Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Handlu nie było

Utworzony przez ktoś z Łęcznej, 1 listopada 2007 r. o 17:42
KAPUSIE znowu modni?Wczoraj mieszkańcy regionu mogli informować dyżurujących przy telefonie inspektorów pracy o zaobserwowanych przypadkach łamania zakazu handlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim redaktorzy coś napiszą to niech lepiej to sprawdzą.Wcale nie prawda.ja zgłaszałam naruszenie zakazu i nie zamierzam na tym poprzestać-niedługo 11 listopada. W janowie w delikatesach u pani K......ń stała jak zwykle pracownica a wielce pani szefowa jak zwykle miała wolne.Mogła przynajmniej postawić za ladą swojego synia który nic więcej nie robi tylko wozi swoją d..... samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłabym to najpierw sprawdzić.Wcale to nie jest prawda.ja zgłaszałam naruszenie zakazu i nie zamierzam na tym poprzestać-niedługo 11 listopada. W janowie w delikatesach u pani K......ń stała jak zwykle pracownica a wielce pani szefowa jak zwykle miała wolne.Mogła przynajmniej postawić za ladą swojego synia który nic więcej nie robi tylko wozi swoją d..... samochodem.Pracownice tego sklepu są wyzyskiwane.Pracują śwątek piątek niedziela.Nie pamiętam żeby którejś kiedyś nie było-była np na ulopie.Ten sklep to tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czujesz się kapusiem janowianka? marzysz o komunie i kapujesz swoich blixnich? wołasz komuno wróć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ktos na ciebie nakapowal? Jak jest zakaz to zakaz. O co chodzi? Kazdy ma glowe w piasek chowac bo to nie jego sprawa? A moze ruszylbys tylek i cos zrobil dla siebie i innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...