Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja na koniec gimnazjum: Uczeń napisze projekt edukacyjny

Utworzony przez aga, 19 sierpnia 2010 r. o 21:17
Ewa napisał:
Nie zgadzam się z tobą! W mojej szkole projekt mogę zrobić sama , bez podziału na grupy. nawet jakby taki podział istniał to i tak każdy uczeń jest oceniany osobno, każdy ma swoją kartę na której nauczycie wystawia ci punkty w skali 0-5 i jesteś oceniany przez to co robisz. jeśli znajdzie się w twojej grupie osoba która nic nie robi to ona tez będzie solidnie oceniona! Projekt możecie robić samodzielnie, ja tak wole, ponieważ nie chce żeby przez kogoś lenistwo nie móc się dostać do chcianego liceum! tyle z mojej strony.!
Witam w moim gimnazjum trzeba pracować w grupie czy się to podoba czy nie tylko że mam taki problem bo gdy byłem chory moja wychowawczyni przedstawiła projekt moim kolegom ale mnie nie było gdy wróciłem do szkoły wszyscy już się podzielili na grupy a ja zostałem bez niej co mam robić?! nie chcę nie przejść dalej przez to że nie mam grupy co mam robić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu napisał:
Witam w moim gimnazjum trzeba pracować w grupie czy się to podoba czy nie tylko że mam taki problem bo gdy byłem chory moja wychowawczyni przedstawiła projekt moim kolegom ale mnie nie było gdy wróciłem do szkoły wszyscy już się podzielili na grupy a ja zostałem bez niej co mam robić?! nie chcę nie przejść dalej przez to że nie mam grupy co mam robić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Nie zgadzam się z tobą! W mojej szkole projekt mogę zrobić sama , bez podziału na grupy. nawet jakby taki podział istniał to i tak każdy uczeń jest oceniany osobno, każdy ma swoją kartę na której nauczycie wystawia ci punkty w skali 0-5 i jesteś oceniany przez to co robisz. jeśli znajdzie się w twojej grupie osoba która nic nie robi to ona tez będzie solidnie oceniona! Projekt możecie robić samodzielnie, ja tak wole, ponieważ nie chce żeby przez kogoś lenistwo nie móc się dostać do chcianego liceum! tyle z mojej strony.!
Witam w moim gimnazjum trzeba pracować w grupie czy się to podoba czy nie tylko że mam taki problem bo gdy byłem chory moja wychowawczyni przedstawiła projekt moim kolegom ale mnie nie było gdy wróciłem do szkoły wszyscy już się podzielili na grupy a ja zostałem bez niej co mam robić?! nie chcę nie przejść dalej przez to że nie mam grupy co mam robić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczę wypracowania z j.rosyjskiego ( mogę nawet napisać takie wypracowanie), teksty itp. Ceny są do uzgodnienia. W zależności od waszego budżetu (kieszonkowego). Kontakt mailowy danio277@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem w II gimnazjum. Ten projekt mi się podoba i moja grupa ma bardzo fajny temat... Ale w mojej grupie są trzy dziewczyny, które są przyjaciółkami i zwykle wszystko robią w trójkę. Jest jeszcze w naszej grupie taki chłopak, a z nim nie wiem czy się dogadam, więc wychodzi na to, że zostanę sama. Na początku sami wybieraliśmy grupy, a potem nas trochę poprzestawiali. Szkoda, że nie mogę być w grupie z moimi koleżankami, ale one chcą inny temat. Jak jednej opowiedziałam nasze zadania i pomysły, to bardzo jej się spodobało i pewnie wolała by być teraz ze mną w grupie, ale już za późno. Ja osobiście mam wiele pomysłów, ale boje się, żebym nie została z tym sama. I zastanawiam się, jak będzie na tym przedstawieniu projektu (przed całą szkołą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mam jeszcze gorzej! Także jestem uczniem II gimnazjum, niedawno u nas w szkole napisano regulamin tych projektów i u nas muszą być grupy od 3-6 osób a realizacja projektu ma trwać od miesiąca do 6. Dzisiaj się dowiedzieliśmy że te projekty mamy oddać już w Maju tego roku! Czyli jest to wogóle niezgodne z regulaminem (termin od miesiąca do 6 miesięcy czyli mamy 3/4 miesiące jeżeli zaczniemy teraz), dodajmy do tego koszmarnie zrypany plan, bierzmowanie które jest jeszcze gorsze niż było kiedyś bo my musimy przez 3 lata ciągle uczęszczać na wszystko co w kościele jest i wpisywane do dzienniczka, testy, prace domowe i tak bez końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my mamy oddać projekt 1 kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest głupie ale no cóż trzeba zrobić żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie marudzić dzieci, tylko robić ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak czcigodny Paweł napisał powyżej przyjmijcie maksymę: "Per aspera ad astra". Rada co do bierzmowania (jakże radosny dla czytelnika wywód to był): Jak widmo bierzmowanie straszyć może, to chyba i lepiej nie przystępować, albo siebie winić, czasu żałować i na koniec tak rzec: "Kurde o Boże". I na pocieszenie, dla wszystkich narzekających. Zawsze może być gorzej, ministrowie resortów związanych z edukacją i nauką z pewnością nas jeszcze negatywnie zaskoczą... Przy okazji, jak ktoś może to nich kliknie i zamiast modnie użalać się nad sobą, choć trochę pomoże: http://www.theanimalrescuesite.com/clickToGive/home.faces?siteId=1&link=ctg_ths_home_from_trs_thankyou_sitenav http://www.pajacyk.pl/ Zabawny topic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że projektu nie powinny robić 3 klasy. Musimy oddac je do końca maja. W 3 klasie najważniejsze są dobre oceny i wynyki z testów, a nie zawracanie głowy jakimiś projektami, z którymi tylko jest kłopot. Oświata powinna się zastanowić nad swoimi działaniami, a nie tylko utrudniać nam życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie w gim 3 klasy nie muszą pisac tego projektu. wg nie jestesmy objęci punktowym zachowaniem i ogólnie rocznik 95 ma szczęscie patrząc jeszcze na zmiany jakie zajdą w egzaminie gimnazjalnym od przyszlego roku ale wiem, że reszta klas w mojej szkole pisze ten projekt. o co chodzi? co to za projekt i ktoś napisał, że bez zaliczenia projektu nie można dostac sie do liceum, to prawda? o_O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...