Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Putin: Podkreślam: nie ma rosyjskich wojsk na Ukrainie

Utworzony przez stalin wersja 2, 16 kwietnia 2015 r. o 20:18
Oczywiście, że nie ma ruskich wojsk na Ukrainie. Oczywiście, że nie wiadomo kto zabił Niemcowa. Oczywiście, że ci z Katynia to uciekli do Mandżurii. Putin = Stalin ver. 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie ma ruskich wojsk na Ukrainie. Oczywiście, że nie wiadomo kto zabił Niemcowa. Oczywiście, że ci z Katynia to uciekli do Mandżurii. Putin = Stalin ver. 2.
Taki sam pies jak i ten nasz,fałszywa pisda do cna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już dość tej obłudy putinowskiego pomiotu. Pluje całemu światu w twarz ,a świat mówi że deszcz pada .     dopisz 3*w i skopiuj ten link .youtube.com/watch?v=CB7kfQ1_YVA&feature=youtube_gdata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam - CZY PUTIN TO DEBIL CZY PSYCHOPATA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam - CZY PUTIN TO DEBIL CZY PSYCHOPATA?
To bękart Stalina,człowiek,system,wszystko to samo . InVitro system zadziałal i się sprawdza,stworzony na potrzeby chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz na jakiś czas się taki trafia,Hitler,Stalin a teraz ten chce przejść do historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ma rację!! Przecież w/g nowej terminologii putinowskiej Donbas i Ługańsk to nie jest Ukraina a "Noworosja" więc o co ten cały zgiełk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...