Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POLICJO PL - Nachlany robociarz wylatuje z pracy na mocy Ustawy o Trzeźwości. Nachlany unijny truncker jest podpierany. Żaden z europosel hetman nie reaguje.. CO TO ZA PRAWO UNIJNE GO CHRONI ??? JAKI ART CZY PARAGRAF ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Od kilku lat rolnictwo jest nieopłacalne, gdyż koszty przewyższają zyski. '' - należy się przebranżowić. Ja tak zrobiłem w innej branży na inną i nie narzekam, odkąd przeniosłem firmę do Czech. Mam święty spokój, wiem że prawo nie zmieni się w nocy wstecz 5, 10 lat, w urzędzie jestem petentem a nie przeszkadzającym w piciu kawy, a że płacę mniej to już ,,śmietanka''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno jutro w Rykach w hortexsie szabas jest. Macie odpowiedź na to jak rolnicy sa traktowani. PSL z PO wszystko sprzedali a teraz płacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci sami komunistyczni wyzyskiwacze co krasnystawskiego kwasniwskiego baron kefiru. Producentom grosze a sobie miliony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLOWSKIE KOMUSZKI PAWLAKI I KOSINIAKI WYBRALI SIANO NA LOTNISKACH I W OJROPARLAMENCIE - rolnikow maja za FRAJEROW - jak powiedzial inny zslowiec Sawicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSI KOMOROWSKI vel Stolek: zmiem prace i wez kredyt ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoście sprawę ryżemu,temu od zielonej wyspy,on się tym zajmie. Nie takie sprawy rozwiązywał! Najlepiej poszło mu ze szmalem tych, którzy oszczędzali w OFE! Kilka minut i 150 mld poszło, nie wiadomo na co!Wszystko zrobi jak najlepiej, takie ceny skupu załatwi, że zaraz będziecie całe areały zaorywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazało się że Juncker nie był pijany. Wszystko było wytłumaczone, ale niektórzy wiedzą co bardzo chcą żeby było. Nie tłumaczy to polityka, że jednak nie powinno go tam być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta różnica w cenie to transport, logistyka, magazynowanie, kontrole, przetwórstwo czy głupie rozkładnie na półkach w sklepie. Oni wszyscy też chcą zarobić. Widać wolny rynek nie sprawdza się w Pl. Trzeba wprowadzić centralne planowanie, innego wyjścia nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze stanac pod marketem i sprzedawac po 2 zl...kazdy kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami rolnicy powinni zrobić grupy producenckie i sami powinni decydować o swoich uprawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytajcie dawnych prezesów PSL - sprzedawców polskiego przemysłu spożywczego, reprezentantów rolników w sejmie, koalicjantów SLD i PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porzeczka w sklepach na Pomorzu od 15 do 20 zł kilogram / na targu też/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja place w Holandii 10e za kilogram porzeczki w Lidlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-wscy i PSL-owscy działacze zakłady przetwórstwa sprzedali bo tak im Angela i unia kazała. Teraz płacz. Pamiętajcie na kogo głosować na jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupy producenckie to prominentni działacze ZSL założyli aby żyło się lepiej......marszałkowi i jego kolesiom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są efekty działania solidarności z Bolkiem na czele. Przeciez zapowiedział,że Polaków puści w skarpetkach! I tak się stało.Jeśli chodzi o rolnictwo to zrobił to rękami PSL-owcow,ktorzy zawsze mówili,że"żywią i bronią".Ot faryzeusze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sklepów towar musi zostać dowieziony, a paliwo też kosztuje i będzie jeszcze drożej jak kolejne podatki w paliwo upychaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy aby PSL zaczął skupywać od nas te owoce , bo po to ta partia jest powołana i za to im płacimy składki członkowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porzeczka w sklepach na Pomorzu od 15 do 20 zł kilogram / na targu też/.
 to na targu Niemcy chyba nie sprzedają . tylko sąsiedzi z tej samej albo sąsiedniej gminy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...