Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowa cena sprzedaży obrazu polskiej malarki. Anonimowy nabywca zapłacił 52 mln złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2019 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Na Wikipedii podają, że była córką rosyjskiego Żyda i Polki Malwiny Dekler, że urodzona w Warszawie, tu podajecie że prawdopodobnie w Moskwie. Ciekawe na ile Polką się czuła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to autoportret artystki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła świnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wikipedia, tak jak cały Internet, są marnym źródłem informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet, tworzą ludzie, a ludzie jak wiadomo, są marnym źródłem informacji, tyle że lepszego źródła nie wymyślono..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat dla mnie odwiedzanie tych największych galeriii nie jest wcale aż taką atrakcją. Na pewno zbiory są imponujące, problem w tym, że nie ma tam absolutnie atmosfery umożliwiającej kontakt ze sztuką i mi to osobiście przeszkadza. Preferuję mniejsze galerie, które często skrywają w swoich zbiorach prawdziwe perełki. Moim ostatnim odkryciem jest V.A. Gallery - miejsce niesamowite i warte odwiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...