Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Alkohol powinien zdrożeć co najmniej o 100% a nie tylko "małpki". Alkoholizm szerzy się na potęgę i wzrost akcyzy nic nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalitaryzm i tyle. Nie zycze sobie zeby jakis smieszny nierzad wp....l sie do mojego zycia i mowil mi co dobre a co dla mnie zle i oczywiscie "dla mojego dobra" okradal mnie z kasy bo trzeba rozdac prozniakom - dzieciorobom 500+. Nie mam problemu ani z alkoholizmem ani z otyloscia ale placic bede musial wiecej. Podwyzki cen zywnosci, pradu, tytoniu (nawet e-papierosow) no i od 1 stycznia czynsz drozeje mi o bagatela 50 zeta ( w pisowskim miescie Swidnik)n przy tym samym zuzyciu wody co wczesniej etc. Zyc k...a nie umierac, dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pod flaszką tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak pijakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższa pora . Gazmen lub grubas - 70 % ludności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol powinien zdrożeć co najmniej o 100% a nie tylko "małpki". Alkoholizm szerzy się na potęgę i wzrost akcyzy nic nie zmieni
 Tylko sie nie posraj hipokryto, pewnie walisz gaz rowno - rowniez w wilie ukochana wódzia musi byc, rodzinka podobnie ale do umaralniania pierwszy, ch.j ci do tego czy ktos pije czy nie. a moze ty "trzezwiejacy alkoholik" bo tacy najgorsi, sam nie moze wypic i innym tez zabronilby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol powinien zdrożeć co najmniej o 100% a nie tylko "małpki". Alkoholizm szerzy się na potęgę i wzrost akcyzy nic nie zmieni
  Tak zdrożeję i co to niby da jak każdy sobie może alkoholu narobić ilę chce ? Państwo straci a alkoholików nie ubędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Resort liczy na to, że producenci aby uniknąć opłaty zmienią skład swoich produktów.". Pieprzenie i tyle. Skoro zdrożeją wszystkie napoje tego typu, to nikt z producentów nie zrobi nic, żeby zmienić skład. Kto pije wodę, ten będzie pił wodę, a kto lubi napoje słodzone, czy z tauryną, to po prostu zapłaci za nie więcej. I o to rządowi chodzi. Odbija się wszystkim rozdawnictwo kasy stosowane przez PiS, który o inwestycjach nie ma pojęcia, za to kasą szasta na prawo i lewo. Niestety to skutkuje wzrostem róznorakich podatkowów, wprowadzaniem nowych obciążeń fiskalnych, a przy okazji także niemałą inflacją. Ale ciemni ludzie głosują, bo "rząd im daje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnoszą ceny nie dlatego żeby ludzie mniej pili, gdyby tak było to ceny wzrosły by o 50 %, podnoszą o tak małe kwoty żeby kupowali tyle samo, tylko nieco drożej, żeby wzmocnić budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalitaryzm i tyle. Nie zycze sobie zeby jakis smieszny nierzad wp....l sie do mojego zycia i mowil mi co dobre a co dla mnie zle i oczywiscie "dla mojego dobra" okradal mnie z kasy bo trzeba rozdac prozniakom - dzieciorobom 500+. Nie mam problemu ani z alkoholizmem ani z otyloscia ale placic bede musial wiecej. Podwyzki cen zywnosci, pradu, tytoniu (nawet e-papierosow) no i od 1 stycznia czynsz drozeje mi o bagatela 50 zeta ( w pisowskim miescie Swidnik)n przy tym samym zuzyciu wody co wczesniej etc. Zyc k...a nie umierac, dobra zmiana.
