Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzaje finansowania firmy. Najlepsze zewnętrzne źródła finansowania przedsiębiorstwa.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2019 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Zdecydowanie lepszy od kredytu jest faktoring. Kredyt to tylko wprowadzanie się w jeszcze większe kłopoty finansowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bank i kredyt jest dla mnie ostatecznością a faktoring przoduje ze z przedsiębiorcy schodzi problem chwilowego braku płynnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz jakąś sprawdzoną firmę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kredyt to ostateczność której wolę uniknąć a że przestoje się zdarzają na początku działania firmy to tzrea szukac innego rozwiązania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie podsunąć jakiegoś sprawdzonego faktora z cierpliwymi doradcami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakich rodzajów faktoringu najlepiej skorzystać? branża transportowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy od Twojej sytuacji. Ja korzystam z Idea Money, mają bardzo szeroką ofertę, możesz sprawdzić, polecam zadzwonić, dogadać się, bo doradcy są bardzo pomocni i kompetentni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol, na jaki rodzaj faktoringu się zdecydowałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Xan trzeba mieć nosa do doradcy albo najlepiej popytać w środowisku i wśrdó znajomych o kogoś konkretnego, ale maja tam raczej ogarniętych ludzi którzy wytłumaczą i poprowadzą przez proces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat wybrałem kupiecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego akurat kupiecki? czy to ma jakieś ograniczenia czy każdy może wziąć ten faktoring?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie kupiecki się najlepiej sprawdził bo potrzebne było oplacenie zamówien kiedy akrurat trafila się fajna okazja do zatowarowania. Właściwie każdy z tego może skorzystać i nie ma takich wymagać jak w przypadku banku i braku zdolności kredytowej młodej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiecki - bardziej elastyczny, ustalasz swój plan spłat i harmonogram działań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Karol długo już korzystasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jakieś kilka miesięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co możesz powiedzieć jako użytkownik? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zadowolony, dużo problemów mi odeszło. Dobrze trafiłem z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Karol po spotkaniu z nimi miałes czas na spokojne zastanowienie czy wszytsko na szybko? doradca ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej nikt na siłę nie wciśnie nikomu umowy;) po to jest spotkanie, by rozważyć różne opcje i wybrać faktoring dobry dla swojej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę ze wszystko na spokojnie. Nie ma się co rzucać od razu na nową ofertę ale warto popytać, poczytać, dowiedziec się. Wszystko kwestią oczekiwań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...