Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice dzieci niepełnosprawnych będą mieć wyższe świadczenia

Utworzony przez bambo75, 22 marca 2014 r. o 21:35
Dobrze, że wywalczyli -ale nie mają aż tak źle, więc niech "nie płaczą"... Wiem, co mówię, bo sam też mam w domu osobę na pierwszej grupie z 3kończynowym niedowladem i z Dz.P.M. Kilka razy napisalem komentarze na forum TVNu -ale zostały usunięte... Prosty z tego wniosek, że TVN jest stacją, która szuka "taniej sensacji". Ci rodzice tam protestujący, to w większości "roszczeniowcy", którym żadna kwota nie dogodzi -bo swoich niepełnosprawnych podopiecznych traktują jak "biznes". Czemu nie walczą o obniżenie cen na sprzęt rehabilitacyjny albo o prostsze zalatwianie spraw o dofinansowanie -lecz jedynie o kasę się kłócą? Czemu zatajają wiele faktów o swoich dochodach? Czemu np.nie powiedzą, że mają opłacane "z automatu" skladki na ZUS (które będą im liczone do przyszłych emerytur)? Znam ten temat -i wiem, jak jest. A naprawdę nie jest aż tak źle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Oferuję możliwość dorobienia, ale potem można zacząć zarabiać niezłe pieniądze. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Po szczegółowe informację proszę o odpowiedź miro212@op.pl Pozdrawiam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wywalczyli -ale nie mają aż tak źle, więc niech "nie płaczą"... Wiem, co mówię, bo sam też mam w domu osobę na pierwszej grupie z 3kończynowym niedowladem i z Dz.P.M. Kilka razy napisalem komentarze na forum TVNu -ale zostały usunięte... Prosty z tego wniosek, że TVN jest stacją, która szuka "taniej sensacji". Ci rodzice tam protestujący, to w większości "roszczeniowcy", którym żadna kwota nie dogodzi -bo swoich niepełnosprawnych podopiecznych traktują jak "biznes". Czemu nie walczą o obniżenie cen na sprzęt rehabilitacyjny albo o prostsze zalatwianie spraw o dofinansowanie -lecz jedynie o kasę się kłócą? Czemu zatajają wiele faktów o swoich dochodach? Czemu np.nie powiedzą, że mają opłacane "z automatu" skladki na ZUS (które będą im liczone do przyszłych emerytur)? Znam ten temat -i wiem, jak jest. A naprawdę nie jest aż tak źle...
Zamień się BUCU z nimi, Wiesz ile rodzice takich dzieci dostają w tej innej Unii na takie dziecko ? jak nie wiesz to się nie wpier dalaj, Przy kosztach życia, utrzymania porównywalnych lub wręcz takich samych. Obecnie rządzący bandyci,oszuści i aferzyści muszą odejść !!  Czy Sikorski Barani Łbie musi kupować do MSZ stół za 200 tys a krzesła po 8-12 tyś ???  Ja wiem że w ten sposób daje zarobić szwagrowi i te wszystkie pieniądze zostają w kraju ale czy jest to moralne w stosunku do tych matek z tymi chorymi dziećmi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamień się BUCU z nimi, Wiesz ile rodzice takich dzieci dostają w tej innej Unii na takie dziecko ? jak nie wiesz to się nie wpier dalaj, Przy kosztach życia, utrzymania porównywalnych lub wręcz takich samych. Obecnie rządzący bandyci,oszuści i aferzyści muszą odejść !!  Czy Sikorski Barani Łbie musi kupować do MSZ stół za 200 tys a krzesła po 8-12 tyś ???  Ja wiem że w ten sposób daje zarobić szwagrowi i te wszystkie pieniądze zostają w kraju ale czy jest to moralne w stosunku do tych matek z tymi chorymi dziećmi???
