Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jedynki" Koalicji Europejskiej do PE. Niespodzianki na listach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2019 r. o 12:15 Powrót do artykułu
bieda, ale lepsze to niż ta co coś tam coś potrafi więc jest dobrą posłanką, no i zna dwa języki - jeden w lewym, drugi w prawym bucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płakać się chce a nie komentować . tacy liderzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! PO pokazała, że dla dobra koalicji i Polski, potrafią schować swoje interesy partyjne do kieszeni. Hetman na pierwszy miejscu, Mucha na drugim - bardzo dobrzy kandydaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak większość zgranie PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pani Mucha - naprawdę?     Znam osobiście rodziców Pana Hetmana - bardzo inteligentni i porządni ludzie. Z samym Panem Krzysztofem nie miałem styczności ale zakładam że również. Natomiast tak czy inaczej zagłosuję na PiS z tego względu że PSL zawsze z każdym kto go chce jest w koalicji. Ale z tego faktu że są w koalicji zazwyczaj nic nie wynika - za wyjątkiem tego że nadal jest KRUS.      To dużo - ale niewystarczająco. Dodatkowo te dziwne koalicje z KE - to bez sensu. Zastanawia mnie czy takie osoby jak Pan Hetman którego szanuję czują się w takim towarzystwie.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla nowoczesnej jedna 3 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale HETMAN to pięknie wykiwał kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No normalnie złote jedynki cała banda kalatajstwa i co oszukali i okradli naród ale będzie łatwiej się was pozbyć z rządu banda decydentów precz z komuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W opisie przy Przy pani Joannie Musze nie powinno być "ministra" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co spadochroniarz Siekierski ma wspólnego z Podkarpaciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My komuniści idziemy PO KOryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POst KOmuna pełną gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof H. to może do EUROCOMPASU?. Czy na pewno do EUROCOŁCHOZU? Czekamy na kampanię spotkania w terenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Pani Mucha - naprawdę?    Znam osobiście rodziców Pana Hetmana - bardzo inteligentni i porządni ludzie. Z samym Panem Krzysztofem nie miałem styczności ale zakładam że również. Natomiast tak czy inaczej zagłosuję na PiS z tego względu że PSL zawsze z każdym kto go chce jest w koalicji. Ale z tego faktu że są w koalicji zazwyczaj nic nie wynika - za wyjątkiem tego że nadal jest KRUS.      To dużo - ale niewystarczająco. Dodatkowo te dziwne koalicje z KE - to bez sensu. Zastanawia mnie czy takie osoby jak Pan Hetman którego szanuję czują się w takim towarzystwie.    
 I to jest własnie ta mistyfikacja tego Pana. Rodzicom i bratu nie jest po drodze. Dzieci jakie są, takie zwykle się kocha. Wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róża won hitler to napewno z Polski startuje a nie z niemiec? Komuchy ,konfi-denci,sprzeda-wczyki obraz nêdzy i rozpaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKO spoko euro koko - ale dziadostwo postkomunistyczno-platformerskie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu filmu o Jacksonie nabrałem niechęci do Rabieja i środowisk LGBT. PSL poszło w koalicję z obcymi mi kulturowo środowiskami. Dlatego nie będę na nich głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu filmu o Jacksonie nabrałem niechęci do Rabieja i środowisk LGBT. PSL poszło w koalicję z obcymi mi kulturowo środowiskami. Dlatego nie będę na nich głosował.
 Co masz do burmistrza Świdnika? Spoko gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy lidera w tęczowej koszulce. Gratulacje dla aktywu spod zielonej (może jeszcze) koniczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok....dziady stare..oni maja wprowadzic cos nowego? tylko forsa sie liczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...