Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pyskówka w Sejmie: Proszę przerwać bulgot posła Palikota

Utworzony przez adeweeee, 8 listopada 2011 r. o 13:55
BRAWO PANIE JANUSZU, LUBLIN=POSTĘPOWY ZA PANEM, W MNIEJSZOŚCI, BO TU ZAWSZE BYŁA PRAWICOWA EKSTREMA NA TOPIE ALE ZA PANEM SĄ CI CO NIE CHCĄ KLECHÓW W POLITYCE, NIE CHCĄ W SEJMIE TAKICH MIERNOT JAK: DORN,SCHETYNA, PAWLAK I SETKI INNYCH POPARPAŃCOW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adeweeee napisał:
BRAWO PANIE JANUSZU, LUBLIN=POSTĘPOWY ZA PANEM, W MNIEJSZOŚCI, BO TU ZAWSZE BYŁA PRAWICOWA EKSTREMA NA TOPIE ALE ZA PANEM SĄ CI CO NIE CHCĄ KLECHÓW W POLITYCE, NIE CHCĄ W SEJMIE TAKICH MIERNOT JAK: DORN,SCHETYNA, PAWLAK I SETKI INNYCH POPARPAŃCOW!!!
Śmierdzielowi brawo bije śmierdziel. Myślałem, że w Lublinie takich śmierdzieli nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten cudak lepiej zdejmie swoich dziwolągów z sali sejmowej a nie krzyża się czepił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adeweeee napisał:
BRAWO PANIE JANUSZU, LUBLIN=POSTĘPOWY ZA PANEM, W MNIEJSZOŚCI, BO TU ZAWSZE BYŁA PRAWICOWA EKSTREMA NA TOPIE ALE ZA PANEM SĄ CI CO NIE CHCĄ KLECHÓW W POLITYCE, NIE CHCĄ W SEJMIE TAKICH MIERNOT JAK: DORN,SCHETYNA, PAWLAK I SETKI INNYCH POPARPAŃCOW!!!
Wiesz! Bolszewicy jak Lenin i Stalin też głosili hasła świeckiego państwa, ale czy nazwiesz to postępem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta miernota Palikot nie ma prawa występować przeciw krzyżowi.Będziemy bronić krzyża oddając nawet za niego życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta miernota Palikot nie ma prawa występować przeciw krzyżowi.Będziemy bronić krzyża oddając nawet za niego życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan napisał:
Ta miernota Palikot nie ma prawa występować przeciw krzyżowi.Będziemy bronić krzyża oddając nawet za niego życie.
a oddawaj sobie to przynajmniej będzie mniej ciemnogrodu brawo Palikot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, nie chcą setki takich popaprańców jak Palikot. I proszę go do bydła tylko nie porównywać i całego jego gejowskiego ugrupowania, bo te przemiłe zwierzęta niczym sobie nie zasłużyły ani inne żeby je zrówna z PAlikotem. Wstyd, że Ziemia Lubelska wydała taką osobę, która kultury osobistej nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyndram napisał:
Śmierdzielowi brawo bije śmierdziel. Myślałem, że w Lublinie takich śmierdzieli nie ma...
Przeproś i idź się modlić, bo zgrzeszyłeś słowem, myślą i pewnie jeszcze zaniedbaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan napisał:
Ta miernota Palikot nie ma prawa występować przeciw krzyżowi.Będziemy bronić krzyża oddając nawet za niego życie.
Zróbcie pikiete pod Sejmem w zimie przy -30. He, he. Co za tuman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za wstyd, dziwie sie ze jeszcze ci którzy głosowałi na tego przygłupa nie zapadli sie pod ziemie. i jeszcze jedno redakcjo nie ma czegoś takiego jak "PALIKOT POSEŁ Z LUBLINA" tak jak nie ma "POLSKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH" ta zakała biłgoraja tylko tu mieszka !!!! on nie jest z Lublina wypraszam sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMYTY CHAM TO- TYLKO CHAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć nieźle nasr... do gara, żeby głosować na takiego idiotę jak Palikot. Zgoda buduje... tyle, że oni teraz zamiast coś robić dla Polski będą się kłócić każdego dnia... KU*** MAĆ !! A to, że bieda, wszystko drożeje i żyje się coraz ciężej, bo pensje ani drgną do góry to już nie ważne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan napisał:
Ta miernota Palikot nie ma prawa występować przeciw krzyżowi.Będziemy bronić krzyża oddając nawet za niego życie.
chcesz być miziany przez księży i terroryzowany na każdym kroku - to bądź, ja na przykład nie chcę żeby kościół dalej trzymał na wszystkim swoje brudne łapsko i blokował rozwój tego kraju robiąc z niego średniowieczny zaścianek. Jesteś na to najlepszym dowodem chcąc oddawać swe życie w tak błahej sprawie.
