Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport: ściąganie z Internetu nie szkodzi przemysłowi kulturalnemu

Utworzony przez eftimate, 26 stycznia 2012 r. o 07:05
Dostałem żądanie z fabryki butów, że ilekroć je ubiorę muszę wpłacać na konto fabryki 5 zł. Powołują się na porozumienie państw ograniczające korzystanie ze ściąganych z internetu dóbr artystycznych. Twierdzą że ich buty też są dziełem sztuki! Jak żyć Premierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie natomiast przyszło pismo od producenta mojego auta, że nie mogę bez ich zgody użyczyć go żonie ani przyjacielowi - przecież oni powinni kupić swoje auta, inaczej producent poniesie dotkliwą stratę finansową! Nie mogę też nic w swoim aucie zmodyfikować, nawet założyć innych niż firmowe felg (wiązałoby się to z obchodzeniem "skutecznego środka technicznego" - mianowicie śrub i innych mocowań)! Panie Premierze, żądam wyjaśnień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...