Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice dzieci niepełnosprawnych będą mieć wyższe świadczenia

Utworzony przez bambo75, 22 marca 2014 r. o 21:35
Wiesz tak czytam te twoje głupie wpisy i już wiem dlaczego [ właśnie dzięki takim palantom ] funkcjonuje na świecie i ma się dobrze określenie,  " GŁUPI JAK POLAK "
 
Wiesz tak czytam te twoje głupie wpisy i już wiem dlaczego [ właśnie dzięki takim palantom ] funkcjonuje na świecie i ma się dobrze określenie,  " GŁUPI JAK POLAK "
Sądzisz, że masz rację? Poczytaj uważnie moje wpisy, a potem oceniaj... Chyba Cię w szkole (w szkołach) nie nauczyli czytać ze zrozumieniem :( Dlaczego ktoś ma pretensję do Sikorskiego i jemu "podobnych kolesiów na górze"? Jeśli ktoś (zwykły obywatel) stara się dbać o swoją rodzinę i swój dom, to w każdym "systemie politycznym" się odnajdzie. I nie będzie narzekał, że: rządzi Wałęsa, Kwaśniewski , Kaczyński czy jakiś inny Komorowski z Tuskiem... Natomiast "na górze' zawsze kradli, kradną i kraść będą -chyba, że ktoś wymyśli "grabie grabiące od siebie" :mellow: Niemalże w każdym kraju są problemy z ludźmi u władzy -Polska nie jest wyjątkiem. Najwięcej jednak zależy od zaradności obywateli "na swoim podwórku". Bo jeśli masz bałagan na swoim podworku, to nie licz, że jakikolwiek premier czy prezydent przyjdzie i Ci to posprząta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzisz, że masz rację? Poczytaj uważnie moje wpisy, a potem oceniaj... Chyba Cię w szkole (w szkołach) nie nauczyli czytać ze zrozumieniem :( Dlaczego ktoś ma pretensję do Sikorskiego i jemu "podobnych kolesiów na górze"? Jeśli ktoś (zwykły obywatel) stara się dbać o swoją rodzinę i swój dom, to w każdym "systemie politycznym" się odnajdzie. I nie będzie narzekał, że: rządzi Wałęsa, Kwaśniewski , Kaczyński czy jakiś inny Komorowski z Tuskiem... Natomiast "na górze' zawsze kradli, kradną i kraść będą -chyba, że ktoś wymyśli "grabie grabiące od siebie" :mellow: Niemalże w każdym kraju są problemy z ludźmi u władzy -Polska nie jest wyjątkiem. Najwięcej jednak zależy od zaradności obywateli "na swoim podwórku". Bo jeśli masz bałagan na swoim podworku, to nie licz, że jakikolwiek premier czy prezydent przyjdzie i Ci to posprząta...
Tak tylko to wcale nie jest kwestia zaradności tylko systemu,który uderza świadomie w najsłabsze grupy społeczne: emerytów,rencistów,ludzi kalekich i na wózkach bo wiedzą komuchy że z tej strony właśnie im najmniej grozi i z ogromną siłą i determinacją w nich uderzają.Gdzie zaczyna się perfidny system zaplanowany przez rządzących złodziei tam się kończy wszelka zaradność. Ludzie tej grupy w zach.Europie ,tak jak ktoś już tam wcześniej pisał dostają na ten cel 10 razy więcej i co to ma wspólnego z zaradnością jak piszesz. Przychodzi pewien okres, wiek w życiu człowieka że w pewnym sensie też osłabia się ta  jego  " zaradność " i wtedy potrzebna jest tzw.opieka socjalna na którą ta czy inna grupa latami pracowała i budowała taki czy inny standard życia w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzisz, że masz rację? Poczytaj uważnie moje wpisy, a potem oceniaj... Chyba Cię w szkole (w szkołach) nie nauczyli czytać ze zrozumieniem :( Dlaczego ktoś ma pretensję do Sikorskiego i jemu "podobnych kolesiów na górze"? Jeśli ktoś (zwykły obywatel) stara się dbać o swoją rodzinę i swój dom, to w każdym "systemie politycznym" się odnajdzie. I nie będzie narzekał, że: rządzi Wałęsa, Kwaśniewski , Kaczyński czy jakiś inny Komorowski z Tuskiem... Natomiast "na górze' zawsze kradli, kradną i kraść będą -chyba, że ktoś wymyśli "grabie grabiące od siebie" :mellow: Niemalże w każdym kraju są problemy z ludźmi u władzy -Polska nie jest wyjątkiem. Najwięcej jednak zależy od zaradności obywateli "na swoim podwórku". Bo jeśli masz bałagan na swoim podworku, to nie licz, że jakikolwiek premier czy prezydent przyjdzie i Ci to posprząta...
Co będzie bambo jak los obdarzy cie dzieckiem niepełnosprawnym lub gdy osiągniesz jedynie słuszny wiek i zaradność się skończy !!!  bo tak to z reguły bywa,a ojciec,matka swoje wysokie UBeckie emerytury zabiorą ze sobą do grobu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tusku żyć, jak Qurwa żyć w tym dzikim kraju ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie bambo jak los obdarzy cie dzieckiem niepełnosprawnym lub gdy osiągniesz jedynie słuszny wiek i zaradność się skończy !!!  bo tak to z reguły bywa,a ojciec,matka swoje wysokie UBeckie emerytury zabiorą ze sobą do grobu ??
No i bystry jesteś...-nie ma co ! A może ja już o tym pisałem w np. pierwszym i ósmym wpisie? Czytanie dokładniej i ze zrozumieniem naprawdę "nie boli"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...