Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pszczelarze protestują przeciwko wycince drzew

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 17:38 Powrót do artykułu
To taki miodzik z dodatkiem ołowiu ze spalin, ekologiczny z bonusem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po jój nam te pszczoły? Wredne to, gryzie. Dal mnie miód może nie istnieć to i pszczoły zbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miód z drzew rosnących przy drodze, to od razu ze spalinami, tym pszczelarzom to też coś się pogorszyło, widocznie wypili nalewkę miodem rozcieńczaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miodek bedzie cięższy,bo z ołowiem ,na zdrowie ,już widać zmiany degeneracyjne w mózgach pszczelarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróćcie wszyscy do szkoły pouczyć się trochę o przyrodzie głąby kapuściane pszczelarze wiedzą doskonale że gówna pszczoła nie przyniesie do ula w przeciwieństwie do innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszczelarze maja racje w samej gminie Jabłoń chca wyciąc ponad trzysta drzew przy drogach. Glowna argumentacja wnioskodawcow to ze liscie trzeba grabic! Najlepiej posadzmy sztuczne i gumowe drzewa i wtedy tacy idioci co jada jak szaleni beda zadowoleni..Panie Starosto opamietajcie sie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pszczelarzem ale popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zasadzić szysce kopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...