Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski > Instruktor nauki jazdy i kursantka oskarżeni

Utworzony przez mumin, 9 września 2008 r. o 19:31
ale jak to, przecież ta kobieta uczyła sie jeździć wiec to wina raczej jest instruktora bo to on ma kontrolować podopieczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mumin napisał:
ale jak to, przecież ta kobieta uczyła sie jeździć wiec to wina raczej jest instruktora bo to on ma kontrolować podopieczną
Jednak to ona prowadziła samochód i dlatego dostała zarzut spowodowania wypadku. Instruktor który poniekąd doprowadził swoim zaniedbaniem do wypadku (brak instruktażu,zimowych opon) "umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym" czyli załapał się na dodatkowy paragraf...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co kamery cos jednak dają heheh lapcie ich tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy w Polsce jest obowiązek używania opon zimowych w pojazdach nauki jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, za zgoda instruktora zapewne usiadła za kółkiem i zapewne za odpowiedzialnością, wiec nie wiem dlaczego mają ja karać , np. ona się uczy, a to on ma panować nad nią co robi i tłumaczyć że źle itp. takie jest moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednak to ona prowadziła samochód i dlatego dostała zarzut spowodowania wypadku. Instruktor który poniekąd doprowadził swoim zaniedbaniem do wypadku (brak instruktażu,zimowych opon) "umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym" czyli załapał się na dodatkowy paragraf...
Głupota!!!! Jest tylko wina instruktora, bo jesli ona nie daje sobie rady na autodromie to przecież ma zakaz wyjazdu na publiczne ulice i stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...