Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosyjskie embargo na owoce i warzywa: Rolnik rozda, Unia zapłaci. 125 mln euro

Utworzony przez Anon, 18 sierpnia 2014 r. o 22:35
Nie unia, tylko my wszyscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadów się nie wybiera, sąsiadów się ma. Ja za płotem mam takiego sąsiada, że szkoda mówić. Muszę się z nim dogadywać. Ja trochę ustąpię, on trochę ustąpi i żyjemy we względnej zgodzie. My Polacy potrafimy jedynie szabelką machać, pouczać innych jak mają postępować, a potem trzeba to piwo, które naważyliśmy wypić - czytaj żreć jabłka.         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko sadownicy dostaną odszkodowania ???!!! Wiecie ile jest firm, które mają teraz problem z towarem bo zalega w magazynach lub są mniejsze zamówienia i zwalniają ludzi. Mam dosyc tych zasranych rolników, co płacą śmieszny KRUS nawet jak zarabiają niezłą kasę. To mali przedsiębiorcy utrzymują ten kraj a nie rolnicy. Wiecznie narzekająca branża. Opodatkować ich tak jak innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko sadownicy dostaną odszkodowania ???!!! Wiecie ile jest firm, które mają teraz problem z towarem bo zalega w magazynach lub są mniejsze zamówienia i zwalniają ludzi. Mam dosyc tych zasranych rolników, co płacą śmieszny KRUS nawet jak zarabiają niezłą kasę. To mali przedsiębiorcy utrzymują ten kraj a nie rolnicy. Wiecznie narzekająca branża. Opodatkować ich tak jak innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
a ja mam dośc zasranych mieszczuchów-jak opodatkuja rolnika to nawet marchewki sobie nie kupisz bo bedzie za droga -zastanów co ty mówisz i piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile unia zapłaci za ogórki z wycofania od Ara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko sadownicy dostaną odszkodowania ???!!! Wiecie ile jest firm, które mają teraz problem z towarem bo zalega w magazynach lub są mniejsze zamówienia i zwalniają ludzi. Mam dosyc tych zasranych rolników, co płacą śmieszny KRUS nawet jak zarabiają niezłą kasę. To mali przedsiębiorcy utrzymują ten kraj a nie rolnicy. Wiecznie narzekająca branża. Opodatkować ich tak jak innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Ci którzy głosowali na tuskojebów i gumofilców są wyłączeni absolutnie z dotacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROSYJSKIE EMBARGO NA POLSKIE OWOCE NIE DZIAŁA. Polskie jabłka sprzedajemy na Białoruś po 90 groszy a oni sprzedają do Rosji jako swoje. Podobno Białorusini przestali zrywać swoje jabłka bo wolą handlować polskimi jabłkami. Polskie jabłka Idą jak woda. W Polskich firmach transportowych brakuje kierowców. Ot i całe embargo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Byłem teraz cztery tygodnie w Belgii dokładnie okolice Beckevort na  na zrywaniu gruszek i jabłek i co się okazuje że u nas obowiązuje embargo na owoce i nie mamy co z tym zrobić  a Belgowie wysyłają gruszki do Polski dokładnie do Biedronki-----przymnie ładowano 8siem ( osiem ) tirów z przeznaczeniem  Biedronka -Polska   JUREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...