Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Straciłam pięć lat życia przez tę rodzinę". Petardy, brudy na posesji, wyzwiska i nękanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2018 r. o 17:28 Powrót do artykułu
Na każdego jest sposób ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo większość ludzi to chore pojeby..za nic Cię potrafią obgadać, zniszczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie można oficjalnie sprawy załatwic trzeba sprawy w swoje rece wziąsc. Na takich pajaców tez sa sposoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniszczyć ich własną bronią, mało takich poje....ów, trzeba im zgotować taki sam los!!! A co to za lekarka? za co oni żyja? Wszedzie bym rozglosila co to za imbecyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zna na nich namiary? Gdzie ta lekarka leczy?fejs? adres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że od tej pani nikt teraz nie chce kupić tego domu (mówila o tym w wywiadach), bo kto by chciał mieszkać z psycholami za płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokalnych mundurowych oraz pro***turowych porsańców powinno się dyscyplinarnie wyriepdolić z resortu za totalną indolencję, bezsilność i wspieranie tych miejscowych patologiczno-psychopatycznycznych bandytów. to hańba dla tych służb oraz ich pacanów na państwowych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić czy mają odbiór do użytkowania, a jak 10 letni to może już wygasł i nadzór budowlany sobie poradzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci skur... jeszcze się tym chwalą: ***s://***youtube.com/watch?v=moho2af-x54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie jak sąsiedzi zaczynają za bardzo skakać zapytuję o odbiory budynków i zapłacone podatki no i mam spokój. Na każdego jest jakiś haczyk. W małopolsce co drugi trzęsie tyłkiem bo ma tylko odbiór 10letni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brak elementarnej przyzwoitości, na you tubie są ich filmiki jak naśmiewają się z tego o robią! ci podli gówniarze mają jakieś plecy chyba i mam nadzieję ze dziennikarze zachowają się jak przystało na ten zawód i zrobicie im z *** jesień średniowiecza !!! wstyd i hańba dla wymiaru sprawiedliwości!!!! tomasz nowak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne. bawią się z nimi jak z dziećmi, jak problem jest ich zamknąć w psychiatryku, jak ewidentnie mają problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś przeszedł na czerwonym świetle przez przejście mimo że nic nie jechało, to od razu by policja zadziałała. A jak sprawa dotyczy problemów ludzi to mają gdzieś takie rzeczy bo nie mogą poprawić wyników, ani zarobić na tym pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię i nazwisko osoby poszkodowanej to podają ale nazwa agresora to już wielka tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę imiona i nazwiska tych sąsiadów, skoro policja i prokuratora nie potrafi tego załatwić, załatwię to ja, za swoje pieniądze, przeżyłem kiedyś coś podobnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem ten program w telewizji i diabli biora,ze to buractwo nie pomieszkuje za drzwiami bez klamek a przez kilka lat zneca sie za bezradna sasiadka.Typowy obraz policji,sadow utrwealonych przez ostatnie lata,ze wladza jest wladza i robi co chce.Czas obudzic sie i pomoc slabszemu a sprawa prosta dla policjanta w pierwszym dniu pracy na posterunku.Bydlo ma mieszkac w oborze a swinie w chlewie a lobuzeria za kratkami.Dziwie sie,ze nekania nie poprosila kuzynow o bratnia pomoc a mysle,ze chetni zrobiliby z przyjemnoscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać adres tych psycholi chętnie ich ponekam z ziomeczkami.  Do zobaczenia jej... rodzinko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I reforma sądów niepotrzebna? To powinno działać skutecznie profesjonalne i szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite, że to jest w Polsce, że to się dzieje. Koleś nawet przy policji robi co chce i nie przejmuje się.... To ma być prawo? To jakaś parodia. Nawet wychodząc z sali sądowej gestem radości pokazuje gdzie ma policję i sądy.... i nikt nic nie może. A w normalnym kraju to pozamykali by to towarzystwo i od razu by im rura struchlała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta pani im zrobiła, że jej tak nienawidzą????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...