Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice będą mogli przejmować szkoły - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 19:30 Powrót do artykułu
Niestety teraz to jest dość słabe te liceum, gimnazjum z roku na rok też stawało się coraz gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To hasła bolszewickie. To wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo na zdjeciu maja spojrzenie spod byka luz zeza, nie ufam takim gleboko osadzonym rozbieganym oczom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni bredzą. Trzeba mieć zgodę. A po drugie jakim prawem szkołę państwową chcą przejmować rodzice, którzy w tym celu założą jakieś tam stowarzyszenie. Niech sobie wybudują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten szczyl który przyszedl sobie robić zdjęcia przy CSK podczas Święta Piwa. Dramat... chłopczyku zapomnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w rywalizacji na najgłupsze obietnice zaczynają dościgać Tułajewa. Jeszcze tylko kapliczna na każdym podwórku i już będą szli łeb w łeb! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzieniec ma coś z głowa nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy, ale to nigdy nie komentowałem niczego publicznie. No ale dzisiaj czytając te bzdury nie mogłem wytrzymać.Rodzice rządzą Szkołą jak chcą, robią w niej co chcą. Szkoła i nauczyciele to ich zakładnicy których rodzice terkatują z pogardą. Jeżeli ktoś chce im dać jeszcze wiekszą władzę to niech zupełnie zliwkiduje szkoły a rodzice niech uczą w domach. Ludzie to szaleństwo idzie zbyt daleko. Pamiętacie dawną szkołę? Czy kiedyś nauczyciel był podwładnym rodzica? teraz niestety tak już jest i pisze to napuczyciel z 10 letnim stazem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pani Małgosia na bipie urzedu miasta przejzy uchwaly rady miasta z wiosny 2017 r o sieci szkol to nie bedzie musiala kompromitowac sie na konferencjach. Radny powiniem miec elementarna wiedze zanim sie wypowie. A Kubuś chce pozyskac glosy jedynie Zuli tym pomyslem o waleniu gazoliny pod chmurką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze, że " dali głos", bo wiadomo, że pod żadnym pozorem nie wolno ich wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze, że " dali głos", bo wiadomo, że pod żadnym pozorem nie wolno ich wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe to. Nie lepiej by tak przekazać szkoły deweloperom? Prawie każda szkoła ma boisko - zupełnie niePOtrzebne (szkoła jest do nauki, a nie do biegania) - POd bloczek jak się patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybierzcie MNIE, zbuduję Wam drugą linię metra w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw powrót prywatnej, zdezolowanej komunikacji miejskiej a teraz to...hmmm coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw powrót prywatnej, zdezolowanej komunikacji miejskiej a teraz to...hmmm coraz gorzej
 chłopaczek zaraził się wirusrem zwanym  KORWINIZM , wiekszosć młodych chłopców z niego wyleczyła sie wraz z ukończeniem gimnazjum, zas ten nawet po studicha sie nie wyleczył. Biedne to dziecko, głupie i naiwne jak typowy gimnazjalista 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można rzec o tym smarku; głupi jak kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy przepraszają za Kuleszę. Ale w sumie dobrze dla nas że jest gdzieś indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panstwo,  przykro mi, że brak jest jakichkolwiek merytorycznych wypowiedzi, do których można by było się odnieść. Odniosę się tylko do jednego komentarza odnośnie Uchwał i tego, że nie mam dostatecznej wiedzy na ich temat. Na pewno ma Pan na myśli tę Uchwałę z marca 2017 roku, której treść dot. szkoły - została zmieniona dzięki mojej walce i interwencji posła Kuleszy. W treści Uchwały z lutego 2017 roku widnieje zgoda na liceum z naborem od 2018 roku co oznaczałoby śmierć dla szkoły. Wtedy wszyscy Radni zgodnie głosowali za takim rozwiązaniem czyli za likwidacją szkoły. ostateczna treść Uchwały, gdzie wpisano, że Liceum rozpocznie nabór od 2017 roku to jest właśnie nasz sukces - mój, posła Kuleszy i wszystkich rodziców, którzy pomagali w walce o szkołę. Z wyrazami szacunku Małgorzata Tylus Kandydatka do rady Miasta Lublin okręg nr 6 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...