Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Te dzieci wychowywał pies. Niektóre nie mówią, tylko warczą". Koszmar w domu rodzinnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2018 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Proponuje zamknac rowniez tych co opowiadaja co dzialo sie w tym domu a nic z tym nie zrobili. Nie zareagowali widzac ze dzieciom dzieje sie krzywda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ta krewna tak się wypowiada???A gdzie była wcześniej???Przecież powinna była do zgłosić gdziekolwiek!!!Policja,Straż Miejska,MOPS!!!!!!!Wszyscy wiedzieli i nikt nic nie zrobił?????Wszyscy odpowiadają za tą tragedię!!!!"Ojciec"się chwalił że nie robi...i nikomu nie dało to do myślenia???????????Wszyscy urzędnicy za to odpowiedzialni powinni za to odpowiadać....gdzie byli?Mops?Szkoła?....nikt nic:((((.....Boże jaka tragedia dzieci.....mam nadzieję że jakoś z tego wyjdą...chociaż to długie lata pracy ze specjalistami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur...to ja zapiepszam codziennie z mężem i mamy na rodzinę razem niecałe 4000 zł. Nie biorę 500 plus bo dla państwa jestem za bogata. A te darmozjady pieprzone 10000 zł. Jak ja się pytam? Państwo dopłaca nierobom. Remontuje chatę. Potem zero szacunku dla czyjejs pracy i dalej doprowadzaja dom do ruiny. Takim sie wydaje ze wszystko im sie nalezy, do tego sa niesamowicie roszczeniowi. No szlag trafi mnie zaraz. Ja muszę płacić kredyt na mieszkanie, sama sobie wyremontować jeśli jest potrzeba, dziecku opłacić wszystko zajęcia dodatkowe, stołówkę itp itd gówno zostaje na życie. Gdzie Mops był, gmina ? Dzieciom dzieje się krzywda, nikt nie widzi. Kpina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem. Ludzie z tej wsi może są i głupi. Ale sołtys, gmina, szkoła, ośrodek zdrowia?! Co przez te wszystkie lata robili ci opłacani przez podatników, odpowiedzialni za ten stan rzeczy? Porządnym, biednym ludziom odbierano dzieci, a nikt nie widział tej patologii?! Nie wierzę! Ile tysięcy dzieci odebrano za PO i PSL? Co przez 3 lata robiła obecna władza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli Ci co teraz tak chętnie opowiadają o tym co tam się działo. Dlaczego nikt nie pomógł dzieciom. Tyle krzywd je spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy umieli skierować kasę, ale rozpoznać zagrożenia czy szkodliwość, czy chociaż przypilnować ładu finansowego, dbania o dzieci na które kasę podatników skierowali - a to już ich przerastało. Ale na państwowe, na etat to .... właśnie tacy idą na państwowe - państfusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej kolejności powinni skazać tą KREWNĄ, chrzestną jednego z dzieci. Jaką kanalią trzeba być, żeby przez tyle lat WIEDZIEĆ i nic nie zrobić... Chorą psychicznie matkę jeszcze można jakoś wytłumaczyć, ojciec - wiadomo alkoholik, dzieci upośledzone, ale że krewna nie kiwnęła palcem - a teraz ją wzięło na wypominki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech zwracają wszystki dodatki co dostali na dzieci 500+ i inne bo nie były wykorzystane na dzieci. 21 wiek a sąsiedzi pozwalali na takie zachowanie. Czy był kurator ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ pomaga ludziom w utrzymaniu rodzin w całości. Jak dla mnie totalna lemingoza zapanowała w tej wiosce. Jak ta chora kobieta może mówić o współczuciu widząc krzywdę jej chrześnicy i jej rodzeństwa. Ona powinna dbać jak matka o jej dobro, a suka jeszcze chełpi się tym jak tam traktowano dzieci. Bardzo mnie cieszy, że jest 500+, bo teraz odbierając dzieci poczują zwyrodnialcy co stracili. Nie sądzilem, że w dobie zawiści 500+, gdzieś jeszcze dziecko może przeżywać tragedię. Gdzie te lemingi były, gdy tatuś chlał, a dzieci głodowały. Widać leming upaja się bardziej widokiem głodującego dziecka. Co tam 500 złotych. Cicho, bo skończy się taka atrakcja. Teraz wiem o fo chodzi lemingom. O to by krzywda dziecka trwała. Jak jest szczęśliwe, to ryk, by odebrać rekompensatę za trud wychowania dziecka. Przypomnę zaniżającym demografię lemingom, że utrzymanie dziecka kosztuje 700zł miesięcznie. Czyli na tym nie da się zarobić. No, chyba że będzie się głodzić swe potomstwo. A wystarczy jeden telefon do MOPRu. Tylko jeden telefon. No, ale lemingi nie będą miały frajdy. Bo i powód do likwidacji 500+ też by zniknął. Dla nich dzieci mogą... zdychać przy psiej misce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzie! Daj im po 1000+ :) w koncu zabraknie sierociniecow, domow dziecka i innch ośrodków opiekuńczych. "Fabryka w spodniach" o matko boska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klops a nie mops. Biedne dzieciaki. Trauma na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykastrować i do łagrów bydło zesłać, Po jakiego **uja wtym chorym kraju są te wszystkie mopsy itp. Po to żeby rodzinka kasę budzetu doiła. ZA TAKIE TRAKTOWANIE DZIECI TYLKO KARA ŚMIERCI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsiach jest gorzej niż w miastach bo w miastach jest większy wląd w życie choćby dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwintesencja polskiej wsi. Ciemnota, zabobon, i plotkowanie po cichu, bo co ludzie powiedzą. Te bogobojne leżące krzyżem tez nawet księdzu nie powiedziały o problemach tej rodziny. Kolejna sprawa: państwo, poprzez jakiś MOPS czy coś w tym stylu, wypłacało tej rodzinie pieniądze. Kiedy i jak często były w tym domu kontrole biurw z MOPSu??? Oj, prokurator powinien mieć bardzo dużo pracy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam nigdy nie komentowalam niczego...ale faktycznie tego nie da się nie skomentować. Czytając to to gdzie ta kobieta była skoro o wszystkim wiedziała nie mogła tego zgłosić gdzie wszyscy ludzie którzy pracują w urzędach nie wierzę że tego nikt nie widział i każdy powinien stracić pracę ludzie mamy 21 wiek... sąsiedzi od tak to sobie mieli to gdzieś już nie mówić o tej kobiecie która widziała jak ojciec dzieci ich biję i wiele innych rzeczy. Brak słów i zgroza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....najpierw uciąłbym 'wspaniałemu' tatuńciowi obie łapy !! - na żywca, po dłuższej chwili, nogi odrąbał do kolan, następnie odciął tępą żyletką ***a,a na koniec wypatroszył łachudrę i dał flaki psom do zjedzenia !!! tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojna zmiano to jest twoj elektorat rozdawnictwem doprowadziliscie do tej patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! Brawo PIS To wlasnie sa wasze pomysly, 500+ itp. Dawac,dawac dawac i rozwijac patologie, i tak dzieciom sie nie polepszy a patologia i alkoholizm sie rozwija i patole maja ubaw i rozrywke Pany znich... zamiast zagonic ojca do roboty, warunek 500 plus to prosze, plodza dalej niedorozwojow bo ulomna matka nawet nie zdaje sobie z niczego sprawy i dawaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tylko pytam gdzie był mops?!czy nikt wogole nie interesował się i nie mógł nigdzie tego zgłosić przez kilkanaście lat???!!! żenada i wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...