Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale nie ma on takich pieniędzy, by zapłacić za sondaże w których Nowoczesna przekracza 1%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, pan KW się odezwał z pierwszy raz po górkach czechoskxich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zarabiają dobrze jak na warunki lubelskie" no i pozamiatane panie Bury. Dlaczego nie płaci pan jak na warunki europejskie? Pan też zarabia dobrze jak na warunki lubelskie czy na europejskie. Centus z pana panie Bury. Sknera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie ma on takich pieniędzy, by zapłacić za sondaże w których Nowoczesna przekracza 1%.
  A po co miałby płacić za sondaże dla Nowoczesnej jak z niej odszedł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile w tych 8.000 stanowią diety, które "zarabia się" śpiąc w budzie (i pilnując jednocześnie ładunku) oraz wpylając zupki chińskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelski przedsiębiorca płaci tyle ile musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co? Promocja lubelskich arbuzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie długo bedziesz się Pan cieszył majątkiem. PIS potrzebuje kasy na kolejny program "Patol+", zdobędzie je z "grabienia"polskich przedsiębiorców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jeden fakt. W niemieckim dyskoncie ceny większości produktów są takie same jak w Polsce. Płace są tam 3 razy wyższe na każdym etapie wytworzenia a cena produktu spożywczego to głownie koszty pracy. To gdzie jest ten problem ??? Kto nas wyzyskuje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jasne, dlaczego ten Pan odszedł z Nowoczesnej, pewnie chcieli by przyczynił się do pokrycia długów tej partii, to proste nikt za kogoś długów spłacać nie będzie, no a z innej strony patrząc ten Pan jest liberałem ale lewicowe odchyły Nowoczesnej i mieszanie się w politykę światopoglądową nic dziwnego, że skłoniły go do odejścia. Co ciekawe z tego wywiadu jakby wynika, że poglądowo byłoby mu blisko do Kukiz '15 a jak nie tam to w Bezpartyjnych Samorządowcach. Co do biznesów to każdy, kto ma głowę do handlu, sporo cwaniactwa i dobą minę do złej gry odnosi sukcesy firmowe - trzeba umieć grać. Poza tym ten Pan oprócz zajmowania się dostarczaniem warzyw i owoców, od pewnego czasu zajął się szkolnictwem - przejął szkołę Sobieski wraz z całym wyposażeniem, bo chciał lepszych wyników i zrobić ze szkoły prywatnej lubelski Oxford, na szczęście nauczyciele przenieśli się z Al. Kraśnickich na al. Racławickie i utworzyli szkołę pod patronatem Kazimierza Wielkiego, która ma się bardzo dobrze i w tym roku minie już 5 lat od jej funkcjonowania w nowym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy podobno pracują w podwójnej obsadzie. Na magazynie w tym mieście 4 tys? Chyba brutto z nadgodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już PiS zaczyna zdzierać z przedsiębiorców. ZUS dla prowadzących działalność w przyszłym roku zbliży się do 1500zł miesięcznie. Wzrost o 10%. Przy galopującym wzroście wszystkich cen za 2-3 lata będzie w kraju kryzys, bo przedsiebiorcy zaczną upadać i nie będzie kasy na obiecanki dla patologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot news na miarę wschodniego zaścianka Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieciekawy gość - i tyle z nieciekawej partii platfirmerskiej nowoczesnej - to nieciekawi ludzie a niektórzy nawet źli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski, gość(od płac w RFN), ju8. Jestescie tak zalosni, ze strach. Nie macie pojecia o czym piszecie. Zaden. Typowe lubelskie cebularze z rejstracja minimum LUB..... . Żal i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co polscy biznesmeni ida do polityki? Po to zeby byc blizej koryta i moc "lobbowac" na rzecz wlasnych biznesow a to, ze pan na codzien nie szasta pieniedzmi to mnie nie dziwi w Polsce im ktos bogatszy tym bardziej skapy i pazerny na kase. Szasta pieniedzmi dopiero jak go widza bo to miara prestizu w tym prymitywnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie człowiek który idzie z list jakiejś partii na wybory , wygrywa a potem po kilku miesiącach twierdzi że jednak to zła partia i ją porzuca, nie jest godny zaufania. I już nie muszę nic dale czytać co robi i co zrobił. To jest niepoważne i nieodpowiedzialne. Jeżeli z kim się wiążę i ten ktoś daje mi szansę to jestem na dobre i złe a jak jest źle to próbuje to naprawić a nie uciekam ja szczur z tonącego statku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Kierowcy międzynarodowi zarabiają bardzo dobrze, do 8 tys. zł''tylko czy firma od tych 8 tys. płaci podatek i składki za pracownika? nie ,wszyscy sa zatrudnieni na najnizszą krajowa reszta to jest dieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może teraz jakiś wywiad z kierowcą lub byłym pracującym u tego pana ?? Będzie tak bardziej realnie... prawdziwie i obiektywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym on się chwali? Że wyzyskuje ludzi? Gdyby na magazynie realnie ludzie zarabiali po 2 tys euro a kierowcy po 4 tys euro to miał by do tego prawo. POWIEM ŻE PŁACI NĘDZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...