Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
popaprana ta reforma szkolnictwa! po staremu było dobrze a teraz paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...rodzice sami decydują o losie własnych dzieci. Mają ku temu niezbywalne prawo. Mój sześcioletni wnuk rozpocznie naukę w pierwszej klasie tak, jak kilkoro innych jego kolegów oraz koleżanek. Jedyne zastrzeżenie złożone na piśmie na ręce dyrektorki placówki polega na zakazie zbliżania się do chłopca jakiegokolwiek katechety, czy też księdza bez obecności kogoś z naszej rodziny. Nie obyło się bez zbytecznych uwag i pretensji ze strony pani dyrektor, ale po interwencji radcy prawnego podpisała przyjęcie do wiadomości życzenia rodziców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo rodzice mają obowiązek dbać o swoje dzieci i strzec je przed ludźmi, którzy chcą je skrzywdzić. To, że jakieś decyzje podejmują idioci nie oznacza obowiązku ulegania im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo wymyśliło jak ratować szkoły kosztem dzieciństwa to teraz dostanie za swoje i słusznie .Wstawanie do szkoły to jednak obowiązek i wcale nie jest tak wspaniale bo dzieci chorują i mają problemy .Rodzice tez nie mają gdzie pracować, a utrzymanie dziecka kosztuje .TO JEDNAK SA NASZE DZIECI A NIE PANSTWA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje to istny skandal. Te dzieci są jeszcze małe po co zabierać im dzieciństwo? Jedni zostają w zerówce a inni do szkoły jaka to logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się tak POstarać nakazami, ustawami, rozPOrządzeniami aby następne młode POkolenie tyrało na óśmiorniczki, najdroższe wina, wystawne POdwieczorki i odsypy dla POkolenia wybranych sPOśród niedojadającego zmanipulowanego i ogłupionego ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie chcę wypowiadać się autorytatywnie, co do sensu lub bezsensu, rozpoczynania edukacji szkolnej w wieku lat sześciu, ale sama także poszłam do I klasy jako sześciolatka, a było to w połowie lat sześćdziesiątych ub. wieku. Rodzice z racji obowiązków zawodowych przeprowadzali się dosyć często. W przedszkolach byłam trzech różnych i dopiero w Lublinie nasze życie nabrało stabilności. Nie utyskuję i nie mam nikomu za złe decyzji o wcześniejszym pójściu do szkoły. W formie żartu zauważę tylko, że w związku z powyższym będę musiała pracować o cały rok dłużej, niż moi rówieśnicy. Cieszę się, bo kocham swój zawód i możliwość niesienia pomocy ludziom dotkniętym chorobami kardiologicznymi!  Oczywiście nie zajmuję żadnego stanowiska, a jedynie dzielę się własnymi na ten temat uwagami. Ktoś napisał o zastrzeżeniach pod adresem katechetów. Nie dziwię się i popieram. Moje lekcje katechezy odbywały się w salce parafialnej kościoła rektoralnego ....(pobrygidkowski), ale po kilku spotkaniach zrezygnowałam z głupotek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być koszmarnym rodzicem aby robić z własnego dziecka debila i to z oficjalnym zaświadczeniem lekarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a pani doktur taka niby mądra a o Panu Bogu z pogardą i niechlujstwem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ch...j poradnia. Niech rodzice sami decydują. Oni najlepiej wiedzą czy ich dziecko jest rozwinięte czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje dziecko zostało doroczne i bardzo mnie to cieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... polityka tego Rządu. Robić do śmierci (jak się ma gdzie) i edukować od urodzenia (aby wcześniej do roboty poszły - o to chodzi).... Niedługo jak dziecko wyleci z pochwy to mu długopis i zeszyt do łóżeczka każą wkładać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje dziecko zostało doroczne i bardzo mnie to cieszy
  że co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ch...j poradnia. Niech rodzice sami decydują. Oni najlepiej wiedzą czy ich dziecko jest rozwinięte czy nie.
 
Po ch...j poradnia. Niech rodzice sami decydują. Oni najlepiej wiedzą czy ich dziecko jest rozwinięte czy nie.
Odpowiedzialność karna jest chyba jak się nie da do szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo że chodzi o odroczone !!!! Po co się czepiać chyba tylko po to żeby wkurzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co ten bajzel ? niech dzieci maja dzieciństwo jak najdłużej ! a potem tylko testy kompetencji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamietajcie sie! .Świat ucieka!!!! W Anglii 5 latki idą do szkoły ( zerówka) i nikt z tego nie czyni problemu. Wrecz odwrotnie!!! Byłem ostatnio w angielskiej szkole podstawowej.- klasy od 0 ( 5latki) do 6. Szkoła jest miejscem bardzo przyjaznymm dla dziecie w różnym wieku. 5 , 6 latki sa izolowane od reszty uczniów. Dzieci są zadowolone. Nauczyciele pogodni i przyjaźnie nastwieni zarówno do dzieci jak i do rodziców. Klasy porządnie wyposażone w pomoce dydatktyczne w zależności od wieku uczniów tam uczacych się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytworzyła to się presja pracy bez pracy za darmo najlepiej od pieluch, bez emerytury, ale do śmierci. Po co dziecku skracać dzieciństwo? Jeszcze zdąży się wyuczyć i napracować. Wyścig szczurów tak naprawdę odbiera sens życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozwolicie innym dzieciom się zbliżać? Są nie mniej groźne, a do tego lubią wstawiać filmiki na youtube. Poradźcie się dla odmiany adwokata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Anko...do kogo i co piszesz? Kilkakrotnie przeczytałem Twój post i w żaden sposób nie potrafię "wyłuskać" sensu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...