Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodziła 14 godzin, prosiła o cesarkę. Lekarz odmówił, dziecko nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2017 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Ile kosztuje cesarka u lekarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziad najpewniej się wymiga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona rodziła 16 godzin. Lekarz odmawiał cesarki. Dopiero jak dostał kopertę zdecydował sie na zabieg. Lodz. Salve Medica. Dziecko urodziło sie z zapalaniem płuc i krwiakiem na głowie. Przez przedłużający sie porod. Miesiąc spędziło w szpitalu. Ma juz dwa miesiące. Nadal go leczymy przez to ze lekarz odmówił interwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten konował jeszcze w całości sobie żyje? Warto obwieści namć jego pełne dane z wizerunkiem ryja. Ostatnia szansa poznać, zanim go jakiś 'seryjny samobójca' nie dopadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno pytał pacjentkę, "czy pani ma rodzinę?, czy rodzina odwiedza panią?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurcze porodowe zaczęły mi sie około 5 rano , nie wiedząc że to poród około 13 zdecydowałam się aby pojechać na izbę ponieważ to było pierwsze dziecko nie wiedziałam co mi jest-skurcze były mniej więcej co 7 minut już na izbie przyjęć lekarz jednak stwierdził że mogę jechać do domu lub innego szpitala ponieważ na Staszica nie było rzekomo miejsca. Dopiero po interwencji położnej jednak znalazło sie miejsce. Wszytko było ok do godziny 15, a później z każdą godziną coraz gorzej aż aż końcu przestałam pamiętać co kolwiek i dziecko jak juz nie byłam wstanie rodzić samodzielnie wyciągnęli i 20:50 przez cesarskie cięcie. Okazało się ze dziecko było owinięte 3 razy wokół szyi i dwa razy o stope pepowino więc nie było wstanie samo wyjść. Jedynie co gubi kobiety rodzące to fakt ze po mimo przeczucia ze coś jest nie tak--ani lekarz ani położna nie słuchają po prostu mówią ze to tak ma być..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świebodzin to miejscowość znajdująca się w województwie lubuskim a nie dolnośląskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świebodzin, woj. lubuskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W CZYM PROBLEM PRZECIEŻ GŁOSOWALIŚCIE NA PISOWSKICH PO__JEB__ÓW - MACIE TO CZEGO CHCIELIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średniowiecze . ale tak chciał plebs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W CZYM PROBLEM PRZECIEŻ GŁOSOWALIŚCIE NA PISOWSKICH PO__JEB__ÓW - MACIE TO CZEGO CHCIELIŚCIE----. Przede wszystkim kultura używania internetu zaleca używanie małych liter. Po drugie : lekarskie zaniechania z powodu braku koperty były od zawsze. Masz kurzą pamięć, albo jesteś małolat/a i nic na ten temat nie wiesz. Po trzecie; my z drugiej strony tej "barykady" możemy powiedzieć to samo o was, co ty, ale zniżać się do twojego poziomu myślenia, kultury nie będziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze zawsze byli bezkarni, i tym razem również izba lekarska i komisja składająca się z samych lekarzy nie będzie widziała winy lekarza , i dodatkowo skieruje sprawę do prokuratury przeciwko rodzinie i samej rodzącej. Sprawa tragiczna , tragedia rodziny i tylko szkoda że taki lekarz dalej będzie pracował i teoretycznie leczył ludzi. Nie dostał koperty to i nie zlecił cesarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia do tego prowadzi wiara w partię czy kościół. Do śmierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa ,kasa ! Współczuję rodzinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To średniowiecze zapanowało od czasów PO-PSL... pamiętacie taką herę Kopacz? Jak to mówiła: "Kobieta musi rodzić w bólu...". Jak brakuje anestezjologów, to trza płacić z wlasnej kieszeni. Co ciekawsze za czasów PO nie tylko odmawia się cesarek, ale znieczulenia też. Czas wreszcie tym wszystkim lepszym kastom przypomnieć, że lekarz ma leczyć, a sędzia nie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...