Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REM krytycznie o rozmowie Kolendy-Zaleskiej z Rutkowskim w TVN24

Utworzony przez Gość, 9 lutego 2012 r. o 17:29
Cały program można obejrzeć tutaj: http://www.dailymotion.com/video/xocwql_fakty-po-faktach-rutkowski-v-policja_news?start=10#from=embediframe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę Was oczekiwać obiektywizmu od tvnu? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUTKOWSKI pokazałby pałą klasę gdyby znalazł zabójców gen PAPAŁY, tak czy tak powinni DZIADY zapier...dalać równo ze wszystkimi do 67-lat. Najlepiej co im wychodziło to pałowanie ludzi w stanie wojennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zachowuje się pan Rutkowski? Czy jego zachowanie wszystkim się podoba?! Kultura nakazuje zdejmowanie okularów w rozmowie z inną osobą wydaje mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A jak zachowuje się pan Rutkowski? Czy jego zachowanie wszystkim się podoba?! Kultura nakazuje zdejmowanie okularów w rozmowie z inną osobą wydaje mi się.
Kapelusza a nie okularów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Kasiu! w kolenym show pan Krzysiu zje członka rodziny twierdząc ze to gra operacyjna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...