Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie muszą już trzymać kur w zamknięciu. Minister złagodził obostrzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2017 r. o 16:16 Powrót do artykułu
macie to swoją ...... wolność, kur nie wolno wypuścić na swoje podwórko, a dzikie ptactwo po całym kraju/świecie przemieszcza się i jest dobrze, do tego ściąć drzewa nie wolno było, teraz można ale już znowu się przypieprzają, ziemi sprzedać nie można, OTO ......... WOLNOŚĆ. Komuna to było pikuś w stosunku do tego co sie teraz dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"....Idą święta, niech dadzą wreszcie ludziom spokój, bo my na własnym podwórzu czujemy się jak złapani złodzieje. .." ........ bo o to chodzi, abście na święta kupowali jaja ze sklepu, lobbbyyyyyy hodowlane rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym aby kaczki jednak trzymać w zamknięciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem za tym aby kaczki jednak trzymać w zamknięciu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
----------------------------------------------------------------------   a ja jestem za tym aby taich jak ty trzymać w zamknięciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ptactwo nauczone ciągle na świezym powietrzu a teraz zamknięte w ciemnościach źle to znosi i jak do tego znęcania się  nad nimi ma ochrona zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kur wypuszczać nie było wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik napisał:
Dziękujemy
Rolnik napisał:
-----------------------------------------  rolnik, to za mało, na kolana, całować po rękach i zamawiać mszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rolnik napisał:
Rolnik napisał:
Dziękujemy
Rolnik napisał:
-----------------------------------------  rolnik, to za mało, na kolana, całować po rękach i zamawiać mszę Po co te drwiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NA SWOJEJ DZIAŁCE MOGĘ ROZŁOŻYĆ TRUCIZNĘ NA KURY SĄSIADÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
CZY NA SWOJEJ DZIAŁCE MOGĘ ROZŁOŻYĆ TRUCIZNĘ NA KURY SĄSIADÓW
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-------------------------------------   kura na twojej działce jest twoją własnością, także  do gara ją i na rosół.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A CZY NA SWOJEJ DZIAŁCE MOGĘ ROZŁOŻYC TRUCIZNĘ NA PSA SĄSIADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNAL NA DRABINIE RZADZI a TAK w ogole od 89 roku wszystkie rzady dzialaja na niekorzysc pl Lobby izraelsko niemieckie ma sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na wsi NIKT nie trzymał kur w zamknięciu. A jak ostatnio było szczepienie psów przeciw wściekliźnie to szczepił co 10-ty!!! Szkoda kasy, a u każdego po 2-3 samochody, nie liczę maszyn rolniczych. Chłopy mają wszystko w d...ie: krus, podatki (przeciez nie prowadzą księgi, a ty i ty płacisz vat od każdej paczki zapałek, bo inaczej ścignie cię US), sąsiadów, etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...