Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina 500 plus już w Sejmie

Utworzony 2 lutego 2016 r. o 07:37 Powrót do artykułu
W jakim programie startuje ojciec dyrektor - Rydzyk na swoim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny P.Premier zrobiła wyborców w chuja a potem się dziwi, że została wygwizdana przez naszych kibiców ( a nie Niemców wg teorii Pis). W kampanii wyborczej obiecywała 500 zł na każde dziecka a po dorwaniu się do koryta okazało się, że świń jest za dużo a korytko za krótkie i wprowadziła kryteria dochodowe. Ale cóż się dziwić jak 20 mln zł dla Rydzyka to jest a na dzieci " naszą przyszłość" to już zabrakło. Nie ładnie co to pierwsze dziecko to obywatel niższego sortu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie żeby Państwo wspierało Polaków i ich dzieci, jako samotna osoba nie lubię patrzeć jak sąsiad dostaje a ja nie, wolę aby te pieniądze zasiliły konta bankierów, polityków i przede wszystkim Niemieckie koncerny, wolę aby Polska się wyludniała, chcę żeby każdy był samotny, chcę też przyjęcia miliona imigrantów, lubię ośmiorniczki, chcę pracować do 67 roku życia, nienawidzę kaczek i nie znoszę ciasteczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny P.Premier zrobiła wyborców w chuja a potem się dziwi, że została wygwizdana przez naszych kibiców ( a nie Niemców wg teorii Pis). W kampanii wyborczej obiecywała 500 zł na każde dziecka a po dorwaniu się do koryta okazało się, że świń jest za dużo a korytko za krótkie i wprowadziła kryteria dochodowe. Ale cóż się dziwić jak 20 mln zł dla Rydzyka to jest a na dzieci " naszą przyszłość" to już zabrakło. Nie ładnie co to pierwsze dziecko to obywatel niższego sortu?
Z jednym się zgodzę . Od drugiego dziecka...? To wbrew konstytucji i zasadom przyzwoitości ludzkiej...Ale przyzwoitość i formacja PiS,  to dla mnie normalna sprzeczność ? Dlaczego ? W tej tzw.partii zauważyłem całą masę albo ludzi potwornie zakompleksionych , albo też aroganckich dla zwykłego obywatela...O ZGROZO -ICH WYBORCÓW !!!Ja ich określam- "zwyrodniała forma socjalistów "...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest tak. Na drugie dziecko, pod warunkiem, że dzieci będą do 18 roku życia. Jak ktoś ma 2 dzieci, przy czym jedno ukończyło 18, to rodzina nie dostanie złamanego grosza, chyba będzie to bardzo biedna rodzina (kryterium dochodowe 800zł). Wystarczy, że obydwoje rodzice pracują za płacę minimalną i już się nie załapią. Ja mam trójkę studiujących dzieci i nie dostanę nic. Widać pis uznaje, że studenci sami się wyżywią. Polska będzie wysyłać pieniądze za granicę do Niemiec, Anglii, a studentom nie dadzą złamanego grosza z programu 500zł na KAŻDE DZIECKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rodzina ma dwoje małych dzieci to jest 500zł na dwójkę, a obiecywali na każde dziecko. Na utrzymanie dziecka, dwójki dzieci nie wystarczy, za to na flachę z zagryzką już tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie podwyzki dla pielęgniarek.;Dostałyśmy; przed wyborami należy się następna podwyzka też 400 i tak przez cztery lata.Cha,cha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny P.Premier zrobiła wyborców w chuja a potem się dziwi, że została wygwizdana przez naszych kibiców ( a nie Niemców wg teorii Pis). W kampanii wyborczej obiecywała 500 zł na każde dziecka a po dorwaniu się do koryta okazało się, że świń jest za dużo a korytko za krótkie i wprowadziła kryteria dochodowe. Ale cóż się dziwić jak 20 mln zł dla Rydzyka to jest a na dzieci " naszą przyszłość" to już zabrakło. Nie ładnie co to pierwsze dziecko to obywatel niższego sortu?
  Jakoś nie pasuje mi do polskich kibiców wygwizdanie p. premier. To chyba pseudo-polscy kibice.   Po drugie, też wolałabym, żeby pieniądze były już na pierwsze dziecko, ale tego budżet w chiwli obecnje ni hu hu ni udźwignie. Chyba lepiej, żeby w ogóle były pieniądze dla rodziny, niż gdyby ich wcale nie było, a od czegoś trzeba zacząć - po 8 latach rządów Tuska nie spodziewaj się, że JarKacz z Szydło wytrzepią z ... kasę na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest tak. Na drugie dziecko, pod warunkiem, że dzieci będą do 18 roku życia. Jak ktoś ma 2 dzieci, przy czym jedno ukończyło 18, to rodzina nie dostanie złamanego grosza, chyba będzie to bardzo biedna rodzina (kryterium dochodowe 800zł). Wystarczy, że obydwoje rodzice pracują za płacę minimalną i już się nie załapią. Ja mam trójkę studiujących dzieci i nie dostanę nic. Widać pis uznaje, że studenci sami się wyżywią. Polska będzie wysyłać pieniądze za granicę do Niemiec, Anglii, a studentom nie dadzą złamanego grosza z programu 500zł na KAŻDE DZIECKO.