Ostatnio edytowany 8 listopada 2011 r. o 14:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 970 tys ćpunów, pedałów, transseksualistów, zboków taki oszołom z innymi oszołomami typu Biedroń czy też Ryszard "Anna" Grodzka są w Sejmie (nawiasem mówiąc ich jedynymi kwalifikacjami jest to, że są zbokami)... 970 tys w prawie 40 milionowej Polsce i już zrobił się burdel! Polska schodzi na psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu!!! Przewietrzyć tę kruchtę. Biskupów się nalazło; pastuchy doglądają jak zachowują się łatwowierne barany i żeby zapamiętały ich nalane buźki. Zych tetryczeje na starość. W młodości siedział w więzieniu za kradzież pieniędzy, to teraz podpiera się Wojtyłą. Liczy na niebo. Na forum, jak zawsze, katolicy zioną miłością do biźniego. A potem wieczorem na kolana i "...jako i my.....". Katolicka obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
chcesz być miziany przez księży i terroryzowany na każdym kroku - to bądź, ja na przykład nie chcę żeby kościół dalej trzymał na wszystkim swoje brudne łapsko i blokował rozwój tego kraju robiąc z niego średniowieczny zaścianek. Jesteś na to najlepszym dowodem chcąc oddawać swe życie w tak błahej sprawie.
A jaki to ten rozwój? - GMO? Trucizna nazywana "nowoczesnym jedzeniem" serwowana własnym rodakom - propaganda pedałów i adopcja przez nich dzieci - morderstwa dzieci nazywane "aborcją" czy też inna zbrodnia pt. "eutanazja" - upadek wszelkich wartości i zasad To jest ta "nowoczesność"? Jeśli tak to ja z czystym sumieniem piszę, że wolę być nienowoczesny. Tolerancji na patologie nie ma i nie będzie. http://www.youtube.com/watch?v=5houWqhFFZ0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tubylec napisał:
Brawo Panie Januszu!!! Przewietrzyć tę kruchtę. Biskupów się nalazło; pastuchy doglądają jak zachowują się łatwowierne barany i żeby zapamiętały ich nalane buźki. Zych tetryczeje na starość. W młodości siedział w więzieniu za kradzież pieniędzy, to teraz podpiera się Wojtyłą. Liczy na niebo. Na forum, jak zawsze, katolicy zioną miłością do biźniego. A potem wieczorem na kolana i "...jako i my.....". Katolicka obłuda.
Lepszy Biskup niż tranzystor hehehehe Katolicy zioną miłością - owszem dobrze, że nie analną jak ugrupowanie pana guru Janusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tubylec napisał:
Brawo Panie Januszu!!! Przewietrzyć tę kruchtę. Biskupów się nalazło; pastuchy doglądają jak zachowują się łatwowierne barany i żeby zapamiętały ich nalane buźki. Zych tetryczeje na starość. W młodości siedział w więzieniu za kradzież pieniędzy, to teraz podpiera się Wojtyłą. Liczy na niebo. Na forum, jak zawsze, katolicy zioną miłością do biźniego. A potem wieczorem na kolana i "...jako i my.....". Katolicka obłuda.
Komuchu mam gdzieś księży. To są tacy sami ludzie jak ja czy ty więc to, że popełniają błędy mało mnie interesuje, gdyż popełnia je każdy. Ja nie do nich się modlę... Tym się różnimy, że dla takich jak ty Bogiem jest pieniądz i za pieniądze sprzedałbyś własną matkę bez mrugnięcia okiem. Dla takich jak ty nie ma żadnych świętości ani żadnych wartości ponad pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...