Nie może tak być !!!  Dlatego tusk z komuchami musi odejść !!!  Czas na zmiany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wywalczyli -ale nie mają aż tak źle, więc niech "nie płaczą"... Wiem, co mówię, bo sam też mam w domu osobę na pierwszej grupie z 3kończynowym niedowladem i z Dz.P.M. Kilka razy napisalem komentarze na forum TVNu -ale zostały usunięte... Prosty z tego wniosek, że TVN jest stacją, która szuka "taniej sensacji". Ci rodzice tam protestujący, to w większości "roszczeniowcy", którym żadna kwota nie dogodzi -bo swoich niepełnosprawnych podopiecznych traktują jak "biznes". Czemu nie walczą o obniżenie cen na sprzęt rehabilitacyjny albo o prostsze zalatwianie spraw o dofinansowanie -lecz jedynie o kasę się kłócą? Czemu zatajają wiele faktów o swoich dochodach? Czemu np.nie powiedzą, że mają opłacane "z automatu" skladki na ZUS (które będą im liczone do przyszłych emerytur)? Znam ten temat -i wiem, jak jest. A naprawdę nie jest aż tak źle...
Uważasz bambo że to jest większym grzechem,przestępstwem  gdy zatają te parę groszy w swoich zeznaniach podatkowych,od tego jakie MILIONY  zatajają obecnie politycy ? Nie jeden z nas chciałby kupić chałpę od takiego polityka za taką cenę jaką podaje w swoim zeznaniu, tępy jesteś jak dzida !!!  do tej pory myślałam że jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Osoba,która twierdzi,że nie mamy tak żle,opiekując się dzieckiem niepełnosprawnym-24na dobę,dosłownie za grosze!!!sama ma poważny problem!!!.Niech nie wypowiadają się w tej sprawie ludzie,którzy nie mają pojecia co oznacza opieka nad takim dzieckiem,czy już osoba dorosłą.Mamy jałmużnę!!!,i każą nam siedzieć w domu,bez podjęcia jakiejkolwiek pracy!!!-żenada!!!-brak słów!!!.Mam nadzieję,że coś się zmieni w tym kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Osoba,która twierdzi,że nie mamy tak żle,opiekując się dzieckiem niepełnosprawnym-24na dobę,dosłownie za grosze!!!sama ma poważny problem!!!.Niech nie wypowiadają się w tej sprawie ludzie,którzy nie mają pojecia co oznacza opieka nad takim dzieckiem,czy już osoba dorosłą.Mamy jałmużnę!!!,i każą nam siedzieć w domu,bez podjęcia jakiejkolwiek pracy!!!-żenada!!!-brak słów!!!.Mam nadzieję,że coś się zmieni w tym kraju!!!
Dlatego tusk musi odejść razem z tym całym , czerwonym łajnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Osoba,która twierdzi,że nie mamy tak żle,opiekując się dzieckiem niepełnosprawnym-24na dobę,dosłownie za grosze!!!sama ma poważny problem!!!.Niech nie wypowiadają się w tej sprawie ludzie,którzy nie mają pojecia co oznacza opieka nad takim dzieckiem,czy już osoba dorosłą.Mamy jałmużnę!!!,i każą nam siedzieć w domu,bez podjęcia jakiejkolwiek pracy!!!-żenada!!!-brak słów!!!.Mam nadzieję,że coś się zmieni w tym kraju!!!
 
Witam.Osoba,która twierdzi,że nie mamy tak żle,opiekując się dzieckiem niepełnosprawnym-24na dobę,dosłownie za grosze!!!sama ma poważny problem!!!.Niech nie wypowiadają się w tej sprawie ludzie,którzy nie mają pojecia co oznacza opieka nad takim dzieckiem,czy już osoba dorosłą.Mamy jałmużnę!!!,i każą nam siedzieć w domu,bez podjęcia jakiejkolwiek pracy!!!-żenada!!!-brak słów!!!.Mam nadzieję,że coś się zmieni w tym kraju!!!