  Jak się student pilnie uczy, to ma stypendium. Studia nie są obowiązkowe. Dziecko może też pracować i studiować. Może jako rodzic chcesz brać kasę na dziecko do czasu aż samo znajdzie pracę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie żeby Państwo wspierało Polaków i ich dzieci, jako samotna osoba nie lubię patrzeć jak sąsiad dostaje a ja nie, wolę aby te pieniądze zasiliły konta bankierów, polityków i przede wszystkim Niemieckie koncerny, wolę aby Polska się wyludniała, chcę żeby każdy był samotny, chcę też przyjęcia miliona imigrantów, lubię ośmiorniczki, chcę pracować do 67 roku życia, nienawidzę kaczek i nie znoszę ciasteczek.
  Podpisuję się obiema nogami i zapraszam do nas, na najbliższy marsz KODu. Bez trzymanki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się obiema nogami i zapraszam do nas, na najbliższy marsz KODu. Bez trzymanki!!
Oki. Mam już transparent z hasłem przeciw temu wrednemu programowi 500+, przeciw okradaniu z kasy banków, hipermarketów. Polak to brzmi śmiesznie!!!! Ja jestem Europejczykiem, kimś lepszym niż ten zaścianek. Tylko popieranie Petru daje mi to poczucie wyższości i bycia w kręgu światowej finansjery!!!! Zaraz zes....am się z radości!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustwo wyborcze 500+. OKAZUJE SIĘ, ŻE ZALEDWIE CO DRUGIE POLSKIE DZIECKO PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA ZAŁAPIE SIĘ NA ŁASKĘ PIS I DUDY. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się student pilnie uczy, to ma stypendium. Studia nie są obowiązkowe. Dziecko może też pracować i studiować. Może jako rodzic chcesz brać kasę na dziecko do czasu aż samo znajdzie pracę??
Obietnica wyborcza była na każde dziecko i  nie było ograniczenia do 2,3, 15, 18 roku życia. Z tego co wiem rodzenie dzieci też jeszcze nie jest obowiązkowe. Proszę podać adresy uczelni, gdzie stypendium naukowe jest na tyle wysokie, by nie trzeba było dokładać.  Ja też płacę niemałe podatki, tylko dlaczego one idą na cudze dzieci? Może lepiej być patologią, nie pracować i brać wszelkie możliwe zasiłki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wdowa po Przemysławie Gosiewskim (+46 l.), który zginął w katastrofie smoleńskiej, wypełniła w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych odpowiednie druki i załatwiła swoim dzieciom rentę po zmarłym mężu. Dzięki zapobiegliwej mamie, Kinga (11 l.) i Miłosz (9 l.) otrzymują ponad 6 tysięcy miesięcznie dodatkowego wsparcia W oświadczeniu majątkowym Beaty Gosiewskiej (40 l.) można przeczytać, że w tym roku na konto pani senator wpłynęło z ZUS 63 370 zł. To zsumowana 10-miesięczna renta jaką po śmierci ojca miały otrzymać jej dzieci. Nie trudno więc obliczyć, że sieroty po pośle Przemysławie Gosiewskim dostają ok. 6,3 tys. zł miesięcznie.Tak ma być do momentu aż oboje będą mieli ukończony 25 rok życia (o ile młodzi Gosiewscy będą się uczyć)" http://www.fakt.pl/Beata-Gosiewska-zalatwila-rente-po-Gosiewskim-dla-dzieci,artykuly,138345,1.html?utm_source=Interakcja   6,3 tys.zł + 500zł, do tego skromne uposażenie senatorskie (kilkanaście tys. zł.). Panie prezesie jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wdowa po Przemysławie Gosiewskim (+46 l.), który zginął w katastrofie smoleńskiej, wypełniła w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych odpowiednie druki i załatwiła swoim dzieciom rentę po zmarłym mężu. Dzięki zapobiegliwej mamie, Kinga (11 l.) i Miłosz (9 l.) otrzymują ponad 6 tysięcy miesięcznie dodatkowego wsparcia W oświadczeniu majątkowym Beaty Gosiewskiej (40 l.) można przeczytać, że w tym roku na konto pani senator wpłynęło z ZUS 63 370 zł. To zsumowana 10-miesięczna renta jaką po śmierci ojca miały otrzymać jej dzieci. Nie trudno więc obliczyć, że sieroty po pośle Przemysławie Gosiewskim dostają ok. 6,3 tys. zł miesięcznie.Tak ma być do momentu aż oboje będą mieli ukończony 25 rok życia (o ile młodzi Gosiewscy będą się uczyć)" http://www.fakt.pl/Beata-Gosiewska-zalatwila-rente-po-Gosiewskim-dla-dzieci,artykuly,138345,1.html?utm_source=Interakcja   6,3 tys.zł + 500zł, do tego skromne uposażenie senatorskie (kilkanaście tys. zł.). Panie prezesie jak żyć?
