv i Internetu dla zwyrodnialcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech w wiezieniu będzie teraz kochankiem wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam ich nie szkoda tylko Te dziecko takie nie winne I bezpronne wszystko robi to alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa patologia .Kobieta ma dopiero 27 lat a już w trzeciej ciąży jest !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatłukłbym s***sy.na kijem a na koniec żywcem podpalił, a z tą kurw.ą matką to samo bo to ona jest bardziej winna bo pozwoliła katować swoje dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógłbym być egzekutorem dla takich s***synów ich męka trwała by przynajmniej z miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mógłbym być egzekutorem dla takich s***synów ich męka trwała by przynajmniej z miesiąc.
to jest nas dwóch - mam nadzieję że policjanci się nim zajmą na komendzie a potem trafi do celi z dobrymi ludźmi.. i że mimo że dostanie jakiś śmieszny wyrok to żywy z więzienia nie wyjdzie.. nikt po tej k..e płakać nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze tam gdzie trafia dostaną to na co zasłużyli tylko tak żeby bardzo bolało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna tak traktowac swoje dziecko lzy pojawia sie na sama mysl co ta dziewczynka przechodzila :-( :-( dlaczego sady nie karza ludzi tak samo w jaki sposob zginelo to dzieciatko...!!!!jest tyle ludzi na swiecie co robia krzywde swoim dzieciom i nikt nie potrafi im pomoc ;-((((( kara smierci powinna byc w Polsce za zabicie dziecka!!!!! ludzie czuja sie bezkarni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... Nienawidzę agresji, choć bywam agresywny, że kuLwa rozpierTolił bym to kuLwa od poczatku do końca kuLwa mać, ... ZajePałbym damskich bokserów za agresje, za to ze alko zmienia nagich dżentelmenów w bestie, Jak nie rząd, obetnę pedofiliom jaja Jesteś prawdziwym ojcem? Zrobisz zemną ten zamach..." !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja obciac sadyscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO KARA ŚMIERCI DLA DEBILA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie coś wreszcie z tym bo to ludzkie pojęcie przechodzi.Ja bym tę wyrodna matkę do wora wsadziła i podpaliła.A temu jaja obcieła i go przypalała żeby zdychał w jękach i cierpieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...