Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranna leżała we wraku, a ktoś ukradł z jej bagażnika worek pieniędzy

Utworzony przez Pawel, 7 września 2010 r. o 09:41
Historia jest tak opisana, jakby ona była poszkodowana w tym wypadku. Przecież wypadek był konsekwencją jej wyprzedzania. Co oznacza zdanie "podczas wyprzedzania auto zablokowało jej drogę" ?!?!?Manipulacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN CO OKRADŁ OFAIRĘ,MÓWIĄC BEZ OGRÓDEK PODŁA HIENA, PEWNIE BYŁ WYBORCĄ PiSdzielca, SŁUCHAŁ RYDZA I CHODZIŁ CO NIEDZIELE DO KOŚCIOŁA,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Historia jest tak opisana, jakby ona była poszkodowana w tym wypadku. Przecież wypadek był konsekwencją jej wyprzedzania. Co oznacza zdanie "podczas wyprzedzania auto zablokowało jej drogę" ?!?!?Manipulacja....
Przecież wszystko jest jasno opisane: wyprzedzała samochód, który zablokował jej drogę - czyli gość, którego wyprzedzała, zajechał jej drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Historia jest tak opisana, jakby ona była poszkodowana w tym wypadku. Przecież wypadek był konsekwencją jej wyprzedzania. Co oznacza zdanie "podczas wyprzedzania auto zablokowało jej drogę" ?!?!?Manipulacja....
WIDAĆ,ŻE TĘPAKU NIE ZROZUMIAŁEŚ SENSU ARTYKUŁU!!JAREK KACZYŃSKI TO TWÓJ IDOL,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Historia jest tak opisana, jakby ona była poszkodowana w tym wypadku. Przecież wypadek był konsekwencją jej wyprzedzania. Co oznacza zdanie "podczas wyprzedzania auto zablokowało jej drogę" ?!?!?Manipulacja....
czesto jest tak, ze podczas wyprzedzania, auto ktore wyprzedzasz nagle przyspiesza i nie daje ci sie spowrotem wlaczyc do ruchu, wtedy nastepuje czolowka. tu tez moglo tak byc. widac malo jezdzisz po polskich "drogach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nasi pożal sie boże dziennikarze to ,,połączenie kur..z osłem'' i przeważnie nigdy nawet niewiedza o czym piszą co wynika z ich artykułów,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znaleziono tego, który nie dał się wyprzedzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak auto zablokowało jej drogę, jak Andrzej Lepper, za pomocą brony? A może pani coś się pomyliło ani worka ani złodzieja nie było? A może pani grzała ile fabryka dała i straciła panowanie nad kierownicą? Jedyne co pewne, że Vel Satis wart swoich pieniędzy, bo kobieta przeżyła. Ogólnie artykuł o niczym, przepisany bełkot policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Jak auto zablokowało jej drogę, jak Andrzej Lepper, za pomocą brony? A może pani coś się pomyliło ani worka ani złodzieja nie było? A może pani grzała ile fabryka dała i straciła panowanie nad kierownicą? Jedyne co pewne, że Vel Satis wart swoich pieniędzy, bo kobieta przeżyła. Ogólnie artykuł o niczym, przepisany bełkot policjanta.
jaki Vel Satis? to Śkoda FabiaII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Jak auto zablokowało jej drogę, jak Andrzej Lepper, za pomocą brony? A może pani coś się pomyliło ani worka ani złodzieja nie było? A może pani grzała ile fabryka dała i straciła panowanie nad kierownicą? Jedyne co pewne, że Vel Satis wart swoich pieniędzy, bo kobieta przeżyła. Ogólnie artykuł o niczym, przepisany bełkot policjanta.
Skoda Fabia, a nie Renault Vel Satis - mało spostrzegawczy jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś bogobojny Rejowczanin, Krupczanin lub inny Chełmianin wziął i wziął sobie woreczek na pamiątkę, ot takie małe znaleźne, teraz tylko patrzeć kto po sklepach biega z rekalmówką drobniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA deb*** WYMYSLIŁ TE KODY CO MY NIE MAMY POLSKIEGO JEZYKA JAKO URZEDOWEGO, ALE W CHEŁMIE ZAWSZE MUSZA COS ODWALIĆ, KUPILI ALBO DOSTALI Z UNII GRATIS, ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież wszystko jest jasno opisane: wyprzedzała samochód, który zablokował jej drogę - czyli gość, którego wyprzedzała, zajechał jej drogę.
