Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy > Motocyklista ranny w wypadku walczy o życie (zdjęcia z wypadku)

Utworzony przez wiemmm, 20 czerwca 2008 r. o 10:44
CO TU MA DO TEGO PRęDKOść NIE USTąPIł PIERSZENSTWA I ZAłATWIł MOTOCYKLISTę , A DLA JAKIś deb***I TO MOżNA POWIEDZIEć ,żE ILE BY NIE JECHAł TO TEN DUREń I TAK BY GO POTóRBOWAł,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek A. napisał:
powiem ze wiem duzo na temat tego wypadku ale nie na tyle zeby cos napisac ze 100% pewnoscia. jednak motocyklista jechal b. szybko. Nie byl wlascicelem tejze maszyny i przypuszczam ze nie mial doswiadczenia a więc brawura i głupota dziekuje za uwage
musze Cie rozczarowac. motocyklista byl wlascicielem tej maszyny, mial jeszcze niewielkie doswiadczenie, ale z pewnoscia w zderzeniu z busem, ktorego z pewnoscia sie nie spodziewal doswiadczenie tak bardzo sie nie liczy. co do predkosci to byla z pewnoscia mniejsza niz ta ktora jezdza niektorzy autami rowniez w tym miejscu. tak wiec ze w tej sytuacji kazdego mozna posadzic o brawure i glupote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ktorzy nigdy nie jezdzili motocyklem nie zrozumieja naszej pasji ze sa idioci ktorzy pedza przez miasto to inna sprawa tylko jest taka roznica ze motocyklista jest zwinny a kretyn jadacy 80 samochodem nic juz nie moze zrobic a najczesciej laik puszcza kierownice i zaczyna sie modlic motocyklista zawsze probuje zapobiec a cwaniaki mowiacy o pedzacych motocyklistach niech przejada 50km/h przez pulawy i napisza tu jesli zaden samochod ich nie wyprzedi żal i powiedzmy sobie szczerze kierowcy samochodow uwazaja sie za króli drog nie patrza w lusterka zamiast dac sie wyprzedzic hardo jada przy srodkowym pasie a powinnismy raczej sobie pomagac nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, jednak moim zdaniem - motocyklista niezawinił ALE! No właśnie! Teraz jest nagonka na kierowców samochodów, że nie traktują motocyklistów poważnie, że wymuszają pierszeństwo, że nie patrzą w lusterka, itd. itp. TYlko drogi motocyklisto! Nie wierzę, że jechałeś 50 km/godz.! Bo żaden - zaryzykuję to twierdzenie - nie jeździ tak wolno po mieście! Drodzy motocykliści! Zapominacie także o jednym: nie jesteście w swoich czarnych kombinezonach widoczni w lusterkach samochodów! Jesteście w nich po prostu KROPKĄ! Kropką, którą trudno ocenić, czy to musza upstrzała lusterko czy też jedzie motocyklista w prędkością 100 i szybciej /godz.! W ostatni weekend byłem u teściowej, która mieszka w pobliżu nowego mostu (ok. 150m) - wierzcie, mi (!), nie słychać TIRów - słychać wyłącznie motocyklistów! Obserwowałem ruch na nowym moście - najszybciej jeżdżą motocykliści! A huk ich silników jest porażający! Więc nie piszcie mi tu bzdur, że wyłącznie kierowcy samochodów ponoszą winę! Być może ten kierowca wymusił pierwszeństwo jednak gdyby jechał max 50 km/godz. to byłby conajwyżej... poturbowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze coś - opiszą moją przygodę (niedawną) z motocyklistą: Stanąłem (samochodem) przed przejściem dla pieszych, by przepuścić pieszych. Motocyklista bezczelnie mnie wyminął i stanął przede mną w poprzek i mnie zablokował. Gdy się wkurzyłem i "zatrąbiłem" to zostawił motocykl (piesi już przeszli) podszedł do samochodu i mi powiedział, że jak będę "trąbił" to dostanę wpier***! Bezczelny typ! Więc nie zmienię zdania o motocyklistach: jeżdżą szybko (bo nie złapią ich na fotoradar), wyprzedzają w miejscach niebezpiecznych, wpychają się w kolumny samochodów zmuszając do gwałtownego hamowania, mają strasznie hałasujące motory i za nic mają ciszę nocną, są zakałą naszych dróg! Brak im kompletnie (przynajmniej zdecydowanej większości) kultury jazdy i są bezczelni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam na miejscu zdarzenia nie jestem świadkiem,ale nie obrażajmy sie nawzajem pisząc takie słowa jak np''baranie''.W