Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Na Warszawę". W piątek manifestacja "Strajku Kobiet" w stolicy

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 29 października 2020 r. o 20:42 Powrót do artykułu
Symbole JUNGVOLKU znowu w modzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbole JUNGVOLKU znowu w modzie?
 Zapytaj o to pocztę polską, albo dowódców jednostki GROM. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na czele tych marszów idą wszyscy znani i nieznani przywódcy LGBT który kochają takie rozpiździa i zadymy. Nie wiem jaki oni mają mandat do wypowiadania się na temat rodzenia dzieci , przecież ich to nie dotyczy. Niedługo wyjdą pedofile i będą domagać  się nieograniczonego dostępu do dzieci , i co , rząd też ma ich wysłuchać i poprzeć ich żądania ?
 No póki co, pedofile się okopali po plebaniach i płaczą o pomoc ONRowców. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy mówienie o Marszu Kobiet jest poprawne ideologiczne , bo skoro połowa idzie z tęczowymi flagami to jest to raczej gender a faworyzowanie którejś z płci jest zakazane.
 Przecież ty nawet nie wiesz co to znaczy gender. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na czele tych marszów idą wszyscy znani i nieznani przywódcy LGBT który kochają takie rozpiździa i zadymy. Nie wiem jaki oni mają mandat do wypowiadania się na temat rodzenia dzieci , przecież ich to nie dotyczy. Niedługo wyjdą pedofile i będą domagać  się nieograniczonego dostępu do dzieci , i co , rząd też ma ich wysłuchać i poprzeć ich żądania ?
 I nieletni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...