Czy Gosiewska popełniła w związku z tym jakieś przestępstwo?. Jak powiadają klasycy z PO jak nie masz kasy to zmień pracę i weź kredyt albo wygraj wybory i zostań posłem lub senatorem(senator Libicki do emerytów i niepełnosprawnych ubiegających się o wyższe dodatki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie podwyzki dla pielęgniarek.;Dostałyśmy; przed wyborami należy się następna podwyzka też 400 i tak przez cztery lata.Cha,cha.
  a ja po 37 latach pracy 2300 zł brutto, netto ok. 1400- zl, by szlag trafił ten kraj, za darmo tj. za pieprzenie się rozdają kupę pieniędzy a za pracę jałmużna, czy ten nasz rząd upadł na głowę, młodzi powyjeżdżali za granicę za chlebem ,bo dostając 1300 zł to niech rząd sam zapieprza za takie pieniądze, zamiast zarządzić dodatki do wynagrodzeń tych najniższych za pracę to oni za pieprzenie się rozdają, gdzie leń niejednokrotnie  więcej dostanie za leżenie na dzieci jak osoba pracująca. LITOŚCI, NIE DAJMY SIĘ, WYJDŹMY NA ULICĘ I WALCZMY NA ŚMIEĆ NA ŻYCIE, BO INACZEJ NAS ZAGŁODZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustwo wyborcze 500+. OKAZUJE SIĘ, ŻE ZALEDWIE CO DRUGIE POLSKIE DZIECKO PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA ZAŁAPIE SIĘ NA ŁASKĘ PIS I DUDY. 
 
Oszustwo wyborcze 500+. OKAZUJE SIĘ, ŻE ZALEDWIE CO DRUGIE POLSKIE DZIECKO PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA ZAŁAPIE SIĘ NA ŁASKĘ PIS I DUDY.        wynika z tego, że 500 zł według tych patafianów W rządzie miało być trzecie w kolejności, najpierw mieli skorzystać pracujący, NIE DAJMY SIĘ, DO WALKI NA ŚMIERĆ NA ŻYCIE      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko i jemu podobne widać nie są potrzebne temu krajowi skoro rząd z panią premier na czele uznało że nie warto w nich inwestować a szkoda. Jestem samotną matką i zostało mi już jedno dziecko i mimo że pracuje na całym etacie razem z rentą syna mamy 1760zł a po opłaceniu rachunków zostaje nam 300- 350 zł to jesteśmy zamożni lub tak biedni że nie warto pomagać i nie obejmie syna program 500+. Gdy z godnie z ustawą prezes spółki skarbu państwa zarabiający 50 -100 tyś dostanie na drugie i kolejne dziecko te 500 zł. Jak pani premier może spać spokojnie gdy taka jawna niesprawiedliwość dotknie takich jak my . A tak wogule dostałam podwyżkę do płacy minimalnej 65 zł którą pochłoneła podwyżki podatku, wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam kiedy nas samotnych rodziców z jednym dzieckiem nasz rząd uzna za odpady społeczne i zacznie utylizować bo już teraz niema na życie a co dopiero jak opodatkowane banki podniosą ceny kredytów bo nie ma co ukrywać zasada naczyń połączonych, gdy kredyty zdrożeją to i przedsiębiorcy podniosą ceny swych produktów. Wtedy zostaje jedno albo przymierać z dzieckiem głodem lub uciekać z tego kraju jak najdalej i wspierać na zachodzie gospodarkę oraz przyrost naturalny bo to jedno dziecko może mieć dzieci. Dla tego niech rząd się zastanowi czy nie lepiej wprowadzić górne kryterium dochodowe dla bogatych a dla 2 osobowej rodzinny próg od 2 tyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam kiedy cholerny rząd wprowadzi najniższą krajową  w wysokości 5 -6 tys. tak ja jak w innych krajach np. naszych sąsiadów niemców, a do tego czasu niech wprowadzi  dla każdego mniej zarabiającego dodatek wyrównawczy do wynagrodzenia za pracę, a nie, że rozdaje za darmo nasze pieniądze dla tych co umieją się tylko rozmnażać jak króliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...