gazecie pisza że sprawcą był kierowca samochodu tak jestem tego samego zdania bo motocyklista miał pierszeństwo nie wiem może temu kierowcy nie chciało sie zachamować albo stanąć i sie rozejrzeć.Motocyklista z jaką prędkością by nie jechał ale był pewny że ma pierszeństwo i nic sie nie stanie rozumiem nawet to jego zachowanie co do pewności,ale czasem bywa tak że nie warto ufać kierowcom ani motocyklistom nie obwiniajmy go.Powinniśmy współczuć rodzinie tego chłopaka napewno to wszystko przeżywają.Motocykliści jeźdzą szybko,ale właśnie takie są te maszyny coż poradzisz kiedyś były jawki i inne typy motocykli mamy XXI wiek i nie robią wolnych pojazdów ani motocykli ani samochodów osobowych są ulepszenia i w ogóle i nie uwierze,że nikt nigdy nie złamał przepisu prędkości.Ja tylko współczuje rodzicom tego chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie, może jakie będą konsekwencje faceta co jechał busem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOR napisał:
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
lecz sie człowieku... sorki nie będe ublizała ludziom... lecz się *** chociaz chyba juz za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lady napisał:
Uwierz mi ze NORMALNI -jak to napisałes-równiez jezdzą na jednosladach. W tym przypadku akurat winowajcą był Pan z busa i nie ma tu mowy o tym ze motocyklista wymusił-przynajmniej wg najnowszych doniesien. Ciekawa jestem czy gdyby to był Twój członek rodziny również bys otworzył drzwi widząć wyprzedzającego motocyklistę....ciekawe...
PAN Z BUSA MA DZIECKO I RODZINĘ ,GWARANTUJĘ ,ZE NAJWIEKSZA DLA NIEGO KARĄ BEDZIE TO ,ŻE ZABIŁ CZŁOWIEKA.ON TEZ CIERPI. PRZYKRO MI Z POWODU ŚMIERCI CZŁOWIEKA, ALE TAKZE TROCHĘ ZROZUMIENIA DLA KIEROWCY BUSA. TO DOŚWIADCZONY KIEROWCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
No cóż, jednak moim zdaniem - motocyklista niezawinił ALE! No właśnie! Teraz jest nagonka na kierowców samochodów, że nie traktują motocyklistów poważnie, że wymuszają pierszeństwo, że nie patrzą w lusterka, itd. itp. TYlko drogi motocyklisto! Nie wierzę, że jechałeś 50 km/godz.! Bo żaden - zaryzykuję to twierdzenie - nie jeździ tak wolno po mieście! Drodzy motocykliści! Zapominacie także o jednym: nie jesteście w swoich czarnych kombinezonach widoczni w lusterkach samochodów! Jesteście w nich po prostu KROPKĄ! Kropką, którą trudno ocenić, czy to musza upstrzała lusterko czy też jedzie motocyklista w prędkością 100 i szybciej /godz.! W ostatni weekend byłem u teściowej, która mieszka w pobliżu nowego mostu (ok. 150m) - wierzcie, mi (!), nie słychać TIRów - słychać wyłącznie motocyklistów! Obserwowałem ruch na nowym moście - najszybciej jeżdżą motocykliści! A huk ich silników jest porażający! Więc nie piszcie mi tu bzdur, że wyłącznie kierowcy samochodów ponoszą winę! Być może ten kierowca wymusił pierwszeństwo jednak gdyby jechał max 50 km/godz. to byłby conajwyżej... poturbowany!
Gościu wku***** mnie tym porządnie wiesz !!! Nie szanujesz pasji innych jak jesteś takim delikwentem to proszę zasiądź ty na moto a ja będę jechał busem na ciebie zobaczymy w którą stronę będziesz jechał i z jaką prędkością. Motocykliści też ludzie co poradzić że umierają jak to jest ich pasja. Kochają ten ryk silnika i tą prędkość na ulicach ale i oni są ludźmi i nie pozwolę obrażać moich braci !!! Ty jesteś takim kozakiem bo Jeździsz w opancerzonej puszce ale nie możesz obrażać innych uczestników ruchu, My motocykliści tez jesteśmy ludźmi takimi samymi jak ty tylko mamy swoją pasje. Pomyśl nad swoim zachowaniem. Piąte przykazanie: Nie zabijaj a ty robisz to zajeżdżając drogę albo blokując przejazd. Wkurzają mnie ludzie w samochodach nie widzący motocyklisty i zajeżdżają mu drogę albo wyjeżdżają z małych dróżek przed motocykl. Mam nadzieje że wytłumaczyłem ci na czym polega nasza "głupota" Przemyśl to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...