Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pszczółka AZS UMCS Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 67:51

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2016 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Moje dziecko popłakało się, że następny mecz (i balony dla dzieci i plac zabaw) dopiero za dwa tygodnie. Brawo, nie wiem kto to robi, ale chce się przychodzić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze na meczach Pszczółek swietna atmosfera i emocje do samego konca. Brawo Dziewczyny.!! Z meczu na mecz, macie coraz wiecej kibiców , z Ostrovią byla wypelniona praktycznie cala hala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda co pisza ze Szewczyk odchodzi do Gdyni w srode?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ma isc do ostatniego zespolu w lidze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kompromituj sie. marna zagrywka aby popsuc klimat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wypowiedzi na konferencji raczej nie widac by byl jakikolwiek temat odejscia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny, była moc!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Moje dziecko popłakało się, że następny mecz (i balony dla dzieci i plac zabaw) dopiero za dwa tygodnie. Brawo, nie wiem kto to robi, ale chce się przychodzić!!!
Jak nie wiesz, sponsorzy są wymieniani kilka razy w trakcie meczu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wypowiedzi prezesa Basketu Gdynia na stronie trojmiasto.pl wynika, że nie planują zmiany trenera. Zatem informacja o rzekomym odejściu trenera Pszczółek to raczej bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...