Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok po tragedii smoleńskiej: Tysiące osób pod Pałacem Prezydenckim

Utworzony przez htaed si SIP, 10 kwietnia 2011 r. o 10:23
To, co zrobił w rocznicę śmierci brata i bratowej przechodzi ludzkie pojęcie. Modli się do płyty chodnikowej na Krakowskim Przedmieściu, a nie przy jego i Jej grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
htaed si SIP napisał:
To, co zrobił w rocznicę śmierci brata i bratowej przechodzi ludzkie pojęcie. Modli się do płyty chodnikowej na Krakowskim Przedmieściu, a nie przy jego i Jej grobie.
...a razem z nim tysiac idiotów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite jak można w łatwy sposób manipulować tysiącami umysłów,wykorzystujac przy tym słuszną ideę.Chociaż znam przypadki manipulowania dziesiątkami milionów na całym świecie.Komuniści nie mogli przewidzieć,że spora część narodu jest niewyuczalna.Ale ktoś tam skorzystał na ich darmowej wiedzy.Dzisiaj takiej darmowej już nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
...a razem z nim tysiac idiotów....
NIE OBRAZAJ BUCU,BO CIE W d*** ZALADUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE OBRAZAJ BUCU,BO CIE W d*** ZALADUJE.
Odpowiem Twoim językiem ZAŁADUJ SIĘ SAM W SWÓJ PUSTY CZEREP,BO MI SZKODA WŁASNEJ RĘKI NA TAKIEGO JEŁOPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odpowiem Twoim językiem ZAŁADUJ SIĘ SAM W SWÓJ PUSTY CZEREP,BO MI SZKODA WŁASNEJ RĘKI NA TAKIEGO JEŁOPA.
Szkoda ze twoj stary sie w lesie nie odlal,bylby przynajmniej jeden krzak,a tak to mamy jednego JELOPA wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda ze twoj stary sie w lesie nie odlal,bylby przynajmniej jeden krzak,a tak to mamy jednego JELOPA wiecej.
Mój "stary" wie gdzie i kiedy w prrzeciwieństwie do Twojego i na dodatek jest ze mnie dumny. Twojego ojca obrażał nie będę,ale Ty jesteś jakąś porażką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mój "stary" wie gdzie i kiedy w prrzeciwieństwie do Twojego i na dodatek jest ze mnie dumny. Twojego ojca obrażał nie będę,ale Ty jesteś jakąś porażką...
Stary twoj KONFIDENT I SZMALCOWNIK a ty mlody CYC idziesz w jego slady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stary twoj KONFIDENT I SZMALCOWNIK a ty mlody CYC idziesz w jego slady.
Głupich nie sieją,a oni sami wschodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupich nie sieją,a oni sami wschodzą.
I tylko tyle PO-jebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drożeje żywność, paliwa idą w górę z każdym dniem,bezrobocie rośnie, płace oczywiście stoją w miejscu ale pomimo tego w Polsce nadal najważniejszy jest Smoleńsk. Ludzie czy wy nie widzicie co się dookoła was dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drożeje żywność, paliwa idą w górę z każdym dniem,bezrobocie rośnie, płace oczywiście stoją w miejscu ale pomimo tego w Polsce nadal najważniejszy jest Smoleńsk. Ludzie czy wy nie widzicie co się dookoła was dzieje?
WIDZIMY,I CZAS NA ZMIANY.PROWADZ WODZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
...a razem z nim tysiac idiotów....
Tych idiotów jest o wiele więcej i to wcale nie jest śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan wojenny pod pałacem prezydenckim: http://www.youtube.com/watch?v=fEEUhIa4h2A&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=l8wXTsJpNb8&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UZBROJENI PO ZEBY.SZYKUJE SIE CHYBA INWAZJA NA WSCHOD,bo nie jest chyba mozliwe aby to na naszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...