Tak się sklada, że akurat JA MAM POJĘCIE NA TEN TEMAT !!! Jeśli mi nie wierzysz, to zapraszam do siebie -i pokażę Ci "Jak wygląda opieka nad dzieckiem z Dziecięcym porażeniem mózgowym" z 3 kończynowym niedowładem"... Najpierw dajcie coś od siebie -a dopiero potem żadajcie od rządu! Znam ja takie rodziny, które mają zasiłki na niepelnosprawne dzieci -a wykorzystują to dla wlasnych celów alkoholowych i meliniarstwa -podczas gdy chore dzieci niepełnosprawne siedzą w tym czasie "zamknięte w czterech ścianach" i nic z tego nie mają... Jeśli jestescie tacy mądrzy, to powiedzcie: czemu rodzice tych dzieci nie walczą o np.niższe ceny sprzętu ortopedycznego lecz o pieniądze??? Proszę mi odpowiedzieć na to pytanie SZANOWNI MATOŁKOWIE ??? Sami jesteście tępi i jedynie pazerni na pieniądze nie dając od siebie nic w zamian oraz nie znając tematu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz bambo że to jest większym grzechem,przestępstwem  gdy zatają te parę groszy w swoich zeznaniach podatkowych,od tego jakie MILIONY  zatajają obecnie politycy ? Nie jeden z nas chciałby kupić chałpę od takiego polityka za taką cenę jaką podaje w swoim zeznaniu, tępy jesteś jak dzida !!!  do tej pory myślałam że jest inaczej.
 
Uważasz bambo że to jest większym grzechem,przestępstwem  gdy zatają te parę groszy w swoich zeznaniach podatkowych,od tego jakie MILIONY  zatajają obecnie politycy ? Nie jeden z nas chciałby kupić chałpę od takiego polityka za taką cenę jaką podaje w swoim zeznaniu, tępy jesteś jak dzida !!!  do tej pory myślałam że jest inaczej.
Polityków nie przeskoczysz! -tak było, jest i będzie! "Zejdź" do poziomu "swojego podwórka" -a tych "na gorze" i tak nie rozgryziesz... Prędzej oni Cię 100 razy zniszczą, niż Ty jeden raz zdążysz kiwnąć palcem w ich kierunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sąsiednim bloku gościu z synem sparaliżowanym mieszkał -ojciec brał przeróżne zasilki na niego... Nic dla syna nie zrobił przez wiele lat -a jedynie chlał tanie mózgoyeby... Jedyne "dobro" jakie "wyświadczył" swojemu synowi, to zadłużył mu mieszkanie na sporą sumę (ktore nawet za życia swojego nie raczył przepisać na niego) , po czym zmarl 2 lata temu... Syn zostal z długami i "łaską" osób trzecich... Nawet nie raczył ojciec (za swego życia) synowi ułatwić w jakikolwiek sposób dostanie się do mieszkania na pierwsze piętro... Takich oraz podobnych przykładow mamy całe mnóstwo... Nauczcie się CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM to, co napisałem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamień się BUCU z nimi, Wiesz ile rodzice takich dzieci dostają w tej innej Unii na takie dziecko ? jak nie wiesz to się nie wpier dalaj, Przy kosztach życia, utrzymania porównywalnych lub wręcz takich samych. Obecnie rządzący bandyci,oszuści i aferzyści muszą odejść !!  Czy Sikorski Barani Łbie musi kupować do MSZ stół za 200 tys a krzesła po 8-12 tyś ???  Ja wiem że w ten sposób daje zarobić szwagrowi i te wszystkie pieniądze zostają w kraju ale czy jest to moralne w stosunku do tych matek z tymi chorymi dziećmi???
