Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna PO chce pozwać do sądu Sylwestra Tułajewa. Za hasło wyborcze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2018 r. o 06:44 Powrót do artykułu
Pani radna mówi "moje haslo" pewnie je zastrzegła w sądzie! Ta kandydatka na radnego ma za dużo czasu wolnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pozwę panią radną bo z tym hasłem startowałem w wyborach 16 lat temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może najwyższa pora, by Lublina nie dzielić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS przywłaszcza sobie bez problemy sukcesy PO, to co tam taki drobiazg jak hasło wyborcze .... Szkoda nawet o nich gadać, najlepiej po porostu na nich nie głosować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze wcześniej było "łączy nas piłka"... Tułajew to fatalny kandydat, ale nie z powodu hasła, dlatego, że jest skrajnie niekompetentny i wyrzuca z siebie tylko okrągłe hasła jak PR-owa kukiełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁĄCZY NAS KORYTO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten pan ma do zaoferowania ? Bo jak na razie każda jego wypowiedź kończy się wspomnieniem o Żuku: bo Żuk to, bo Żuk tamto, w przeciwieństwie do Żuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołać Najwyższy Urząd Kontroli Haseł Wyborczych! Z pionem wywiadowczym i uzbrojoną sekcją antyplagiatową! Wynająć biura w Warszawie i każdym mieście wojewódzkim, kupić samochody, broń, sprzęt podsłuchowy i śmigłowiec łącznikowy. Ludzi przeszkolić i ZAŁATWIONE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS przywłaszcza sobie bez problemy sukcesy PO, to co tam taki drobiazg jak hasło wyborcze .... Szkoda nawet o nich gadać, najlepiej po porostu na nich nie głosować !
 Podaj chociaż jeden sukces PO? yyyyyyyyyyyyyyyyyyy,aaaaaaaaaaa, yyyyyyyyyyyyyy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew nawet hasła nie potrafi wymyślić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POśpiesz się babciu póki działają nasi sądy bo póżniej to będzie be. Tera to wygrana w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nas nie łączy, tylko dzieli (z wyjątkiem wspólnej pościeli). Puknijcie się oboje w swoje łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nigdy nie pracujacy Skrzetuski, kucharka Suchaowska, własciciel knajpy Bres, historyk Derewenda, muzyk na trąbce Brzozowski, żona pisowskiego dziennikarza lizusa Bałabana, mam wymieniać dalej..... żal patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE SWINIE LACZY JEDNO -- K O R Y T O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka? Przyzwyczajona do walki ze wszystkim, co postępowe, nie czerwone i rozsądne. Wiecznie niezadowolona, ale cały czas przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS przywłaszcza sobie bez problemy sukcesy PO, to co tam taki drobiazg jak hasło wyborcze .... Szkoda nawet o nich gadać, najlepiej po porostu na nich nie głosować !
Podaj chociaż jeden sukces PO? yyyyyyyyyyyyyyyyyyy,aaaaaaaaaaa, yyyyyyyyyyyyyy....
 Pisowski ignorancie, spójrz na Lublin. Od 12 lat rządzi tu PO. Patrz też dookoła - obwodnica, lotnisko, S17 do Warszawy i do Piask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić pisowskich nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program PiSu jest jasny i przejrzysty: 1. być przy korycie 2. oszukiwać naród 3. doić państwowe pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno mi w to uwierzyć, ale Tułajew, od pewnego czasu, budzi we mnie większą odrazę niż Palikot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pani radna przegra z kretesem, bo nie zarejestrowała hasła jako znaku towarowego. O czym tu dyskutować? Wiele hałasu o nic? Ops, ktoś to już wcześniej powiedział. I mam nadzieję, że kosztami procesu sędzia lekką ręką nie obciąży budżetu państwa. Bo na taką nonszalancję społecznej zgody nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...