Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawie które miejsce zajęła Mordownia w Janowie Lub. ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, co roku w rankingach szpital w Zamościu albo wgrywa albo zajmuje drugie lub trzecie miejsce. Czy faktycznie jest taki najlepszy w Polsce, albo jednym z najlepszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pacjentem kardiologii w Lublinie w PSK 4, a potem trafiłem do Zamościa. Jeśli chodzi o opiekę nad pacjentami, to ogromna różnica na korzyść Zamościa. A szczególnie jeśli chodzi o opiekę pielęgniarek, to Zamość jest super, a w Lublinie często byłem traktowany opryskliwie i "z góry". Emeryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyiedzcie do Krasnika Na bank ma ostatnie miejsce na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnicki szpital ma I miejsce. Od końca. Pracuje tam bardzo wybitna kadra konowałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ato ci niespodzianka ! Gdzie jest SPSK4 , czyżby wraz z nowym rządem skończyły się ZNAJOMOŚCI , to może i medale zaczną zabierać , najbardziej europejski szpital , i nie wygrywa ? Reklama nie pomaga , akredytacje , iso , może za mało płacą - swoim ? A już wiem poszli manifestować zamiast pracować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Leśna Góra? Jakiś przekręt? Antek to wyjaśni niech się tylko zrobi ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, musiałem korzystać w tym roku ze szpitala w Białej Podlaskiej. I przyznam się, że po remontach wygląda naprawdę dobrze, a kadra jest bardzo profesjonalna i opiekuńcza. W sumie wszytko sprawnie poszło a lekarze udzielili mi sporo informacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie prawda..... najlepszy to szpital Bełżyce. Cudowna P.pulmunolog nie potrafi zdjagnozowac zapalenia płuc u pacjenta i odsyła do Lublina. Niestety pacjent nie przeżył. ... Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centrum onkologii ziemi lubelskiej, to najgorszy szpital, lekarze to automaty, bez fachowej wiedzy i tylko mogą zaproponować chemioterapię, a nowy budynek to budowlana katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym centrum onkologii potwierdzam.. bliski z rodziny się leczył. Pewnego razu zostaliśmy skierowani ze szpitala papieskiego do Centrum Onkologii ponieważ stan był bardzo poważny (chory po usunięciu krtani poprostu się dusił ponieważ zrobiła się przetoka ) na izbie przyjęć czekaliśmy od 11 do 16...!!!! Zanim ktoś z łaski swojej się zainteresuje schorowanym duszącym się starcem. Poza tym liczne niedopatrzenia brak odpowiedniego wywiadu (chory strasznie tracił na wadze, lekarze oczywiście tego nie zauwazli/nie brali pod uwagę albo poprostu nie chcieli brać) W ostateczności pacjent zmarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn... Z tym centrum onkologii (..) (...) W ostateczności pacjent zmarł, przetoka robiła spustoszenie w organiżmie chory był przeraźliwe chudy... organizm nie miał siły walczyć... Nie jestem fachowcem ale na moje laickie oko widać że lekarze na pierwszym miejscu nie stawiają dobra i życia pacjenta, liczne zaniedbania były tego dowodem. Życia to nie wróci ale naprawdę ludzie wybierając się do centrum onkologii ziemi lubelskiej patrzcie lekarzom na ręce. Do jasnej choinki chyba mamy prawo wymagać nalezytej opieki medycznej płacąc uczciwie podatki.. (hymm czy to jest jakaś abstrakcja? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Tomaszowie Lubelskim? Jakieś kpiny... Opieka w tym szpitalu jest na żenująco niskim poziomie... Dodatkowo znajdują się tam tacy specjaliści,którzy nie potrafią poprawnie wykonać zmiany cewnika... Więc zaliczając szpital w Tomaszowie do najlepszej 100-tki w kraju jest bardzo nie poważne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pracownik Jana Bożego gratuluję i zazdroszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Zamościu? Dobre sobie, lekarz potrafi szybko zdolowac pacjenta nieprofesjonalnym stwierdzeniem "jeśli przeżyjesz", na szczęście łap noe pchali tylko odeslali do Lublina, banda bezczelnych konowalow na sorze, uchowaj wszystkich Boże od takiej "jakości"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.O.Z.L ul Jaczewskiego, tam powinna nastąpić głęboka zmiana, nowy DYREKTOR I nowy personel, to wtedy może zmieniło by się podejście do pacjenta, głęboka reforma przyjmowania chorych na pewno poprawiła by komfort chorego pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Zamościu zgadzam siè z panem wyźej SOR wykańczalnia.Moja mama zmarła bo lekarze nie byli chyba lekarzami.5 minut wcześniej powiedział źe wyniki są dobre i źe do domu moźe jechać.i zaraz zmarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tomaszowski szpital trafia do 100ki, to jak jest w gorszych placówkach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Zamojski szpital jest 3 w kraju i pierwszy pod wzgledem opieki medycznej to ten ranking jest g..no wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Jan Paweł w Zamościu jest 3 w Polsce to pora z tego kraju uciekać! To fabryka a nie szpital! Tam nie liczy się człowiek tylko papierologia. Jak jeden umrze no to co? trudno! zaraz będzie następny! Pacjentów traktuje sie gorzej niż zwierzęta, a lekarze którzy tam pracują, nie powinni nazywać się lekarzami! Ten szpital trzeba omijać szerokim łukiem! Moi bliscy którzy mieli "przyjemność" tam przebywać byli traktowani poniżej poziomu krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...