Kolego, no nie do końca. cyt: Podczas wyprzedzania w miejscowości Krupe samochód jadący przed nią zablokował jej drogę. Jak wyprzedzasz, to samochód wyprzedzany masz nie przed tobą, tylko po prawej stronie. Nie logicznie jest to napisane - nie do końca wiadomo kto zajechał jej drogę.... Na komentarze reszty d3bili nie odpisuje, bo nie umieją czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czesto jest tak, ze podczas wyprzedzania, auto ktore wyprzedzasz nagle przyspiesza i nie daje ci sie spowrotem wlaczyc do ruchu, wtedy nastepuje czolowka. tu tez moglo tak byc. widac malo jezdzisz po polskich "drogach"
Kolego - to MA WYNIKAĆ Z ARTYKUŁU. Po co mam zgadywać cyt: "Podczas wyprzedzania w miejscowości Krupe samochód jadący przed nią zablokował jej drogę". I powiem ci, że jeżdżę więcej niż ty (700km tygodniowo). Reszta d3bili - zanim coś napisze, niech przeczyta artykuł ze zrozumieniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry na tory! http://www.tirynator...podpisz-petycje Kolizja na al. Solidarności: Tir zderzył się z renault opr.aa Na al. Solidarności w okolicy ronda z ul. Kompozytorów Polskich i Lubomelskiej doszło do kolizji drogowej. Zderzyły się tir z renault. Alarm 24 Ten artykuł powstał dzięki naszemu czytelnikowi. Chcesz wysłać do nas artykuł? Sprawdź jak to zrobić Jeden pas ruchu na al. Solidarności w kierunku centrum Lublina jest zablokowany ? informują nasi Internauci. Na światłach samochody stoją nawet trzy zmiany. reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy z Chełma do Lublina jedzie się przez Krupe i Krasnystaw? Jechała albo do Chełma z Krasnego albo na odwrót. Kasa na pewno taka była bo to z firmy od automatów. Pewnie pani podczas wyprzedzania przestraszyła się że się nie zmieści i po hamulach, poślizg i gotowe, albo ten wyprzedzany zwolnił by ją puścić a ta dopiero zaczynała manewr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny traf że osoba wioząca 20 tys. zł akurat ma wypadek... bo przeciez co 3a osoba w polsce jeździ z taką kasą w bagażniku.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziwny traf że osoba wioząca 20 tys. zł akurat ma wypadek... bo przeciez co 3a osoba w polsce jeździ z taką kasą w bagażniku.....
Następny czytający ze zrozumieniem. Przeczytaj kolego ILE wiozła i ILE JEJ zabrali.... Ludzie, jak wy chcecie dyskutować na forum, jak nie czytacie komentowanych artykułów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Kolego - to MA WYNIKAĆ Z ARTYKUŁU. Po co mam zgadywać cyt: "Podczas wyprzedzania w miejscowości Krupe samochód jadący przed nią zablokował jej drogę". I powiem ci, że jeżdżę więcej niż ty (700km tygodniowo). Reszta d3bili - zanim coś napisze, niech przeczyta artykuł ze zrozumieniem....
kolego - gdy babka zaczela wyprzedzac, to przed nią wyjechal inny samochod ktory tez chciał wyprzedzać. czyli zajechał jej drogę. Ja to zrozumiałem bez większego wysiłku kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolego - gdy babka zaczela wyprzedzac, to przed nią wyjechal inny samochod ktory tez chciał wyprzedzać. czyli zajechał jej drogę. Ja to zrozumiałem bez większego wysiłku kolego.
Nie ma słowa o kolejnym samochodzie. Dopowiadasz. To ma wynikać z artykułu. Ja mogę dopowiedzieć,TO NIE BYŁ SAMOCHÓD, drogę jej zajechał TRAKTOR. Ja tak zrozumiałem. -wg twojej logiki. Jak w końcu było...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...