W Niemczech jest to kwota 1500-2000 eur,Skandynawia cała od 2000-3500 eur do tego leki bezpłatnie i wiele innych ułatwień i przywilej. Nie dajcie się tam w tym dzikim kraju złodziejom okradać,to jest ta sama Unia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech jest to kwota 1500-2000 eur,Skandynawia cała od 2000-3500 eur do tego leki bezpłatnie i wiele innych ułatwień i przywilej. Nie dajcie się tam w tym dzikim kraju złodziejom okradać,to jest ta sama Unia
 
W Niemczech jest to kwota 1500-2000 eur,Skandynawia cała od 2000-3500 eur do tego leki bezpłatnie i wiele innych ułatwień i przywilej. Nie dajcie się tam w tym dzikim kraju złodziejom okradać,to jest ta sama Unia
Rację masz -nie kwestionuję w temacie kwot. Ale "coś za coś"...  A czy wiesz, że np.w Niemczech (aby ciąć koszty) to "starców" wysyła się do Domów Opieki Społecznej : na Ukrainę , do Polski czy nawet Rumunii ? Poza tym: nikt ich (niepełnosprawnych) nie trzyma w Polsce -mogą wyjechać za granicę, jeśli im aż tak tutaj żle. Ja mam osobę niepełnosprawną w domu z Dz.P.M. z niedowładem kończyn -ale nie narzekam... Tutaj też nie mamy najgorzej: póki co: NFZ  dofinansowuje sprzęt ortopedyczny, pampersy, sanatoria i turnusy, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Rację masz -nie kwestionuję w temacie kwot. Ale "coś za coś"...  A czy wiesz, że np.w Niemczech (aby ciąć koszty) to "starców" wysyła się do Domów Opieki Społecznej : na Ukrainę , do Polski czy nawet Rumunii ? Poza tym: nikt ich (niepełnosprawnych) nie trzyma w Polsce -mogą wyjechać za granicę, jeśli im aż tak tutaj żle. Ja mam osobę niepełnosprawną w domu z Dz.P.M. z niedowładem kończyn -ale nie narzekam... Tutaj też nie mamy najgorzej: póki co: NFZ  dofinansowuje sprzęt ortopedyczny, pampersy, sanatoria i turnusy, itd.  
A Śikorskiemu na dzisiejsze czasy POtrzebny akurat stół za 200 tys i krzesła po 8-12 tyś a im się proponuje 25 eur na miesiąc. Z dużym usprawiedliwieniem śmiem twierdząc że masz w tej głowie jak baran w torbie, usprawiedliwiając jeszcze  tych komuchów,aferzystów i złodziei.  Ojciec,matka też tacy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Rację masz -nie kwestionuję w temacie kwot. Ale "coś za coś"...  A czy wiesz, że np.w Niemczech (aby ciąć koszty) to "starców" wysyła się do Domów Opieki Społecznej : na Ukrainę , do Polski czy nawet Rumunii ? Poza tym: nikt ich (niepełnosprawnych) nie trzyma w Polsce -mogą wyjechać za granicę, jeśli im aż tak tutaj żle. Ja mam osobę niepełnosprawną w domu z Dz.P.M. z niedowładem kończyn -ale nie narzekam... Tutaj też nie mamy najgorzej: póki co: NFZ  dofinansowuje sprzęt ortopedyczny, pampersy, sanatoria i turnusy, itd.  
Jak śmiesz takie bzdury pisać i tak ludzi okłamywać. Starcy z Niemiec jak to piszesz można zaobserwować jak śmigają z grubymi portfelami, wypaśionymi,klimatyzowanymi autokarami po całym świecie. Taki jest prawdziwy obraz starca z Niemiec,tu w Polsce gonią tylko po śmietnikach. Piszesz takie bzdety na zlecenie czerwonych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmiesz takie bzdury pisać i tak ludzi okłamywać. Starcy z Niemiec jak to piszesz można zaobserwować jak śmigają z grubymi portfelami, wypaśionymi,klimatyzowanymi autokarami po całym świecie. Taki jest prawdziwy obraz starca z Niemiec,tu w Polsce gonią tylko po śmietnikach. Piszesz takie bzdety na zlecenie czerwonych ?
 
Jak śmiesz takie bzdury pisać i tak ludzi okłamywać. Starcy z Niemiec jak to piszesz można zaobserwować jak śmigają z grubymi portfelami, wypaśionymi,klimatyzowanymi autokarami po całym świecie. Taki jest prawdziwy obraz starca z Niemiec,tu w Polsce gonią tylko po śmietnikach. Piszesz takie bzdety na zlecenie czerwonych ?
