Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dokonałem sensacyjnego odkrycia. Pierwszy dostrzegłem jakąś wodę z nieba. Powiadomiłem o tym fakcie wszystkich nieznajomych, a oni okazali mi dziwną obojętność. Przez ponad pół godziny wciskałem im prawdę, że jeżeli NWD(a,b,c)=1 i liczby a,b i c nie są wzajemnie względnie pierwsze (nie są parami względnie pierwsze), to równość a+b=c nigdy nie nastąpi. W odpowiedzi usłyszałem, że tak nie jest, bo np. 1*1=1. Pan nie mówił, że chodzi o dodawanie. Wiadomo, że mówiłem o dodawaniu. Dobrze, nie mówiłem. Zatem porozmawiam z trąbami powietrznymi. Pasi? Oj będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej trąb, tym więcej pamiątkowych zdjęć. Bąźcie grzeczni, to odwiodę trąby od dobrych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej porównań, tym piękniej i ciekawiej. Przecież chodzi o radosne chwile dla wielu pokoleń. Zdjęcia zawierają cząstkę ich twórców. Jak to zobaczysz, to w to uwierzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...