Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do piachu z nimi!!!!Kur.... jak można zamordować własnych rodziców a później z tym żyć?! A ta dziewczyna???Psychicznie chora...dożywocie, chociaż wtedy będą żyli z naszych podatków, kara śmierci powinna być!!!!zresztą jak można zabić człowieka z premedytacją??za dużo jak na moją głowę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie a nie 25lat to za mało za rodziców matka go urodziła a ten ją później zabił z tą morderczynią jak tak można do końca życia powinien gnić w więzieniu bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym powinna być to cela 2x2m bez okien i w ogóle nie wypuszczać nawet z celi nawet na 5min jak i jedno oraz drugie powinno tam zgnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j sadafaf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie do piachu, żywcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest gadanie adwokatów. W ogóle się dziwię, czy to są ludzie ci adwokaci, a nie zwyrodnialcy jak ich klienci. Bo jak można bronić kogoś takiego kto zadźgał ludzi jak jakieś zwierzę....?! Bronią ich i jeszcze oskarżają na wzajem swoich klientów. Ścierwo nie obrona. Gdyby obrona była jak trzeba - to by ich nie broniła, albo specjalnie broniła byle jak.... ale nie, bronią ich zawzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obrońca Kamila N. próbowała dowieść przed sądem, że jej klient działał pod wpływem 19-letniej przyjaciółki. Z kolei adwokat Zuzanny M. przekonywał, że dziewczyną manipulował 18-latek. (....) Kamil i Zuzanna zakradli się nocą do domu chłopaka. Zamordowali jego śpiących rodziców, zadając im po kilkadziesiąt ran nożami. Po wszystkim pojechali do Krakowa, na wieczór literacki Zuzanny." Nawzajem się perfidnie zmanipulowali, następnie wspólnie zaszlachtowali rodziców Kamila kilkudziesięcioma ciosami noża, a na końcu pojechali pod rękę do Krakowa na wspólną wycieczkę.  Tok rozumowania adwokatów jest naprawdę zabawny.  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie mi skąd ci zwyrodniali mordercy mieli pieniądze na adwokatów. Napewno nie byli to obrońcy z urzedu, a więc pewnym jest że zamordowali a następnie ograbili jego rodziców. Tak więc adwokaci za swoje usługi wzięli od nich zakrwawione pieniądze, bo adwokaci nie mają skrupułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy oskarżony ma prawo do obrony. Jeśli sam nie zatrudni adwokata, przysługuje mu obrońca z urzędu, który ma obowiązek bronić klienta, czy mu się to podoba czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam opinię biegłych , że ci dwoje są ZDROWI I POCZYTALNI to myślę sobie , kto w takim razie jest chory ????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżeni mili bardzo silne zapotrzebowanie na akceptację. Nie otrzymywali jej w rodzinie... No właśnie.... Pedagog, szewc, w dziurawych butach chodzi(ła)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońca Kamila chce apelacji.. tymczasem to właśnie Kamil zasłużył na wyższą karę. Wszyscy psy wieszają na Zuzannie.. tymczasem to nie ona jest matkobójcą i ojcobójcą jednocześnie, dla niej to byli obcy ludzie. Po za tym, Kamil w życiu miał wszystko, miał przede wszystkim kochająca rodzinę i zero powodów do zepsucia. Zuzannie zabrakło kochającej rodziny, od małego była odrzucana.. to ON zamordował rodziców kompletnie BEZ POWODU, z zimną krwią.. powinien zgnić w tym pierdlu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki z ciebie kozak a ty do pierdla nie chcesz przemondżalcu CO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To że dziecko ma wszystko i podane na talerzu to dziecko jest właściwie obdarowane miłością  Według mnie sąd wydał właściwy wyrok chociaż liczyłem że Kamil dostanie mniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest 17:21. Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropne i niewyobrażalne to co się stało. Nie usprawiedliwiam zbrodni. Jednak jedyną szansą naprawienia lub niezmarnowania wszystkiego do końca, jest pomimo wszystko umożliwienie powrotu tym dzieciakom do życia. Liczę na niższy wyrok. To nie są dojrzali ludzie. Gdzieś zabrakło pomocy i nadzoru dorosłych, że tak zbłądzili. Matka Zuzanny nie zainteresowała się nią, kiedy pojawiły się pierwsze kłopoty w szkole, z marihuaną. Jest według mnie w dużej części winna tej zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Kamila, dzieciak zbłądził i na bank sam sobie nie poradzi. Babcia i wujek nie powinni się od niego odwracać, nie musicie mu wybaczać- zostawcie to Bogu, ale jego matka na pewno gdyby mogła poprosiłaby was o pomoc. Każda kochająca matka tak by zrobiła, a Agnieszka go kochała ponad wszystko. Zacytuje słowa Chrystusa "byłem w więzieniu a przyszliście do Mnie" Proszę pomóżcie mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest czy Ty jesteś normalny człowieku? On zabił dwoje rodziców! Jedynych rodziców na świecie, którzy robili wszystko, aby miał jak najlepiej, miał wszystko co chciał... Żadne tłumaczenie Boga, religii tu nie pomoże, nie dziwię się babci, wujkowi, że odwrócili się od Niego! Precz od tego diabła i diablicy, niech sumienie Ich zabije i niech zdechną w pudłach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczenie pomaga i jest potrzebne rodzinie Kamila- babci i wujkowi, jak rownież jemu samemu. Polska- kraj katolików....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego pojąć. Matka rodzi, karmi, przewija kupy, tuli to snu, przytula, wychowuje, płaci, kupuje, edukuje, a potem zostaje zarżnięta jak świnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powinni dostać dożywocia chociażby za postawę (nie utrudniali śledztwa, nie mataczyli) każdy zasługuje na szansę. Ten chłopak to najbardziej skrzywdził siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...