Wpisz sobie w wyszukiwarce : "Coraz więcej Niemców spędza starość w Polsce" i np. na Wirtualnej Polsce znajdziesz "coś dla siebie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmiesz takie bzdury pisać i tak ludzi okłamywać. Starcy z Niemiec jak to piszesz można zaobserwować jak śmigają z grubymi portfelami, wypaśionymi,klimatyzowanymi autokarami po całym świecie. Taki jest prawdziwy obraz starca z Niemiec,tu w Polsce gonią tylko po śmietnikach. Piszesz takie bzdety na zlecenie czerwonych ?
 
Jak śmiesz takie bzdury pisać i tak ludzi okłamywać. Starcy z Niemiec jak to piszesz można zaobserwować jak śmigają z grubymi portfelami, wypaśionymi,klimatyzowanymi autokarami po całym świecie. Taki jest prawdziwy obraz starca z Niemiec,tu w Polsce gonią tylko po śmietnikach. Piszesz takie bzdety na zlecenie czerwonych ?
A może napiszesz nam: ile jest % takich "nadzianych Niemców" z grubymi portfelami?   3 ? 4 ? a może nawet 5 % ogółu społeczeństwa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Śikorskiemu na dzisiejsze czasy POtrzebny akurat stół za 200 tys i krzesła po 8-12 tyś a im się proponuje 25 eur na miesiąc. Z dużym usprawiedliwieniem śmiem twierdząc że masz w tej głowie jak baran w torbie, usprawiedliwiając jeszcze  tych komuchów,aferzystów i złodziei.  Ojciec,matka też tacy ?
 
A Śikorskiemu na dzisiejsze czasy POtrzebny akurat stół za 200 tys i krzesła po 8-12 tyś a im się proponuje 25 eur na miesiąc. Z dużym usprawiedliwieniem śmiem twierdząc że masz w tej głowie jak baran w torbie, usprawiedliwiając jeszcze  tych komuchów,aferzystów i złodziei.  Ojciec,matka też tacy ?
Trzeba było się zapisać do partii "w tamtych czasach"! -być może i Ty byś miał stół za 201 tys.zł (niczym Sikorski)... Nie do mnie miej pretensję, lecz do swoich rodziców & dziadków... Ja nikogo nie usprawiedliwiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech jest to kwota 1500-2000 eur,Skandynawia cała od 2000-3500 eur do tego leki bezpłatnie i wiele innych ułatwień i przywilej. Nie dajcie się tam w tym dzikim kraju złodziejom okradać,to jest ta sama Unia
 
W Niemczech jest to kwota 1500-2000 eur,Skandynawia cała od 2000-3500 eur do tego leki bezpłatnie i wiele innych ułatwień i przywilej. Nie dajcie się tam w tym dzikim kraju złodziejom okradać,to jest ta sama Unia
A dlaczego nie napiszesz nam (tutaj na forum) ;jakie warunki trzeba spełnić w Niemczech lub Skandynawii, aby otrzymać właśnie takie zasiłki na swoje dzieci niepełnosprawne? Więc nie kłam, że tam państwo ot tak "lekką ręką" rozdaje zasiłki niepełnosprawnym... Tak się składa, że tez starałem się o wyjazd za granicę ze swoim dzieckiem chorym -ale gdy porozmawialem z mądrymi ludźmi, ktorzy mają konkretne pojęcie w tym temacie (np.prawnicy), to cieszę sie wprost, że żyję w Polsce, że polski rząd ( w porównaniu do krajów przez Ciebie wymienionych i niewymienionych) naprawde lekką ręką "za nic" kasę rozdaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jeszcze jakieś "argumenty z rękawa", aby mnie "zgasić" ? Co teraz i tym razem wymyślicie, aby mi udowodnić, że nie mam racji ??? Proszę: kto nastepny do dyskusji ze mną ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Trzeba było się zapisać do partii "w tamtych czasach"! -być może i Ty byś miał stół za 201 tys.zł (niczym Sikorski)... Nie do mnie miej pretensję, lecz do swoich rodziców & dziadków... Ja nikogo nie usprawiedliwiam...  
Wiesz tak czytam te twoje głupie wpisy i już wiem dlaczego [ właśnie dzięki takim palantom ] funkcjonuje na świecie i ma się dobrze określenie,  " GŁUPI JAK POLAK "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...