 To nie żryj tyle, kup sobię gromnicę to zaoszczędzisz na prądzie, fajki kupuj u ruskich a bimber u chłopa. Wtedy zaoszczędzisz na czynsz debilu. I odp****ol się od 500+ bo jak taki pasożyt jak ty mógł cokolwiek do niego dołożyć. To państwo jeszcze do ciebie dokłada niemoto życiowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze alkohol od 13-stej i bykowe i bedzie jak ukochanego przez PiS i jej katobolszewickich wyborcow, PRL-u;p Partia i wyborcy, ktorzy sa za rozdawnictwem cudzych pieniedzy, podwyzszaniem podatkow itp socjalistycznych postulatow NIE SA \PRAWICOWI; bo to socjalizm czystej wody tyle, ze z fanatycznjie katolickim odjazdem (dlatego tez jeszcze powinna byc dzisiecina, chociaz chyba jest ukryta w podatkach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol tego typu i nie tylko powinien zdrożeć o minimum 150...200%. Polską, wschodnią dzicz trzeba reformować siłą i narzucać standardy cywilizowanych krajów. Człowiek wschodu musi czuć nad sobą" silną pięść", podobnie jak to ma miejsce na Białorusi u Łukaszenki albo w Rosji u Putina. Na Ukrainie popuscili więzy i każdy to widzi jakie przyniosły efekty. Człowiek z Lublina ma taką samą mentalność i musi być krótko trzymany.Często jeżdze na Słowację,do Czech, to niby nie jest daleko od nas, ale tam ludzie umieją wypić jedno, dwa piwa, albo pogadać w grupie i pośmiac się z 3 godziny wypic z 5 kieliszków slivovicy, wytrzec usta, wstac trzezwo od stolu i pojsc do domu. U nas w zasranym grajdolku, jak cep wschodni nie uderzy głową o stół, albo nie wyląduje pod stołem, to znaczy,że za mało wypił( pożałowali biedakowi wódki). Wschodnia lubelska chołota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalitaryzm i tyle. Nie zycze sobie zeby jakis smieszny nierzad wp....l sie do mojego zycia i mowil mi co dobre a co dla mnie zle i oczywiscie "dla mojego dobra" okradal mnie z kasy bo trzeba rozdac prozniakom - dzieciorobom 500+. Nie mam problemu ani z alkoholizmem ani z otyloscia ale placic bede musial wiecej. Podwyzki cen zywnosci, pradu, tytoniu (nawet e-papierosow) no i od 1 stycznia czynsz drozeje mi o bagatela 50 zeta ( w pisowskim miescie Swidnik)n przy tym samym zuzyciu wody co wczesniej etc. Zyc k...a nie umierac, dobra zmiana.
To nie żryj tyle, kup sobię gromnicę to zaoszczędzisz na prądzie, fajki kupuj u ruskich a bimber u chłopa. Wtedy zaoszczędzisz na czynsz debilu. I odp****ol się od 500+ bo jak taki pasożyt jak ty mógł cokolwiek do niego dołożyć. To państwo jeszcze do ciebie dokłada niemoto życiowa.
 Debil to ciebie socjalistyczny posrancu zrobil po pijaku bo na czas wyjac zapomnial. K...a i taki patol, ktorego jedynym zajeciem jest rozmnazanie sie jak robactwo i glosowanie na pislam jeszcze mnie w majestacie prawa okradal a do tego obrazal. skonczy sie i wyladujecie socjale na ulicach i pozdychacie z glodu i tego wam z okazji swiat serdecznie zycze. Ch.,j z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalitaryzm i tyle. Nie zycze sobie zeby jakis smieszny nierzad wp....l sie do mojego zycia i mowil mi co dobre a co dla mnie zle i oczywiscie "dla mojego dobra" okradal mnie z kasy bo trzeba rozdac prozniakom - dzieciorobom 500+. Nie mam problemu ani z alkoholizmem ani z otyloscia ale placic bede musial wiecej. Podwyzki cen zywnosci, pradu, tytoniu (nawet e-papierosow) no i od 1 stycznia czynsz drozeje mi o bagatela 50 zeta ( w pisowskim miescie Swidnik)n przy tym samym zuzyciu wody co wczesniej etc. Zyc k...a nie umierac, dobra zmiana.
To nie żryj tyle, kup sobię gromnicę to zaoszczędzisz na prądzie, fajki kupuj u ruskich a bimber u chłopa. Wtedy zaoszczędzisz na czynsz debilu. I odp****ol się od 500+ bo jak taki pasożyt jak ty mógł cokolwiek do niego dołożyć. To państwo jeszcze do ciebie dokłada niemoto życiowa.
