Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Royal Baby: Księżna Kate urodziła syna

Utworzony przez Wujek zza miedzy, 22 lipca 2013 r. o 23:22
Brawo! Nius dnia, tygodnia, miesiąca! Bo mieszkańców Lubelszczyzny cholernie interesuje jak to na wyspach książe z księżną zmajstrowali bachora. Temat w sam raz na główną... Najlepiej w ogóle dajcie to do PIANO.   Tabloizujecie się dzienniku coraz bardziej.. Niedługo, żeby pukać w dno od spodu będziecie musieli wchodzić po drabinach.
Ostatnio edytowany 22 lipca 2013 r. o 23:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten w czapce na wideo to książe Wiliam, jeśli tak to współczuję angolom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada żeby w lokalnej gazecie pojawiała się taka wiadomość.Jutro media opiszą pierwszą kupę kolejnego nieroba/darmozjada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. co mnie obchodzi, że urodził się syn jakiejś księżniczki i nie życzę sobie żeby ktoś z tego powodu zmieniał program polskiej TV, płace abonament i mam oglądac to co jest w wydrukowanych programach stacji telewizyjnych. Ale mi wydarzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już mdli, jak długo można ???   srać się już tym chce !!! Jest okazja zapytać angoli o gen. Śikorskiego i o zamach w Giblartarze. Co wstydliwa sprawa,czy może pora nie odpowiednia ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok, ludzie wpadaja w histerię, kobieta urodziła, urodziła syna. nieprawdopodobne i takie niezwykłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już mdli, jak długo można ???   srać się już tym chce !!! Jest okazja zapytać angoli o gen. Śikorskiego i o zamach w Giblartarze. Co wstydliwa sprawa,czy może pora nie odpowiednia ????
  Masz rację. Sprawa jest wstydliwa o tyle, że katastrofa najprawdopodobniej zdarzyła się wskutek zmiany wyważenia samolotu przez przemieszczenie na tył kadłuba źle zamocowanych, przewożonych przez switę generała skrzynek z cytrusami, skórami i innymi atrakcyjnymi towarami. Chwilę po starcie samolot stał się "ciężki na ogon", utracił sterowność i przepadając uderzył w wodę. Właśnie uderzył, a nie wodował, silniki do końca pracowały z moca startową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plebs na kolana i bic czołem o bruk bo księcio się urodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plebs na kolana i bic czołem o bruk bo księcio się urodził
A co będzie,jak się w końcu okaże że nasz , POLAK ze ściany wschodniej jest ojcem !!!!  w końcu tylu naszych wybitnych tam pojechało, wyposażonych w naprawdę przyzwoite BATY .  Czy to angole ujawnią kiedykolwiek ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie,jak się w końcu okaże że nasz , POLAK ze ściany wschodniej jest ojcem !!!!  w końcu tylu naszych wybitnych tam pojechało, wyposażonych w naprawdę przyzwoite BATY .  Czy to angole ujawnią kiedykolwiek ???
Oj, ale to by był dopiero melanż !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie,jak się w końcu okaże że nasz , POLAK ze ściany wschodniej jest ojcem !!!!  w końcu tylu naszych wybitnych tam pojechało, wyposażonych w naprawdę przyzwoite BATY .  Czy to angole ujawnią kiedykolwiek ???
Ha,ha,ha, tylu naszych alimenciarzy tam przecież pojechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...