Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patologia Obywatelska w pełnej krasie. Znieść immunitet wszystkim posłom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota, ale niech się nie martwi. Ciekawe czy coś tam coś potrafi... W piss go i tak przyjmą z pocałowaniem w...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy członek ko - mądry, piękny i z klasą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to bez znaczenia z jakiej partii . Oni wszyscy prawie są "warci"... A ten typek widzi że go nagrywają i jeszcze kłamie, no ale politycy i pijani tak mają;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto stworzyl takie prawo aby immunitett bronil alkoholika Te bydlaki dla siebie wymyslili tak aby byli bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO szła do wyborów z hasłem: głosuj 4x tak. Dotyczyło to między innymi likwidacji senatu i immunitetów. Dlatego głosowałem na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie swoje państwo prawa i sprawiedliwości gdzie są równi i równiejsi. Na takich właśnie ludzi głosowaliście co popierają immunitety żeby te święte krowy mogły dalej robić co im się podoba. W czym on jest lepszy ode mnie że może jeżdzić po pijaku, a ja nie. Mało tego, ja nawet roweru po piwie nie mogę prowadzić, nie jechać, prowadzić bo mandat od tysiąca wzwyż i sprawa karna. Czemu nikt tego nie ukróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że w przedwojennej konstytucji Państwa Polskiego z 1935, nie uchylonej do dziś (obowiązującej zatem), poseł ma immunitet tylko przy czynnościach poselskich, to w 3RP wymyślono immunitety przy chlaniu wódy i braniu w łapę po robocie. Konstytucja z 1935 dotyczy suwerennej obywatelskiej Rzeczpospolitej z 1918 r. okupowanej od września 1939 r. 3 RP wraz z po Kwaśnierwską konstytucją została ogłoszona jednoosobowo przez Lecha W. i uznana w referendum frekwencją 40 % obywateli (mniejszosci), z tego ok 50 proc ,,za", więc jest to państwo ok 25 proc obywateli, to macie co macie. CZY TO państwo legalne? No na pewno nie obywatelskie i nielegalne względem konstytucji ostatniej legalnej z 1935 i według tej ,,nowej" z 1997 r. bo nie ,,nie spełnia warunków o woli obywateli w referendum bezpioośrednikm". Należało z dniem 22.12. 1990 odtworzyć suwerenną 2RP z prawem odszkodowań za wojnę i śmierć obywateli, zmieniać przestarzałą konstytucję jeśli potrzeba jak to robi USA. Nie odzyskaliśmy Państwa, to czego chcecie od udawanej prowizorki- oszustów, sprzedawczyków, paserów i zwykłych złodziei, że Wam oddadzą Państwo i godność. Dostaniecie jamużnę, kawałek pasztetowej, okradnie was każdy kto chce, obcy, swój, nawet sąd, ze wszystkiego z godności i nadziei też, bo tak nam wpojono rzeczywistość. Dla kury kawałek podwórka, zagroda lub klatka to jej ojczyzna, taki poziom umysłu w nas obywatelach suwerennej do 1939 Rzeczypospolitej. Wystawiono nas na giełdę jako spółkę giełdową w 2002 r w grudniu, do kupienia i przejęcia za długi za 400 mld USD, to jest info oficjalne w rejestrze Edgar (Poland Republic Of). A ludzie? jako majątek firmy, są rodzajem stada hodowanego ludzkiego i wraz z majątkami prywatnymi są zastawieni, to wynika z konstytucji tej z 1997 jako ,,dobro wspóne wszystkich obywateli" ( wspólność, długi też i można wsadzić w buty ochronę własności). Chleją i śmieją się nam w twarz i poniekąd mają rację, bo wypięliśmy się na Własne państwo z 1918 r. Każdy robi ,,strusia"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...