Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pszczółka utrzyma skład?

Utworzony 5 kwietnia 2016 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Myślę że Polska część składu jak najbardziej powinna zostać do tego na pewno Drey i Kati do tego trzeba zatrudnić jeszcze jedna 4 i powinno być git a co do Jash to osobiście dużo więcej po niej się spodziewałem niby punkty od niej były Ale na kiepskiej skuteczności niestety i chyba przy końcówce sezonu myślami była już gdzieś poza Lublinem Leha podobnie zresztą. Więc te trzy pozycje plus te dziewczyny które mamy i można grać następny sezon o medale:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno Szewczyk do Gdyni odchodzi a trenerem ma zostac ktos z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to niestety ale A. Szczepanik nie wykorzystywala swoich szans.. Ale Kati i Drey jak najbardziej powinny zostać. Miejmy nadzieje, ze sklad na nowy sezon będzie jeszcze mocniejszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzon zespołu z pewnością jest. Należałoby wzmocnić skład o jedną obwodową koszykarkę z dobrym rzutem oraz o solidną podkoszową zawodniczkę. Bez pełnowartościowych zmienniczek na każdej pozycji będzie trudno skutecznie rywalizować z takimi drużynami jak Wisła, Artego czy Ślęza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nie koniec emocji dla kibiców żeńskiego basketu w naszym mieście. W dniach 12-15 maja odbędą się w Lublinie finały Akademickich Mistrzostw Polski. Wydaje się, że może oprócz akademiczek z Gorzowa żaden zespół akademicki nie będzie w stanie powalczyć z AZS UMCS. Nasza drużyna będzie grać rzecz jasna bez zawodniczek zagranicznych, za to jej skład uzupełnią zawodniczki (studentki UMCS) z MKK Siedlce - Trzeciak, Morawiec i chyba także Koperwas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koperwas nie jest studentka UMCSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Guest~ - odnośnie plotek o szewczuku, zmień informatora i dilera ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo chce mi się wierzyć w odejście trenera Szewczyka. W Lublinie jest dobry klimat dla koszykówki, coraz więcej kibiców na meczach, więc taka decyzja byłaby raczej niezrozumiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd pokazał, że wie co robi, będzie chciał wymienić skład, to widocznie są ku temu przesłanki. Byleby szli do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akademickie Mistrzostwa Polski w Koszykówce nie odbędą się w Lublinie, tylko w Krakowie. Na oficjalnej stronie AMPów, Półfinał C w którym grają uczelnie z woj.lubelskiego oprócz UM i PL nie ma żadnej innej drużyny. Dlaczego? Nie wiem, ale odbyło się już losowanie i podział na grupy jest, więc...czyżby UMCS z niewiadomych przyczyn odpuścił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego - zanim coś napiszesz, to sprawdź informację u źródła. Finał AMP w koszykówce kobiet odbędzie się w Lublinie - tak jak ktoś napisał w dniach 12-15 maja 2016 r. - informację tę potwierdziłem telefonicznie dzisiaj w KU AZS UMCS. Kraków jest akurat organizatorem jednego z półfinałów, a AZS UMCS - jako gospodarz turnieju finałowego - jest zwolniony z kwalifikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...