Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport: Mniej ataków na Żydów, więcej antysemityzmu

Utworzony przez Lubelak, 27 kwietnia 2014 r. o 17:42
A czy ci naukowcy sprawdzili dlaczego gmina żydowska dostała podwójne odszkodowanie za budynek przy Lubartowskiej ? W latach 60 pieniądze a teraz sam budynek. Czy gmina oddała kasę wziętą 50 lat temu ? Takich przykładów będzie więcej jakby dobrze poszukać. A nam, polakom, nikt za zabrane mienie na wschodzie II Rzeczpospolitej nic nie oddał....... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIEJSCE ŻYDA JEST W IZRAELU,LUB NA MAJDANKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w you tube oglądałem filmik zrobiony przez żyda w którym było o międzanarodowej organizacji zydowskiej zbierającej przypadki tzw.antysemityzmu .I tak ,antysemityzmem jest juz fakt gdy np. pracodawca nie-zyd odmówił pracownikowi zydowi urlopu w wybranym przez niego terminie. Zgroza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
554 brutalne ataki na żydów, czy to jest jakaś kpina? Co roku jest mordowanych tysiące chrześcijan a tutaj wielki raban z powodu kilkuset. Co to za infantylna propaganda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy beda dane a aktach antypolskich, o falszowaniu historii i oskarzaniu polakow za wszystkie nieszczescia tego swiata. Kiedy zacznie sie mowic prawde o mordach dokonywanych na naszym narodzie prxez niemcow, rosjan a pod koniec wojny i szczegolnie po jej zakonczeniu w trakcie brutalnego ujarzmiania Polski przez zydow. Ciekawe kiedy oni uderza sie w piersi za swoje zbrodnie i to niw jest antysemityzm ale niewygodna prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey Jude, don't make it bad ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oczekuję rapotu !!!!!!! TAK RAPORTU - o szkalowaniu Polski, Polaków i  siania  antypolonizmu w świecie jednocześnie w sposób świadomy fałszowanie historii do celów politycznych i finansowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oczekuję rapotu !!!!!!! TAK RAPORTU - o szkalowaniu Polski, Polaków i  siania  antypolonizmu w świecie jednocześnie w sposób świadomy fałszowanie historii do celów politycznych i finansowych
Żaden żyd takiego rapPOrtu ci nie zrobi ani nie napisze, bo to oni przecież sami są w tym kraju od raPOrtow !!!  robią  statystyki, sondaże i raPOrty piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oczekuję rapotu !!!!!!! TAK RAPORTU - o szkalowaniu Polski, Polaków i  siania  antypolonizmu w świecie jednocześnie w sposób świadomy fałszowanie historii do celów politycznych i finansowych
Żaden żyd takiego rapPOrtu ci nie zrobi ani nie napisze, bo to oni przecież sami są w tym kraju od raPOrtow !!!  robią  statystyki, sondaże i raPOrty piszą  
Ja oczekuję rapotu !!!!!!! TAK RAPORTU - o szkalowaniu Polski, Polaków i  siania  antypolonizmu w świecie jednocześnie w sposób świadomy fałszowanie historii do celów politycznych i finansowych
W życiu się nie doczekasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...