Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I czy to jest normalne? Osiedle mieszkaniowe oddzielone od Bronowic nowo powstającym parkiem maszynowym???? Tam powinien być park, ale rekreacyjny!!!! Powinny być siłownie, place zabaw, sklepy, a nie tiry i magazyny. Centra logistyczne to powinny powstawać przy wylotówkach, przy obwodnicach, a nie pomiędzy osiedlami!!!!!!! Jak można było na coś takiego pozwolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie powstają przy wylotówkach. Nie inwestora wina, że kupiłeś mieszkanie na zadupiu. Plany zagospodarowania są jawne, warto było sprawdzić co tam planowane jest zanim podjąłeś "życiową decyzję". Przez twoje i tego typu osób "widzi/nie widzi mi się" nie można blokować szansy na zatrudnienie kilkuset magazynierów - ci ludzie też chcą tu żyć ze swoimi rodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym lubelskim mułom nikt i nic nie dogodzi. Żadna inwestycja w mieście im nie odpowiada! Ten tuman zamiast miejsc pracy kretyn parku!!! Lekarza!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończą się fundusze z łunii skończą się i parki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja magazynierom niczego nie blokuję. Mogą pracować na obrzeżach miasta, a nie przy osiedlu mieszkaniowym. Co do planu to jest on przestarzały i niedostosowany do stanu rzeczywistego (o ile w ogóle jest aktualny). Z chwilą kiedy ktoś pozwolił na wybudowanie osiedla mieszkaniowego powinien dostosować do tego pomysłu plan zagospodarowania przestrzennego. I przestańcie mącić, bo miejsca pracy można tworzyć, ale niekoniecznie wprowadzając park maszynowy pomiędzy dwie dzielnice, gdzie jedna kończy się budynkami mieszkalnymi, a druga nimi zaczyna. Ład przestrzenny i LOGIKA, a także dobro mieszkańców to priorytet. Nie mam tam mieszkania, ale na pewno wiem, że istniejące mieszkania, przez czyjąś głupotę stracą na wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle ujadanie malkontentów - jak nie zła lokalizacja to coś innego, zawsze znajdą powód do narzekania jak wam nie pasuje, że w Lublinie wreszcie pojawiają się inwestorzy to może się po prostu przeprowadźcie do innego miasta? ulżycie i sobie i innym bo słuchanie tego wiecznego marudzenia jest zwyczajnie nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontent pyta wiecznie zadowolonych, czy rozumieją tekst pisany? Nikt nie ma nic przeciwko rozwojowi miasta, tworzeniu miejsc pracy, promowaniu przedsiębiorców (dla odmiany polskich), ale wszystko trzeba robić z głową i tak, aby w końcu w tym mieście część przemysłowa była jak najbliżej obwodnicy, za osiedlami mieszkalnymi, za parkami, itp. Tymczasem włoski deweloper robi interes na magazynach, które postawi pomiędzy osiedlami. Tiry, które już dawno powinny opuścić miasto będą setkami do niego wjeżdżać utrudniając poruszanie się mieszkańcom Felina, a za chwilę także Bronowic i Dziesiątej (zamknięcie dla tirów mostu na Unii Lub.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak szkoda że to faktycznie parki a nie miejsca pracy, i tworzenie w tych miejscach filii żeby tylko płacić mniejsze podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem mieszkańcem Felina i chodząc na spacery wzdłuż Drogi Męczenników Majdanka przez dwa lata zastanawiałem się po co w czasie remontu drogi porobili pasy do skrętu w pole z obydwu kierunków jazdy, po co porobili przystanki w szczerym polu. A dnia 19.05.15 Pan Anttoni składa ofertę U.P. na zakup terenu pod inwestycję a już w czerwcu z pozwoleniami zaczynają budowę. Mieli przebudować węzeł komunikacyjny ale chyba z tego się nie wywiążą. Może to tylko moja teoria spiskowa, ale wydaje coś mi się zdaje, że miasto o Pan Anttonim to już dawno wiedziało, jeszcze przed przebudową  Drogi Męczenników Majdanka i że Lublin im za sponsorował dojazd do swojej inwestycji.  Pozdrawiam  Mieszkaniec Felina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pałę budowane! Bez pomyślunku i absolutnie żadnej logiki w przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już dosyć tych podlubelskich wieśniaków - malkontentów ....:( Lublin się naprawdę mocno rozwija i to jest dla prawdziwych lublinian powód do ogromnej dumy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czyja to zasługa. Zwycięskiego Pisu, rządzącej przez wiele lat miastem Platformy, czy silnego  w regionie PSL-u. Bo chyba niestety nie nasza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...