Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Renata Beger: Skoro była seksafera to dlaczego ja zostałam pominięta?

Utworzony przez B, 12 lutego 2010 r. o 14:12
Trzeba byłoby być bardzo napitym aby się jej czepić. Ale po pijaku "mądry rozum" nie dźwignąłby się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tyle nie wypił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Renata jest widocznie zazdrosna, że to nie ją wykorzystali. {Z tym, że, jeśli ktoś tego tak pragnie, jak koń owsa, to nie ma mowy o gwałcie}. I na nic się zdały ku***ki w oczach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za panią krawczyk skoro nie wie kto jest ojcem jej dziecka. To jedynie świadczy że kobieta to robiła często skoro nie jest świadoma kto jest ojcem jej dziecka. Jak można tak czynić i ośmieszać wykorzytując do tego nie winne dziecko. Dosłownie Suka nie kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Powiem tak Krawczyk otrzymała duże pieniądze i mogła sie usamodzielnic w Angli tam ją nie znają Partia PO bardzo dobrze rozegrała i zniszczyła Samoobronę i PiS zostali tylko SLD i PSL ale to mały ogryzek. Szukaja ludzi takich jak Małysz aby wstąpił do PO otrzyma wielką posadę i przyzwoitę wynagrodzenie. Naród Polski głupi i ciemny można sie z nimi nie liczyć. Za pieniądze ksiądz sie modli i za pieniądze lud się podli czyli sprzedają się świadkowie jak psa się chce uderzyć to się pała znajdzię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...