 Naucz się buraku odpowiadać merytorycznie na komentarz. Stek wulgaryzmów i wyzwisk to jedyne co potrafisz....i taka własnie patologia to beneficjenci programu 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalitaryzm i tyle. Nie zycze sobie zeby jakis smieszny nierzad wp....l sie do mojego zycia i mowil mi co dobre a co dla mnie zle i oczywiscie "dla mojego dobra" okradal mnie z kasy bo trzeba rozdac prozniakom - dzieciorobom 500+. Nie mam problemu ani z alkoholizmem ani z otyloscia ale placic bede musial wiecej. Podwyzki cen zywnosci, pradu, tytoniu (nawet e-papierosow) no i od 1 stycznia czynsz drozeje mi o bagatela 50 zeta ( w pisowskim miescie Swidnik)n przy tym samym zuzyciu wody co wczesniej etc. Zyc k...a nie umierac, dobra zmiana.
To nie żryj tyle, kup sobię gromnicę to zaoszczędzisz na prądzie, fajki kupuj u ruskich a bimber u chłopa. Wtedy zaoszczędzisz na czynsz debilu. I odp****ol się od 500+ bo jak taki pasożyt jak ty mógł cokolwiek do niego dołożyć. To państwo jeszcze do ciebie dokłada niemoto życiowa.
 Ile juz narobiles bachorow zlodziejski knurze? 4-5 sztuk? Maciora kiedykolwiek pracowala czy tylko rodzi podobnych do ciebie imbecyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS TAKI ŚWIĘTY, A KOMENTARZE............ ŻENADA. ALE PODOBNO - KTO PIJE I PALI TEN NIE MA ROBALI........ HA, HA, HA. A TAK POWAŻNIE SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNYM GRONIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat za cukier to dobrze ze podwyższyli, będzie mniej otyłych jak przestana kupować słodzone napoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS TAKI ŚWIĘTY, A KOMENTARZE............ ŻENADA. ALE PODOBNO - KTO PIJE I PALI TEN NIE MA ROBALI........ HA, HA, HA. A TAK POWAŻNIE SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNYM GRONIE .
 Niestety grzecznie i merytorycznie z pisimi trolami się nie da. Oni rozumieją tylko taki język jakiego sami używają. Zdrowych......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna gazecino i jeszcze bardziej żałosny gryzipiórku poświęcić tyle szpalty na pisanie o bzdurach...wzrost ceny półlitrowej butelki wódki o mocy 40 proc. o ok. 1,14 zł (z VAT-em ok. 1,4 zł) a ty wylewasz krokodyle łzy i szczujesz na rząd, sam ciągle zyjesz w czasach komuny gdy śledź i seta to były artykuły pierwszej potrzeby ....a cukier to tylko na zdrowie Ci wyjdzie... znaczy w Lublinie bessa skoro nie ma ciekawszych tematów.. lub zmień profesję bo do tej się nie nadajesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS TAKI ŚWIĘTY, A KOMENTARZE............ ŻENADA. ALE PODOBNO - KTO PIJE I PALI TEN NIE MA ROBALI........ HA, HA, HA. A TAK POWAŻNIE SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNYM GRONIE .
Niestety grzecznie i merytorycznie z pisimi trolami się nie da. Oni rozumieją tylko taki język jakiego sami używają. Zdrowych......
 A ty właśnie dałeś przykład jak z innymi "merytorycznie" dyskutować. Frasyniuk cię tej "mowy miłości" uczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol tego typu i nie tylko powinien zdrożeć o minimum 150...200%. Polską, wschodnią dzicz trzeba reformować siłą i narzucać standardy cywilizowanych krajów. Człowiek wschodu musi czuć nad sobą" silną pięść", podobnie jak to ma miejsce na Białorusi u Łukaszenki albo w Rosji u Putina. Na Ukrainie popuscili więzy i każdy to widzi jakie przyniosły efekty. Człowiek z Lublina ma taką samą mentalność i musi być krótko trzymany.Często jeżdze na Słowację,do Czech, to niby nie jest daleko od nas, ale tam ludzie umieją wypić jedno, dwa piwa, albo pogadać w grupie i pośmiac się z 3 godziny wypic z 5 kieliszków slivovicy, wytrzec usta, wstac trzezwo od stolu i pojsc do domu. U nas w zasranym grajdolku, jak cep wschodni nie uderzy głową o stół, albo nie wyląduje pod stołem, to znaczy,że za mało wypił( pożałowali biedakowi wódki). Wschodnia lubelska chołota.
 Super, że ty jesteś taki światły. Tylko słownika zapomniałeś sobie kupić "miszczuniu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...